feraru3333

1 Mai Muncitoresc

121 posts in this topic

Cred ca suntem foarte multi la mare in week-end-ul asta - pacat ca nu am ales un PM care sa organizeze macar o intalnire la cafea / bere la mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O parte din noi , au ajuns cu bine acasa !

Altii inca nu au ajuns , fiind in Bulgaria.

Cat despre intalnirea "la cafea ", cui i-a facut placere a participat .

Datorita posibilitatilor de comunicare ne-am intalnit in Vama Veche /cu sau fara pereche ( mmdeh, nu am gasit alta rima!! )

Marius , esti extraordinar !! Ai renuntat tu la SPA pentru a manca salata de fructe , la "Canapele" alaturi de noi .....avand nemarginita placere de a revedea si discuta cu o persoana tare draga NOUA :rolleyes:, si EA.....stiiiiieeeeeeee!!!

Vadim , ai renuntat tu la Mamaia pentru a dansa cu noi in Stuf Vama Veche ?!!!

Gusti, ii multumim Cameliei ca ....a suportat Vama Veche pentru a fi alaturi de noi.

BiriV, iti multumim pentru caldura..........camerei si pentru apa fierbinte .:-*

AdiBadila , tu....ai demonstrat ca citind un topic ,daca vrei..., poti cu adevarat sa iei parte la o....ACTIUNE !!!:ph34r:

Ina , ne-ai fost o gazda desavarsita in Vama !!!:headbang:

Ii multumin Laurei ca a avut grija de noi ( ....prietenii stiu de ce ) !!!!:wub:

BUGA , Alin BUGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaaaaaai !

Am uitat sa ii multumesc Jrnalului National , fara ajutorul caruia ....BogdanG nu putea fi alaturi de noi in Olimp , la Popasul Pescarilor .

http://www.jurnalul....la-mare.html#29

Bogdane , iti multumesc ca ...MA SUPORTI !!!!!

BUGA , Alin BUGA

Edited by alinbuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost o super seara :D .... baga pozele sa vada lumea cum ne-am distrat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa facem si o selectie cu poze.

Vadim, nu te iert prea curand pentru telefonul matinal de duminica :P

Am avut parte cam de toate: frig, pe urma cald (in camere), cutremur, prieteni, ex-Sepia...spiritul volvo nu prea era pe-acolo, Marius il tot cauta pe sub "Canapele" ;D . Nici soare nu am vazut...Dar n-a mai contat. Ne-am simtit bine si abia astept un weekend mai calduros sa mai mergem o data.

Va pup pe toti :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzeee Laura :D

Frig in camere .. hmmm am avut noroc cu Ina ca mi-a imprumutat un sac de dormit :* am dormit imbracat de strada invelit cu o patura + sac de dormit si parca tot imi ingheta capul , senzatia a fost ieri dimineata cand m-am dus la baie sa fac un dus si in mijlocul actiunii am ramas fara apa calda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

.........

Cat despre intalnirea "la cafea ", cui i-a facut placere a participat .

.........

Marturisesc ca mi-ar fi facut placere, doar ca nu am stiut ce si unde, desi am urmarit posturile pe topic pana destul de tarziu sambata dupa-masa - este o mica diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa intalnirea virtuala cu marea si cu voi grin.gif

Sincer sa fiu doar pe Gus l-am recunoscut, apropo, GUS te-ai ingrasat bai nene . tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreeeeem pozeeee :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns cu bine si noi "bulgarii"...luni seara, dupa o ploaie teribila in Bucuresti.

La Albena am avut o sambata insorita si o duminica cetoasa.

A fost nemaipomenita intalnirea din Vama.

Gazda, zambitoare si atenta cu toti, asa cum o stim. Multumim Ina, pentru ca ne-ai strans pe toti acolo !

