Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

opus

Anvelope de iarna

21 posts in this topic

Va prezint aceste opt anvelope semiuzate, urmeaza sa le si masor exact profilul ramas, au maxim doi ani (am uitat sa ma uit la data fabricatiei..). Daca este cineva interesat de ele le aduc in Romanica daca nu merg la reciclare. Eu le-am demontat de pe gentile de iarna ale clientilor sefului meu deci sunt ok....doar uzura e problema. Sunt patru bucati FIRESTONE WINTERHAWK 205/55 R16, dintre acestea unul are alt profil . Celelalte patru sunt tot 205/55 R16 marca CONTINENTAL WINTER CONTACT si au profilul mai bun. Ma gandesc la max 50 Ron pe bucata. Iata pozele . De atat am avut timp azi ! A si asta vad din camera mea....IARNA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va prezint aceste opt anvelope semiuzate, urmeaza sa le si masor exact profilul ramas, au maxim doi ani (am uitat sa ma uit la data fabricatiei..). Daca este cineva interesat de ele le aduc in Romanica daca nu merg la reciclare. Eu le-am demontat de pe gentile de iarna ale clientilor sefului meu deci sunt ok....doar uzura e problema. Sunt patru bucati FIRESTONE WINTERHAWK 205/55 R16, dintre acestea unul are alt priofil . Celelalte patru sunt tot 205/55 R16 marca CONTINENTAL WINTER CONTACT si au profilul mai bun. Ma gandesc la max 50 Ron pe bucata. Iata pozele . De atat am avut timp azi ! A si asta vad din camera mea....IARNA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

195/55 R15 sau 195/60 R15 n-ai cumva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut anuntul tau dar nu am avut timp sa caut in mormanul de anvelope (sunt sub acoperis). Pe cele prezentate le pusesem deoparte dupa demontare. Cum am timp ma uit si i-ti trimit PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, acum realizez ca anvelopele mele vechi de iarna sunt acasa in garaj si au dimensiunea 195/60 R15 marca NOKIAN. Stiu ca sunt in stare foarte buna....deci le poti avea. Ma intorc in tara pe 10-11 Decembrie. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, acum realizez ca anvelopele mele vechi de iarna sunt acasa in garaj si au dimensiunea 195/60 R15 marca NOKIAN. Stiu ca sunt in stare foarte buna....deci le poti avea. Ma intorc in tara pe 10-11 Decembrie. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Esti primul pe lista si voi incerca sa caut si ce ai tu in talon. Mai vorbim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Esti primul pe lista si voi incerca sa caut si ce ai tu in talon. Mai vorbim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTINENTAL-ele le vreau eu.Trece-ma primul pe lista si inchide-o.Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opus daca mai ai un set pe 15 pe la 50 , 60 lei bucata trece-ma si pe mine cu un set !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nitu_soare

Esti validat ! Maine mai fac poze pt. Continental dar sunt foarte ok. Deci Continental VANDUT !!! @Brava Sper sa gasesc si pt. tine ceva. Sa nu plece radiatorul singur ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10X Opus !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Esti primul pe lista si voi incerca sa caut si ce ai tu in talon. Mai vorbim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu raman pe pozitie.;) Ma anunti cand ajungi acasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam. 0764475410. Sa fii sanatos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vina anvelopele ca a venit iarna!:) 0721799161

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au sosit anvelopele,exact ca in poze,multumit de ele.Recomand!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au sosit anvelopele,exact ca in poze,multumit de ele.Recomand!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca sunteti multumit ! Iata si pozele pentru @bacy, sunt anvelopele mele vechi. Ieri le-am dus sa le demonteze, consider ca au un grad mai mare de uzura decat cele trimise domnului Nitu, deci pretul pentru toate patru va fi 150 Ron plus transport daca sunt pe plac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu multumesc.Imi par cam uzate.Am avut si eu unele Pirelli pe fosta masina cam tot cu aceeasi uzura si nu prea m-au ajutat iarna trecuta.Merci oricum si le cedez altcuiva.Bafta la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites