Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Muresan

Ce fel de bucşe sunt astea?

10 posts in this topic

Am comandat din Suedia nişte piese şi, printre ele, mi-au trimis un set de bucşe care în niciun caz nu sunt ceea ce comandasem eu (bucşe braţ spate de 850 fusese comanda). V-aş ruga, dacă ştie cineva ce bucşe sunt astea din poză şi la ce maşini se potrivesc. Le-aş vinde cui are aşa ceva (sau, dacă e valoare mică, le-aş dona), la un preţ corect pe piaţa de la noi. Dacă am pus eronat topicul aici, rog un moderator să-l pună unde crede că-i e locul.

poze 001.jpg

poze 002.jpg

poze 003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par bucsi de bara stabilizatoare daca sunt taiate intr-o parte

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aşa scrie şi pe ambalaj. Rămâne întrebarea pentru ce model/modele sunt bune. Mă poate ajuta cineva cu o opinie avizată?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bara stabilizatoare fata 850,s70,c70I

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modelul care se poate inlocui. Ph1 deci 1992 -> 1993. Difera si bara stabilizatoare ca forma.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulţumesc, sunt edificat. Întrucât la mine nu se potrivesc, le-aş vinde cu plăcere cui are 850, model 1992 sau 93. Rog colegii mai pricepuţi să-mi indice un preţ corect şi pentru mine, şi pentru eventualul cumpărător.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Costa vreo 40 de lei bucata sa le comanzi noi. Vorbind de firma care e vizibila in poza. Un mic discount si cineva probabil ca le ia.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merg cum scrie pedala doar pe barele "vechi" din 92 si 93 pe cele mai noi nu pentru ca va "glisa" bara prin ele lateral

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulţumesc tuturor colegilor care s-au ostenit să răspundă. O să le pun la vânzare la 50 lei ambele. Mi se pare rezonabilă reducerea. Oricum, să le trimit înapoi în Suedia nu se merită.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rog un moderator să închidă topicul, lucrurile sunt lămurite.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.