mariusdaniel

Redirectionati 2 % din impozitul pe salariu retinut anul trecut!

55 posts in this topic

"Doar sa le arate unora ca Ei pot !"

Alin, trimite-i mesaj si lui Mihai (Shpeedy), care el, cu mine si cu inca altii am vrut sa facem acum citiva ani aceeasi Asociatie, fara a avea nici un plan inainte si stiind ca ne vom atrage fel si fel de "reclamatii".

Ti s-a luat vreun ban, sau altceva cu forta din buzunare ? Ce dracu atitia nervi ?

Te rog sa te relaxezi, ai alte prrrrrrrobleme mai importante decit sa tot scrii cu semnul exclamarii atitea laude la adresa unei banale forme de asociatie.

Esti si vei fi mereu alaturi de inima mea, insa nu mai continua pe acest ton de sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mut,fara cuvinte la aceasta reactie

daca vreodata mai ai probleme-tu sau prietenii-in zona sa sti ca eu voi face tot ce pot ca sa te ajut

acelasi habarnist si bagator de seama

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara dragi prieteni,

Am atasat acestui mesaj Declaratia 230 pentru cei care doresc sa redirectioneze 2 % din impozitul pe salarii retinut in anul 2013.

Reamintesc ca acest lucru nu presupune nici un leu cost pentru cei care aplica, redirectionarea facand-o Fiscul din impozitul pe care angajatorii l-au retinut si varsat pentru salariile anului 2013.

Evident, declaratia este deja precompletata cu datele Asociatiei Volvo-Club România.

Spor în toate!

D230 aferenta an 2013 Asociatia Volvo-Club Romania.pdf

P.S. : Daca nu se poate vedea din prima, descarcati-o in computer si apoi o puteti deschide din locatia unde ati descarcat-o.

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

apare sus la inceput anul 2012

asa tre ?

ce an sa fie acolo? poti sa corectezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now