63 posts in this topic

Va multumesc pentru urari baieti!!! Detin acest volvo din 2008 si are foarte multe curse legale si ilegale la activ plus raliuri tehnico aplicative. Acum de vre-un an jumate am facut tinichigeria adica pajasele spate inlocuite cu unele de golf 2 de fata si s-a latit cu 4 cm pe fiecare parte. bara spate adusa dupa noile pasaje si am intarit suportii cadrului motor ca s-au rupt de 2 ori. Astept sa vina primavara sa o vopsesc si sa mai strang niste banuti ca e destul de greu, dar pasiunea cere sacrificii.

un link de la un raliu tehnico aplicativ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru piese de pe aceasta masina ma puteti suna pe mine sau pe mari la numarul dat anterior de Ciudy.

Masina este in proprietatea mea se afla in zona Fundeni si are inclusiv acte cu vama platita in comunitatea euriopeana la origine fiind din Elvetia.

Se vand piese de caroserie interior exterior, frane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut sebastian un pret pentru bord cu tot cu aeroterma se poate??

multumesc mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa exagerez cu preturile asa ca te rog pe tine sa-mi faci o oferta. Bordul este pe masina si trebuie dat jos insa poate ca nu ar fi rau sa vina cineva sa il vada si sa il accepte. Din ce stiu eu si ce am retinut era excelent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina se poate vedea pe in Bucuresti pe Strada Argedava 23. Langa podul Fundeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te salut. Spune-mi te rog , jantele mai sunt disponibile? Daca da,ce dimensiune /pret au?

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-i problem.

Multumesc si spor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorul si parte din cutia de viteze s-au refolosit de catre mine dupa achizitiponarea masinii.

Mai sunt foarte multe piese de vanzare.

 

 

Edited by SEBASTIAN_RACINGCODE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now