Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

maao

dezmembrez volvo 850 glt, an 94, motor 2000, 20v, benzina

48 posts in this topic

autoturismul este complet, pe masura ce o sa vand piese am sa postez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua , ce culoare are interiorul ,din ce material este tapiteria si cat costa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

capacul de la tacheti se va vinde o data cu motorul, tapiteria este jumatate textil jumatate piele culoare gri cu negru dar nu se va vinde decat cu totul nu doar textilul iar electromotorul este 450

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo, auto este visiniu, maine am sa fac fotografii, cu defectele mai ales si un filmulet cu motorul care prinde aer pe undeva si face ca toti dracii

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca tot vinzi cu totul..:))...cu cat dai toata masina ?..ca sa nu te mai deranjam pentru fiecare piesa in parte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa este dar daca te uiti la unix, unul reconditionat este 9 mil, la 150 dolari mai adaugi taxe vama, transport etc...

....unde sa mai pun ca nici nu merge site ul ca sa ma edific asupra a ceea ce ai spus(nu se conecteaza) :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma intereseaza unix si ceilalti japcari care isi pun adaosuri de 1000 la suta...la partsforvolvo mai platesti vreo 15 usd si ai electromotorul la usa..multi dintre noi procedeaza asa,tocmai fiindca nu vrem sa ii imbogatim pe samsari sau pe altii care fac comert ca la taraba si vor sa ajunga miliardari din prima generatie de bisnitzmeni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da in fine, cum spui tu, momentan asta este pretul pe care il cer daca mie mi se va parea ca acest pret e mare am sa revin asupra lui, oricum nu sunt samsar incerc doar sa scot din paguba, am o singura masina si nu mai am bani sa o intretin, cu dezmembratul este singura solutie viabila sa ma apropii de cat am bagat in ea nu mai zic de cat am dat pe ea..in fine...ai inteles ideea, poate ca la alte produse preturile sunt mai bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,spor la vanzare...nu ma intelege gresit...am vrut sa te ajut cumva,altfel stai mult si bine cu piesele alea...nu uita ca cei care avem 850-uri cam stim cum vine treaba cu ele...ca sa iti faci o idee,cauta pe forum..criss de la Giurgiu...si o sa vezi ca a durat cam un an sa scape de un 850 dezmembrat...pana la urma, suflet bun cum e, le-a dat cadou pe multe,doar ca sa scape de ele din curte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pret, te rog, pentru lampile din usi si motorul de la stergatoarele de parbriz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorul 200 lei...

cu lampile revin ca nu am idee in ce stare sunt ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lampile 100 toate 4. Se afla in stare buna nu am reusit sa fac poze ca nu mai aveam baterie la aparat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pret pentru:

- volan

- aparatoare disc frana fata dreapta

Share this post


Link to post
Share on other sites

volan cu tot cu airbag sau fara?

aparatoarea inca nu stiu in ce stare e ..po sa ma duc maine unde o am si o sa fac poza...

cu totul este 250

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mao vrem poze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

volan cu tot cu airbag sau fara?

aparatoarea inca nu stiu in ce stare e ..po sa ma duc maine unde o am si o sa fac poza...

cu totul este 250

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pret pentru stopuri, daca sunt modelul nou, si pentru evacuare

Share this post


Link to post
Share on other sites