Guest budulan

SOFERI NEBUNI!!!

15 posts in this topic

Astea sunt niste rusi tampiti.La ei nu exista semnalizare si-ti taie calea fara nici o jena.Cred ca aveau creierul imbibat cu vodca.    ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

CE SOSEA ADEVARATA! LA NOI NU EXISTA ASEMENEA SOSEA!

asta este una din centurile orasului Moscova, daca imi dau seama bine care are 5 benzi pe un sens

Astea sunt niste rusi tampiti.La ei nu exista semnalizare si-ti taie calea fara nici o jena.Cred ca aveau creierul imbibat cu vodca.    ;D

Astia erau niste vitezomani care se dadeau pe o sosea in plina zi. in ceea ce priveste taiatul sa tii ca si l aei e problema mare cu circulatia, blocaje si asa mai departe. iar semnalizarea in cazul celor doi din film nu-si mai are rostul la vitezele pe care le aveau si la manevrele pe care le faceau. Nu le tin parte, parere personala obiectiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi imaginez ce carambol "frumos" se petrece pe astfel de sosele bune...wow  :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce cretini!!!!, astia clar o sa ramana cu ficatzeii imprastiati prin masina odata si odata.

Mi-ar place sa-i "stranga cineva de ouletzele alea mari" pe care le au. Saraca masina!!!, ca ei la o adica si-ar merita soarta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW E39 M5 si Audi S4. Intradevar, pacat de masini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La noi n-ar fi avut sansa sa faca asa ceva. La noi se merge "legat". Daca s-ar putea lumea ar merge lipita de masinile din fata, stanga, dreapta, etc.

Oricum niste idioti. O sa apara si un RIP movie in curand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce cretini!!!!, astia clar o sa ramana cu ficatzeii imprastiati prin masina odata si odata.

Mi-ar place sa-i "stranga cineva de ouletzele alea mari" pe care le au. Saraca masina!!!, ca ei la o adica si-ar merita soarta.

astia au c--ie mari! sunt niste frustrati! sunt sigur ca gagica tipului nu a vrut sa "faca dragoste" cu el in acea zi si de aceea a pus in pericol viata altora. halal barbatie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draq sa-i ia de dobitoci. Astia chiar nu tin la bietele masini? >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

Ma enerveaza la culme cand vad astfel de teribilisti dick head driven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now