feraru3333

Ce fac / unde sunt week-end-ul asta?

99 posts in this topic

Te-ai epilat ? ;D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-ai epilat ? ;D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Eu?! :smile:

Un obicei mai vechi, dar de când am C30 asta nu mia este nevoie...eu ma port frumos cu el, iar din partea lui nimic bun...numai nervi, cum ies din București cu mașina cum se strica ceva si-mi apare in bord un mesaj, asa ca a început sa-mi cada parul...din cap...maine am sa te sun, ttrebuie sa schimb ceva la motor

Edited by VictorGheorghe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca trebuie sa schimbi mai degraba perceptia asupra lucrurilor... asa face ele toate ;D ;D ;D

Astept sa ma suni, intre timp ti-a venit si setul ala original de vopsea la spray (Java brown-ul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sibiu, Transfăgărășanu, Lacul Bâlea, Vidraru, Vidra, Horezu, Transalpina, Hațeg...

post-3137-0-46088100-1343057262_thumb.jp

post-3137-0-64057800-1343057282_thumb.jp

post-3137-0-40624500-1343057303_thumb.jp

post-3137-0-39007800-1343057311_thumb.jp

post-3137-0-06007400-1343057335_thumb.jp

post-3137-0-51202900-1343057356_thumb.jp

post-3137-0-60154600-1343057405_thumb.jp

Edited by Nelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am mai ajuns pentru ca pe site-urile meteo anunta ploaie.

Am ales varianta Cheia,Brasov,Sinaia...cu intoarcere pe noua autostrada.

P.S. Nu recomand ca pe autostrada sa treceti peste poduri cu viteza mare sunt denivelarile la rosturi ca pe A2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am mai ajuns pentru ca pe site-urile meteo anunta ploaie...

... vremea în prezent nu mai poate fi prognozată cu certitudine mai mult de 2 ore. Au avut grijă oamenii de asta. :sad3:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelule, mai trage si tu un zambet din cand in cand ;D ;D ;D!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-au sunat cei de la Primus, si maine voi fi in caravana VOLVO de la ei, in drum spre Brasov si retur, la volanul unuia din modelele noi (sper sa prind un V40, ca ei asteapta OK-ul din Suedia - daca nu, ma multumesc si cu un XC60 ;D). Plecarea e la 9:30 din Bucuresti, intoarcerea pe la 18:00... Daca sunt doritori sa ne vedem in Brasov (nu cred ca cei de la Primus sa aiba vreo problema cu asta), dati-mi un telefon (0723.213.705).

Il vom avea coleg de drum si pe Titi Aur, si vom trece si pe la scoala lui de pilotaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-au sunat cei de la Primus, si maine voi fi in caravana VOLVO de la ei, in drum spre Brasov si retur, la volanul unuia din modelele noi (sper sa prind un V40, ca ei asteapta OK-ul din Suedia - daca nu, ma multumesc si cu un XC60 ;D). Plecarea e la 9:30 din Bucuresti, intoarcerea pe la 18:00... Daca sunt doritori sa ne vedem in Brasov (nu cred ca cei de la Primus sa aiba vreo problema cu asta), dati-mi un telefon (0723.213.705).

Il vom avea coleg de drum si pe Titi Aur, si vom trece si pe la scoala lui de pilotaj

Vin si eu cu vechitura mea sa ma busesti putin cu XC60 si sa o repar pe casco lor..ce zici? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelule, mai trage si tu un zambet din cand in cand ;D ;D ;D!!!

:smile::salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda... se pare ca s-a amanat pe week-end, si voi fi contactat cand se stabileste data exacta.

Va tin la curent :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In weekend voi fi la mare in Neptun iar duminica seara voi fi la concertul europa fm.

Daca mai este cineva prin zona sa dea un semn.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda... se pare ca s-a amanat pe week-end, si voi fi contactat cand se stabileste data exacta.

Va tin la curent :smile:

daca vii in weekend, da un semn, ca vineri ma intorc si eu acasa in Brasov, dupa concediul de pe litoral :) poate apucam sa bem o bere, doua, trei.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu draga inima,doar ca fiind parte din caravana lor,nu pot sa imi fac eu de cap,deci va trebui sa vina mahomed la munte :)))

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incepind de duminica pina pe la sfarsitul lui August am contract (cantare) la mare - Olimp - PAM Beach Resort (fostul Muntenia). Poate ne vedem la o cana de vorba pe-acolo, e timp destul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subscriu si eu la cele spuse de dani_dy mai sus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa il mai lasi pe socrul tau sa castige la table, sa putem merge la Florin! :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa fac - vineri seara ajung in Constanta - dani_dy mergem la Florin vineri noaptea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai daca ne primeste Florin! :)

Normal ca mergem!

Daca mai sunt amatori,sa se anunte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florin, ne primesti daca venim - chiar si intempestiv? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CIne vine / este la mare week-end-ul acesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now