Sign in to follow this  
Followers 0
JorJ

Salut

16 posts in this topic

Salutare tuturor.Am achizitionat acum o luna un volvo 460 din 92' in schimbul unui voucher care l-am luat pe umila mea dacie :D si o suma modesta de bani.Este o masina cam veche,dar fiind student nu am avut prea multi bani pentru ceva mai nou sau mai bun,dar pot sa zic ca sunt foarte multumit de el(cu exceptia faptului ca ma lasat contactul cred :D).

Acum despre mine.Prietenii imi zic George sau Jorj.Am 19 ani :D si sunt din Baicoi,un oras situat intre Ploiesti si Campina.Momentan sunt student in primul an la UPG la management ID.Am lucrat in constructii,dar acum astept sa incep un nou servici ca vanzator :D,la Plus Baicoi.Cu timpul sper sa ajung sa imi iau un volvo mai nou,nu ca nu as fi multumit de acesta.

Ma bucur sa fac parte din acest club si sper ca voi fi bine primit.De asemenea sper ca voi putea sa vin si la intalniri ale clubului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ...bine ai venit ..... multi km sa faci cu masina ta si stai p'aproape  ;)

Apropos ......pot sa iti spun jorjel ? .....Danette ( o tipa super de pe forum) ar aprecia  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! :D Sa te bucuri de masinuta si s-o manageriezi cu grija .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut JorJ.

Ai incurcat-o. Habar n-ai in ce rahat te-ai bagat! Volvo costa al  :blob8: de mult. :smile:

E bine ca exista rezolvari studentesti la diferitele probleme. (baietii or sa ma certe ca zic asta)

Pana una alta, bine ai venit printre noi si multi km fara probleme!

By the way, misto numele localitatii. Sunt si fete pe acolo?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi. Sigur ca te primim cu bratele deschise, o infuzie de tinerete nu strica deloc. In plus, sa te bucuri de primul tau Volvo, vor mai veni si altele... doar rabdare sa ai!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut JorJ.

Ai incurcat-o. Habar n-ai in ce rahat te-ai bagat! Volvo costa al  :blob8: de mult. :smile:

E bine ca exista rezolvari studentesti la diferitele probleme. (baietii or sa ma certe ca zic asta)

am aflat in doar o luna de zile :D

By the way, misto numele localitatii. Sunt si fete pe acolo?  ::)

sunt,si chiar destule  8):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

        Bine ai venit în club! Nu-È›i fă complexe din cauza vechimii volvoului pentru că asta, îi poate da un aer aparte, o atmosferă mai intimă aÈ™a cum unul nou, nu o va mai avea niciodată.

        Fii mândru de achiziÈ›ia făcută, pregăteÈ™te-l, fă-i o È™edinÈ›ă foto, prezintă-l È™i pe el, pune pozele aici È™i bucură-te de el!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am prea multe poze momentan,dar o sa fac mai multe cu prima ocazie.astea sunt din ziua in care am luat-o,in prezent are si folie :D

hmm,niste pb cu pusul pozelor,le pun de indata ce reusesc :D

...asadar poze cu masina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit , de mult nu am mai vazut un nou posesor de seria 400  ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine  ai venit printre noi. Mult noroc la masinuta ta si sa-l stapanesti sanatos si fara accidente.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0