gapa

Furtun de la filtru aer la turbo

57 posts in this topic

Nu ziceam de tine in mod special ci de comportamentul romanului... Au fost de mai multe ori situatii de genul acesta pe forum, si scuze ca ai picat de tap ispasitor... I'm just having a bad day ;D.

Incerc sa ma gandesc, tocmai prin prisma celor de mai sus, ca poate omul are o problema, a fost trimis de servici in afara, are probleme de sanatate, in familie, etc etc... Poate pur si simplu a avut scandal la job ca facea chestii "pe langa". Poate nu toti avem puterea sa spunem lucurilor pe nume si preferam sa stam intr-un colt daca nu mai putem sa ne tinem de propriile afirmatii...

Nu saream in sus daca nu erai si tu asa incisiv. Nu-l cunosc pe om, dar am dat click pe profilul lui si am vazut ca nu a mai intrat de o saptamana pe aici... Pur si simplu mi s-a parut aiurea unda de repros. Nu a fost intentia sa jignesc pe nimeni.

Pace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pur si simplu mi s-a parut aiurea unda de repros. Nu a fost intentia sa jignesc pe nimeni.

Off: Nu m-am simtit jignit, dar fiindca am observat ca ti s-a parut aiurea unda de repros, am zis ca-i necesar sa revin cu niste precizari din care sa reiasa ca n-am nimic cu omul, ci cu comportamentul comercial. :) Sa se stie asta. :)

Pace lumii! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@birkof

Stai linistit, eddy a fost prea ocupat in ultimele 6 luni ca sa mai onoreze comenzile de pe forum sau sa raspunda la telefon/sms.

Daca vreti acel furtun il gasiti mult mai repede pe Eddy pe forum.clubford.ro.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca are careva cont p-acolo, sa-l cheme sa ne dea si noua un rasp. :)

Poate, poate ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are Dinoco fiind un mare fan al marcii FoMoCo :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am trimis un MP (mesaj privat) lui Eddy, cand raspunde daca raspunde scriu aici sau poate intra chiar el!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il asteptam cu mare interes :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now