In rest, trebuie sa va spun ca la intoarcerea mea la Albena, singur, la ora 01:00 noaptea, am avut parte de un drum de 78 de km. absolut pustiu ( nu am avut nici macar o masina pe sesnul meu de mers ), si de o ceata formidabila, drept pentru care nu vedeam decat doua liniute in fata masinii. Cred ca aveam ochii iesiti ca la melc ca sa vad prin ceata aia ! Si asa cum a zis si Vadim, arici cu nemiluita. Am mers cu toate luminile aprinse. Ma gandeam, la un moment dat sa aprind si o lanterna ce o tineam in torpedo :rolleyes:.

Am ajuns cu bine dupa o ora de mers si nu am ratat SPA-ul de a doua zi ! Alex stie...

Asadar, un 1 Mai alaturi de prietenii mei dragi, pe care o sa-i vad si joi, ca sa mai povestim despre una -alta.

P.S : Alin, ascutit spirit de observatie mai ai ! Sau... se vede de la distanta ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa intalnirea virtuala cu marea si cu voi grin.gif

Sincer sa fiu doar pe Gus l-am recunoscut, apropo, GUS te-ai ingrasat bai nene . tongue.gif

camera e de vina .... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marturisesc ca mi-ar fi facut placere, doar ca nu am stiut ce si unde, desi am urmarit posturile pe topic pana destul de tarziu sambata dupa-masa - este o mica diferenta.

Ai dreptate Maverick, nu cred ca s-a scris pe forum ora si locatia exacta a intalnirii din Vama :cry:

Dar asta, doar din cauza faptului ca noi eram deja pe litoral si am comunicat doar prin telefon.

Am zis eu acum 5 zile ca : "In principal, se va opera, din cate inteleg eu, intr-un areal mai larg, situat intre Costinesti - Vama Veche - Albena. Traiasca si infloreasca in veci ... telefonia mobila ! "

Asa ca, la viitoare ocazie cand vii la Polivalenta, fa schimb de numere de telefon.

Oricum, unde ai fost la mare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost in Constanta, la hotelul meu preferat de 5 stele all inclusive gratis - la socri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ca ne-ai spus, sa ne punem bine pe langa tine :D:D:D

Am fost in Constanta, la hotelul meu preferat de 5 stele all inclusive gratis - la socri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi permit sa pun cateva poze facute de Uga Buga :D

post-229-0-38870100-1304602132_thumb.jpg

post-229-0-88259700-1304602150_thumb.jpg

post-229-0-83005200-1304602173_thumb.jpg

post-229-0-77298400-1304602195_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca este tare asta cu Uga-Buga :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca a venit timpul sa vedem ce facem de acest 1 Mai Muncitoresc: pica marti, deci de vineri pana miercuri ar fi o perioada numai buna de 1 Mai. Se avansase o idee la Craiova, si cred ca si materializata intrucatva. Project Manager desemnat nea Nicu Feraru. Amatori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu eu sunt organizatorul

the transporter a facut o invitatie de 1 mai la el ,pe linga craiova

de fapt intre Craiova si Bechet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si ce facem atunci? trebuie sa gasim o locatie de pe acum care sa ne acomodeze de vineri pana miercuri din toate punctele de vedere: cazare, citit, mancat. Nu neaparat in ordinea asta.

Ori timpul este extrem de scurt, si trebuie facute rezervarile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este nevoie - facilitatile ar fi astea:

  • General: Bar, 24-Hour Front Desk, Terrace, Luggage Storage, Air Conditioning, Designated Smoking Area, Restaurant (à la carte), Sun Terrace
  • Activities: Sauna, Fishing, Children's Playground, Hot Tub, Hiking, Cycling, Turkish/Steam Bath, Horse Riding, Indoor Swimming Pool (all year)
  • Services: Room Service, Meeting/Banquet Facilities, Laundry, Car Hire, Shuttle Service (surcharge)
  • Internet: Free! Wi-fi is available in the entire hotel and is free of charge.
  • Parking: Free! Free private parking is possible on site (reservation is needed).

Ramane asta - sa facem atunci rezervarile:

De vineri pana miercuri: 5 nopti: 250 EUR camera 2 persoane // 225 EUR single.

Singura intrebare ramane daca obtinem pret mai bun ca grup - aici avem nevoie de confirmari / inscrieri.

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now