iulirx

Vind Cocos orezar

33 posts in this topic

a dracului vin de cocos orezar - marius, unde e crasma asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu tot nu am inteles daca este sau nu inmatriculat ??? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt eu "defect" sau mai sunt si altii care nu gusta acest tip de umor? Ati iesit la o cola si un cornet de seminte in fata blocului sa "va radeti". Cred ca veti mult prea mult timp liber si nu aveti ce face cu el.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu, dragos, nu esti defect. esti doar normal.

cocosul orezar nu exista , nu reprezinta nimic, e doar o prostie.

multumit ? te simti in satisfacut acum ?

pentru tine, special : dacii n-aveau crocodili de pomana, ii foloseau , impreuna cu cornetele de hirtie, la managementul emigrarii.

stiu ca vrei sa te inscrii in selectul club al stiutorilor. ai verde de la mine, sa vedem daca te accepta bogdan.

nu trebuie sa pleci in usa sa gasesti ca-ti lipseste. trebuie doar sa stii ce vrei si sa vrei sa stii.

apropos : de ce are mufina corzal la buz ?

Cand o femeie e gravida, toata lumea pune mana pe burtica ei si o felicita, dar nimeni nu pune mana pe penisul barbatului sa-i spuna: ”Buna treaba !” Morala: “Munca adevarata nu e niciodata apreciata!”

asa e si cu tine.

si cu altii.

ati ramas gravizi.

daca nu ati fi avortat inteligenta ce bine-ar fi fost.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dracului vin de cocos orezar - marius, unde e crasma asta?

e in Ploiesti dupa colt, local sponsorizat din comertul lui Iuli cu mufine .... iti trebe legitimatie, inscriete iute

(tot la Iuli :laughing7: ) .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt eu "defect" sau mai sunt si altii care nu gusta acest tip de umor? Ati iesit la o cola si un cornet de seminte in fata blocului sa "va radeti". Cred ca veti mult prea mult timp liber si nu aveti ce face cu el.

Cel mai probabil nu, nu esti defect si la fel de probabil sunt persoane care nu gusta acest tip de umor. Dar sunt si cei carora le place, mie de exemplu. Si nu cred ca sunt singurul. In plus, e binevenita cate-o pauza, un zambet dupa atata cearta si incrancenare. Si nu cred ca era locul ca si intr-o oaza de relaxare sa ne bagam fitile. Imi place - citesc; nu-mi place - nu mai citesc topicul ala. Simplu. Iar timpul nostru liber de-aia se numeste "al nostru", ca sa putem face orice vrem cu el. Fara suparare...

Edited by Behu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce dracu' conteaza daca imi place sau nu ? mie , sau altora ? e libera exprimare, buna sau proasta.

nu exista etalon pentru a evalua timpeniile. ele ating sau nu.

vrea si dragos sa ii sufle in "pinze " lui bogdan. si s-a gindit el , cu propriul lui creier, ca asa i-ar sufla mai bine.

e dreptul lui sa respire . cum vrea el, cit il duce capu' (l).

mai baieti : nu va mai agitati atit : coordonati-va. sa nu va surprinda , ca pe danyx, ca sinteti "bagati" in aceeasi oala. fiti deosebiti.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce dracu' conteaza daca imi place sau nu ? mie , sau altora ? e libera exprimare, buna sau proasta.

nu exista etalon pentru a evalua timpeniile. ele ating sau nu.

vrea si dragos sa ii sufle in "pinze " lui bogdan. si s-a gindit el , cu propriul lui creier, ca asa i-ar sufla mai bine.

e dreptul lui sa respire . cum vrea el, cit il duce capu' (l).

mai baieti : nu va mai agitati atit : coordonati-va. sa nu va surprinda , ca pe danyx, ca sinteti "bagati" in aceeasi oala. fiti deosebiti.

Citeste raspunsul tau si raspunsul lui Behu, la aceiasi intrebare. Vezi vre-o diferenta? Vad altii si este de-ajuns !!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now