Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

DEZMENBREZ 850 ,2500 CMC,BENZ,125 KW

58 posts in this topic

Ionut , tu parca ai Turbo nu ? Daca da nu merge radiatorul asta la tine . Tie iti trebuie cu racire de ulei .

Bafta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci da i un Telefon lui Criss sigur o sa ti dea un pret bun !

Share this post


Link to post
Share on other sites

si aici scad preturile.

xc-ul nu a plecat si mai sunt ceva sperante pe la glt,asa ca proprietarul lor face reduceri de preturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ai drum la bucuresti ,te rog sa imi aduci radiatorul de apa. ne intilnim si iti dau banii

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-mi un nr de telefon de contact.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ionut.

esti acel ionut care a luat interiorul de la mine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP,ca se poarta toamna asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cineva a cerut inventarul de la glt.

imi este mai usor sa scriu ce am dat decit ce mai am,sunt multe piese.

am dat:

caroseria,punte spate,faruri,telescoape portbagaj,eleron,semnale,planetara dr,debitmetru,calorifer caldura,parbriz,sticla oglinda dr,vas expansiune,electromotor,radiator apa,rola intinzator.restul de piese sunt si ce a fost defect sau necorespunzator le-am aruncat.

bordul si compresorul de a/c sunt promise,restul.....................

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 ROTI PE 15'' LA 5 GAURI =300 LEI.

SUNT CELE DIN POZA,ORIGINALE VOLVO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc criss pentru piese,esti un baiat de nota zece

Share this post


Link to post
Share on other sites

se poate numi o afacere:

-vind sub pret tot stocul de 850 glt 1994 si 850 t5 1997 dupa cum urmeaza:

-un pret facut pentru intreg pachetul la care cumparatorul sa cistige ceva banuti in plus.

preturile vor fi ff mici si l-am convins si pe proprietarul glt-ului sa vindem piesele pentru ca eu voi pleca curind din tara si nu are cine sa se ocupe de vinzarea lor,deci:

-2 chiulase,un motor,un ambreiaj,8 usi complete,2 capote spate,1 capota fata,2rezervoare,2abs+tracs,1 planetara,2 lunete,1 caseta+1pompa servo,1 alternator,1 cutie viteze,2 instalatii electrice,3 geamuri triunghiulare spate,2 manete +timonerii,2 electroventilatoare,1 radiator turbo,4 rori aliaj 15'',volan,2 airbaguri,interior complet(piele neagra pe scaune si banchete),+multe relee,butoane,senzori,etrieri,arcuri,amortizoare,electrice,plastice si mecanice pe care nu le mai stiu,acte recarosare de vlv 850 t5 1997 benz,berlina,166 kw.

-astept o oferta sau o discutie pe aceasta tema la 0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recomand ! Sigur , prompt si ieftin !

Share this post


Link to post
Share on other sites

fa o piratare a calelor ptr 850.daca ajungi sa pui mina pe asa ceva astept niste cote de la dvs d-le brava.

merci de increderea acordata,de colaborarea fructuoasa dintre noi si de reclama facuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT!

Axul cu came de pe admisie la motorul 2.5 e bun?

Poti masura cama si sa-mi spui ce dimensiune are ,adica din spate pana la varf.( Al meu pe T5 are 40 mm dar am auzit ca astea aspirate ar avea mai mult).M-ar interesa axul daca e bun si cama ar fi mai mare.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa ma uit marian si iti spun.

nu descompletez chiulasa ptr o axa ,dar o sa-ti fac un pret bun ptr chiulasa completa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe masina mai sunt bratele de suspensie fata originale (adica cu pivoti separati)?

Daca da, te rog da-mi un pret. Tre sa ma hotarasc daca repar unele vechi sau cumpar modelul nou cu pivot integrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt imputernicit de MOS CRACIUN sa fac daruri,dar eu pun preturi mici sa nu il supar pe mos

Share this post


Link to post
Share on other sites

PIESE MAI SUNT,PRETURILE SUNT LA FEL DE MICI CA ATUNCI CIND AFARA ERAU -10 GRADE.

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare... am pierdut covorasul de la picioare de pe stanga spate la un volvo v70... momentan nu am masina la dispozitie sa postez o poza cu celalalt... tot ce pot sa iti spun ca nu e din cauciuc si ca are o forma mai aparte... ai cumva asa ceva?... daca da, fa-mi un pret

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai am decit covorasele de la un 850 glt din '94 si sunt din plastic (ca o tavita)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.