Guest budulan

N-ai cu cine ba!!! Niste tarani...

97 posts in this topic

sa numi ziceti ca asta va fi dat pe posturi?!?!?

B E T O N  !!!!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

colegi de camera is pe jos :happy12:

super tareeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce vrei mahhh....Niste tarani hahahahahahahha ;D TAREE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naumovici strikes again (este omul si cu "Laser, frate", si aia cu "Ti-am zis mah ca e popa? Tu nu, Batman, Batman!")

Omul asta s-a nascut funny. Il stiu de cand umbla fara nici o grija prin camin in Leu pe la noi la chefuri ('96-'97). Si, desi era antitalent la calculatoare, ma batea grav la Bomberman...

Si habar nu avea ca o sa ajunga ditamai directorul la Leo Burnett :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat de motarele din fundal ca sunt umbrite de astfel de impuritati optice si acustice, POLUARE FONICA si VIZUALA :banghead::violent1::machinegun: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

De obicei sunt modest,dar daca ma trezesti la ora 4 dimineata si ma pui sa fredonez ceva, sunt multttt,multtttt superior "ragusitei " asta... YACS...

  :machinegun:

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradoxal asta, mai ales ca 30% e fata, 70% e calculatorul :)

Vai de capul nostru... :( Ralookas din Timisoara e viitorul nostru... E cam nasol, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfaaaai! Da-ma darcu'! ;D

Nu ma gandeam ca poate fi cineva mai penibil decat Gia. ;D ;D ;D ;D

Chiar "N-ai cu cine ba!!! Niste tarani..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

raloooka asta sau cum o fi numito masa ... are o voce din canal, se misca cam aiurea nu simte muzica deloc (cei drept "muzica" asta nici io) ... de cantat nu stie (e CGV, adica computer generated voice) ... insa arata binisor, in sensul ca nas dao jos din pat ... dar miar fi frica ca ma trezesc a 2 zi cu 13 ani ... de puscarie ptr corupere de minoareeeee ... ce maaaaaa doaaaaareeeeeeee galagia astaaaaa .... :violent5::tard: :tard: :tard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noile talente autohtone  ;D

PENIBIL!! Viitoarele vedete ´´Made in Romania´´??  :pottytrain5: :pottytrain5:

Costel e al spaniolilor, iar noi am ramas cu fatzele astea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mdea...Ralookas, moooma ce nume de cordi-sugi-neo-dansatoare are asta frate!

1) Regizor mai mult decit idiot - ce treaba are cretinatatea aia de piesa cu guvida aia minora bagata si imbracata de service ? Si saracii aia care s-au lasat convinsi de fetitzele alea(care au pe fatza invitatia la viol) si se chinuie sa incropeasca ceva pe spate, sa aiba regizorul ce sa lipeasca la montaj sau cum sa faca din rahat bici si sa mai si pocneasca...

2) Muzica varza, versuri varza, orchestratie varza, DANSUL - daca pot numi asa cvasi-sincronul ala de trestii umblatoare din jurul "solizdei" -varza.

3)Ma-sa stie ce vrea ea in piesa aia ? sau tac-su ? Sint sigur ca nu, ca i-ar stramba putin umbra.

Scuze pentru pseudo-limbaj, insa nu m-am putut abtine, mai ales ca lucrez in bransa asta. Am mai vazut eu cazaturi (gen:te rog, cinta putin mai sus - si ea se ridica pe virfuri) dar daca-mi intra asa ceva in studio...o inchideam acolo o saptamina - post negru, poate-si facea ordine in ginduri, lasa muzica si se apuca de impaiat broaste...mai fratilor ce se intampla cu tara asta... :cursing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lool, asa ceva numai in romania, deci nu se poate, chiar astazi veneam pe CENTRU, deci in centrul Arad-ului o anume "doamna" umbla linistita pe trotuar, numai ca toata lumea care trecea pe langa ea trebuia sa se dea la o parte, de ce ? pentru ca intr-o mana avea o plasa si in cealalta.....un pom, da ati auzit bine, cu ditamai pomul de 3m si inverzit umbla pe centru, imi imaginez ca l-a scos de prin vre-un parc si il duce acasa.

Incredibil domle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo asta o fost dat numa pe u tube sau a fost dat si de vre-o televiziune, de ce intreb deoarece daca e numa u tube pai muzica romaneasca inca nu a murit definitiv daca a fost dat si pe vre-un post tv atunci putem incepe sa cantam prohodu creatiilor musicale romanesti. Dupa ce am fost invadati de manele, daca tinem cont si de astfel de aparitii ne putem lua adio de la musica romaneasca.

mai mult, dansul, pai asta dans, fratilor fiica sefului meu de 3 ani si danseaza hip hop mai bine decat trestia aia care se leagana in vant, asta in cazul in care a vrut ca dansul si stilul abordat sa fie hip hop sau poate cine stie suntem in fata unui nou val (stil) musical care va invada lumea si ne va face cunoscuti in toata lumea.

mai bine ma apuc sa ascult musica lautareasca caci aia macar miscare nu mai are.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul a fost de mare exceptie: vocea, versurile, dansul, peisajul (in ce lunca or fi filmat?)   

:crybaby:

Ralucutzo mama, cine ti-o fi zis ca ai talent?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noile talente autohtone  ;D

http://ca.youtube.com/watch?v=LEO045I5tyQ&feature=related

Deci ma doare stomacul si de ras si de greata in acelasi timp  :violent5:

nu fiti asa de rai!

mai bine sa si gaseasca o ocupatie legala si morala decat, sa ajunga sa faca trotuarul, sa se drogheze, sa fure din magazine s. a.

poate cine stie?

cand o sa ajunga de varsta lui Costel, o sa le cerem autografe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai asta am zis si eu, doar ca mai acid ! Sa pune labele din fata pe carte sau se se angajeze vinzatoare la vreo taraba prin Vitan, sa vinda saibe sau suruburi, ceva acolo. Dar sa ne lase cu "muzica" aia, frate... :sad2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sa vina sa ne baga gaze sa ne baga corent sa traim si noi ca n uniunea europeana" Scanduri frate! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

am inteles ca sindicatul politistilor a reclamat clipul la cna pe motiv ca ar afecta autoritatea politistilor si apoi - surpriza!!!

politistul din clip, este politist si in realitate!!!

ca parere aveti?

1. afecteaza clipul autoritatea politistilor sau nu?

2. politistul din clip a gresit cand a participat cu uniforma din dotare la realizarea clipului sau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now