gaby.volvo

Sofer de Romania

7 posts in this topic

Este vorba despre un concurs organizat de Promotor. Fiecare jucator isi alege cate un nume de sofer si trebuie sa faca curse prin tara. Tot ce trebuie sa feceti este sa treceti linkul vostru aici un topic, si ceilalti sa dea cate un vot in fiecare zi.

Va doresc succes la toti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ar trebui să ne explici tu ce-i cu acel concurs ProMototor, dacă tot îl promovezi... grin.gif

Pai intra pe www.soferderomania.promotor.ro si creaza un cont. si pe urma intri si tu in concurs. Asta e tot ce trebuie sa faci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu vreau cont. Ăştia care au "Pro" în titlu doar asta urmăresc, să aibă muuulte conturi, audienţe, vizualizări ş.a.m.d., ca să se poată lăuda.

Spune-ne tu despre ce e vorba şi, dacă mi se va părea de interes, îmi voi face şi cont... grin.gif

pai este un concurs. tu esti soferul, ai o masina si trebuie sa faci anumita trasee. si pe drum te intalnesti cu fel de fel de probleme (pana de cauciuc, accidente, etc.). si de asta ai nevoie de voturi, ca sa faci "bani" sa platesti amenzile, reparatiile....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se pare .... caut un cuvant sa nu jignesc pe nimeni......nepotrivit ! Daaaa, nepotrivit e cuvantul cel mai bun in cazul de fata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi se pare .... caut un cuvant sa nu jignesc pe nimeni......nepotrivit ! Daaaa, nepotrivit e cuvantul cel mai bun in cazul de fata.

Cu referire la concurs !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now