BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Iar incepe asta cu RedBulele.

Bai Danyx, esti tata de 4 copii (in curand) si tot de tampenii te tii?

@Ramon

Te asteptam sa-ti vedem masinuta (fara RedBuble).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramon

Oricum esti binevenit in comunitatea Volvo. Chestia cu red Bull este mai mult o legenda pe aici (nu ca Danyx nu ar vrea), asa ca te asteptam in fiecare joi, de la 6 pm in parcarea de sus de la polivalenta.

Pentru stiinta ta, meniul saptamanal consta in:Pepsi/Coca Cola, Fanta, Ice tea, pahare plastic de unica folosinta, si, neaparat seminte.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ms k mi-ati spus si care e meniul  ;D ;D ;D

  sa stiu sa nu vin nepregatit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam, samantza sa ai si de baut ca PAHARE, CANI, OALE, SCAUNE, UNDITZE si alte alea gasim in masina lui URSU48  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

CU scrumiera pentru mucuri de tigari cotizez eu.

Singura conditie este 1 Red Bull la Danyx  ;) ( si ai grija ca mai sunt si fake-uri p'acolo .....sa nu ai incredere in ei .....ai recunosti simplu ....ei accepta si, shot....rienergy.....energy drink ...etc  ;D )

;)

Bai vezi ca o sa faci buba la stomac de la atata Red Bull si plus la asta de ce sa ti-l de tie in conditiile in care de ceva timp nu te-am mai vazut pe la polivalenta ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca trebuie sa avem grija cu Danyxu' ca a cam inceput sa iasa de pe carare cu RebBull-u' asta... :D

Asa ca joi avem bere in meniu, e ok? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca este vorba de bere parca vreau sa ma bag si eu dar din pacate ajung in Bucuresti doar sambata si plecarea este in aceeasi zi  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saptamana asta ma gandesc sa apar si eu la Polivalenta... aviz amatorilor.  ;)

....si e prima data ... danyx stie ?  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca nu a stiut ca nu e prima data... de data asta @Danix da RedBull-ul....

...Greselile se platesc.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia sa-i spui tu lu' danyx de cate ori l-ai vazut la polivalenta ?.......  :P.......sa fie dala "lait" ca le e frica la astia ca ma imbolnavesc ....asa ca accep si fara shugar  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai bai, iar incepi?

N-auzi ca bei bere si tu habar n-ai?  :D

Vrei sa fiu mai explicit de-atat?

Vezi joi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joia asta am chef sa trag o fuga (se putea altfel ?!) pina la bulgari, aproape, la Ruse - sa maninc ceva bun si ieftin, sa mai ies din rutina. Daca mai vrea cineva sa mearga sau sa stea in T5, sa dea un semn.  Plecam pe la 18.00. :-*

Mi-e dor sa maninc  o salată bulgărească cu vinete ÅŸi ardei copÅ£i, cu roÅŸii gustoase ÅŸi cuburi mari de telemea. Poate un păstrăv afumat care se potriveÅŸte perfect cu o gura de rachiu parfumat de pere... Sau un ficat de gâscă pe pat de mere caramelizate. La felul al doilea: miel la cuptor sau un viÅ£el cu morcovi soté ÅŸi smântână. Sau ceva tipic bulgaresc : limbă de viÅ£el coaptă la cuptor în vas de lut cu sos de ciuperci ÅŸi caÅŸcaval. Si mai costa si putin pe deasupra..Sa fiu servit rapid ÅŸi de amabil, nu ca aici...cu o pizza uscata venita dupa o ora - dupa ce astepti 10 minute sa dai o comanda...

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

si io care mananc de foame sticksuri ....... nu puteai si matale sa postezi pe la ora 20 cand e lumea satula ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baietii,

am auzit k se vorbea de ceva bere pe aici pentru diseara.

ce bere beti/va place de obicei???

Si desigur un RedBull pentru Danyx  :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semintele si sucul sunt la putere la intruniri. Berea e optionala. Red dull-ul e un moft. asa ca fa-ti si tu o parere.

apropo, se pare ca te-am vazut acum 2 zile pe dudesti pe sensul de mers spre dristor veneai din spate iar eu am facut stanga pe una din stradute

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Ma alatur lui Matrixxx in mica excursie pana in Bulgaria... Mai vine cineva, sa merg si eu cu masina mea ? Singura conditie ar fi impartitul "gazului", ca deh, e criza... Dar parca e mai frumos o "mini-coloana".

    Care te mai bagi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost foarte tare in Bulgaria  ;D Pozele spun totul  ;D  :D

post-1287-1287786848978_thumb.jpg

post-1287-12877868493946_thumb.jpg

post-1287-12877868529953_thumb.jpg

post-1287-12877868535776_thumb.jpg

post-1287-12877868540759_thumb.jpg

post-1287-12877868544677_thumb.jpg

post-1287-12877868549066_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos! Ati plecat de la Polivalenta sau mai devreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare! Mi-a placut enorm ideea voastra cu BG! :)

Felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte mishto. 

cati ati plecat pana la urama?

8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreo 7... Matrixxx, Tommytza (soferi), VlpVlp, Laura, Vadim, Valy (prieten cu Matrixxx), si eu.

Tin de-asemenea sa multumesc pe-aceasta cale celor care mi-au transformat portbagajul in lada de gunoi la Polivalenta...

Poate data viitoare si niste chibrituri prin incuietori ?! Eventual si niste chiloti atarnati de stergatoare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine zis cati ati revenit in romanica? ;D

Si noi ne-am distrat, am inghetat de frig si am numarat CP de la S60ul lui Claudiu .

@Alex, cu placere  ;D

PS> aia cu chibritele e puerila, sa vezi alea cu POXIPOL si spuma poliuretanica, chiar s-au discutat ieri in parcare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now