andras244

Intalniri VOLVO la Tirgu Mures

219 posts in this topic

Pai nu v-ati intalnit cu Vali Pana ( funkydj85) de Revelion ? Caci a ptrecut la Targu Mures ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate nu ne-am intalnit. oricum volvo-ul meu este la doctor momentan, dar pe ford(b-145-fvt) port cu mandrie sticker-ul magnetic cu volvo-club. plus ca eu numai prin week-enduri sunt prin tg-mures... da ne vedem noi dupa ce-mi termin masinuta... :evil7:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa stii Vali ca pe unii dintre noi, ne poti deranja oricand si la orice ora! Indiferent ca ai o problema sau doar vrei sa schimbi o vorba cand mai esti prin zona da un telefon si ne vedem. Cat despre intalnirea pe care intentionam sa o organizam , probabil va fi intr-un week-end deci esti binevenit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@opus am sa tin cont de cele spuse de tine. numa' bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem inca in faza "asteptam participanti", un numar de 12 masini se vede deja la orizont ! :occasion18::thumright:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cum intalnirile intre mureseni tot intarzie sa aiba loc, iata ca azi am avut placererea si onoarea sa il cunosc (cunoastem, Szatyus a fost si el prezent) personal pe prietenul nostru drag Capi, care este plecat de 28 de zile de acasa si in acest week-end fiind in Mures am reusit sa ne strangem mana. Un suflet mare si un bun prieten , iata-l dand sfaturi celor care stiu mai putin decat el in materie de 850 ... :hello2:

post-50-0-15817500-1334957946_thumb.jpg

post-50-0-51302700-1334957957_thumb.jpg

post-50-0-81334700-1334957977_thumb.jpg

post-50-0-17620000-1334957996_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
:director: pe 12-13 mai o sa fiu si eu in tg-mures. poate reusim sa ne vedem si noi... :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo pentru mureseni ! Cea mai frumoasa masina este a lui Szatyus !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am trecut si eu prin Mures - insa ploua marti si blestemam de mama focului aglomeratia la intrare dinspre Reghin - nimic obisnuit dar tot ma enervez, mai ales ca nu stiu cum sa o cotesc la primul giratoriu spre Zoo ca sa ies direct spre Sighisoara fara sa mai pedalez tot centrul.

Bravo pentru intalnire - este un inceput - sunt convins ca o sa fie mai multi data viitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc.... dm.rusu_cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!Recomand tuturor celor care trec prin Tg. Mures sa nu rateze intalnirea cu cei doi oameni deosebiti(ma refer aici la Iancsi si Gyury) pe care eu am avut placerea sa-i intalnesc si pe care ii salut cu aceasta ocazie :wave:

Edited by capi_1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joi 31 mai is la Targu Mures, stau pana vineri - ceva miscari / intalniri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai tragem o data - de maine pana vineri sunt in Mures - ii cineva disponibil de o bere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverik sa ma suni cand esti in orele tale libere prin Tirgu Mures si ne vom intalni. Sunt dator cu scuze multor prieteni de pe forum..... din pacate sanatatea tatalui meu nu se mai poate numi sanatate ,motiv pentru care sunt la pamant....asta e viata, cu bune si rele....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruma nu se mai vede pe masinute deoarece soarele si-a facut treaba si nici noua nu ne e chiar asa de frig dupa coniacul si berile consumate cu o seara inainte.))

post-50-0-42405700-1362656539_thumb.jpg

Edited by opus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca avem si "dovada", doresc sa prezint cateva detalii:

- Opus si Szatyus sunt 2 oameni cu care macar o bauta pe seara trebuie neaparat - multumesc mult inca o data pentru intalnire.

- Daca vreti sa vedeti 2 Volvo clasice si totodata de care te indragostesti pe loc, va recomand sa vedeti cele 2 frumuseti.

- Berile au fost cu o seara inainte pana dimineata bine - poza facuta de Opus a fost facuta la orele 8:00 ale aceleiasi dimineti - masina mea avea roua pe ea.

Abia astept sa vin din nou la Mures.

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebe sa vin si eu..... desi vin cam o data pe luna in mures, din pacate vin fara volvache.... dar se vor schimba astea in curand....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funky la bere merem fara masini ca taxiul ii ieftin la Mures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa repetam asap. Sunt in Mures pana marti cel putin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am executat si de data asta dar mai restrans la un cafei dar suficient de bine. Aceeasi formatie de data trecuta, cu domnii opus si szatyus. Capi prin telefon, iar Kadudu declarat MIA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un 850 in trecere prin Mures !)

post-50-0-12568100-1382721620_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un 850 in trecere prin Mures !)

Ce-i mai plac plimbarile :D :D :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut o cantare la Hotel Grand (Tg. Mures) si Opus nu a pierdut sanasa de a-mi fotografia brick-ul .

Tot lui Opus ii multumesc foarte mult pentru ca ne-a dus la un restaurant frumos cu specific, chiar daca era pe fuga si fetele lui dragi aveau mare nevoie de el acasa !

A trebuit sa plec la 1 noaptea inapoi, s-a terminat surprinzator de repede petrecerea... Pe curind, my goooood friend !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now