zack

troncanit insotit de un "soc" la plecarea de pe loc

54 posts in this topic

BD77 uita-te bine la suport, se pare ca m-am grabit cu aprecierea piesei modificate. Partea metalica a suportului e nemodificata, doar tamponul e diferit de cel vechi. Iar codul este la mine 30680770 (pentru S80 pana in 2006). Cred ca avem mici diferente la suport asa ca verifica totusi pe SKANDIX, sa fi sigur! Piese gasesti la MC, la magazinul online de piese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand mi-am schimbat tamponul superior...am vazut eu ca are ceva cauciuc in plus :blink: . Se pare ca m-ati lamurit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BD77 uita-te bine la suport, se pare ca m-am grabit cu aprecierea piesei modificate. Partea metalica a suportului e nemodificata, doar tamponul e diferit de cel vechi. Iar codul este la mine 30680770 (pentru S80 pana in 2006). Cred ca avem mici diferente la suport asa ca verifica totusi pe SKANDIX, sa fi sigur! Piese gasesti la MC, la magazinul online de piese.

codul pentru volvica al meu e 30776354, piesa care nu o gasesc la piese volvo (MC)

am confirmat codul asta in mai multe locuri pe net

Share this post


Link to post
Share on other sites

uite aici tamponul...http://www.autokarma.ro/Produse.aspx

Nu inteleg de ce iti trebuie dupa cod...toate d5-urile(evident generatia noastra) au acelasi tampon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now