BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Haidi bre mai vine careva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu vine nimeni asa ca putem considera ca ne-am intalnit virtual si cu aceasta ocazie va urez un an nou mai bun decat 2009, cu multe împliniri si multa sanatate .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu vine nimeni asa ca putem considera ca ne-am intalnit virtual si cu aceasta ocazie va urez un an nou mai bun decat 2009, cu multe împliniri si multa sanatate .

Eu  zic,sa speram,ca 2010,va fi macar la fel ca 2009.Eu ,cel putin,nu imi fac iluzii,la mai mult.

La multi ani,la toata lumea

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am venit...degeaba. Am stat de la 18.30 la 18.55 sperind ca mai vine cineva...

Asa sper eu, de ani de zile, ca anul care vine va fi mai bun, mai fericit, mai...  bla, bla.

Sa fiti fericiti. Si iubiti. Mai mult decit mine.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca bine zici Claudiu ;D

Nenea Matrix eu am vorbit cu Augustin si mi-a zis ca a vb cu toata lumea si nu vine nimeni, oricum era frumos sa ne intalnim si sa ne uram live .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca a trecut momentul, hai sa vedem lucrurile realist, nu dupa cum am vrea noi sa fie. Fiecare are o familie, cu nevasta, copii, socrii, frati, etc. In seara dinaintea revelionului fiecare se pregateste de acest eveniment (mai ales daca faci la tine acasa). Cred ca este dificil sa zici acasa cand sotia munceste sa pregateasca masa, cu trei ore inainte de a veni musafirii, vezi ca eu plec la intalnire, descurca-te singura, si cu copilul! Parca nu prea se face.

Oricum, ar trebui sa fim fericiti ca suntem asa cum suntem, cu bune cu rele, si sa privim inainte la ceea ce este frumos in acest club. Suntem o comunitate aparte, ferita oarecum de viciul manelelor si a prostului gust, eu cred ca este un lucru foarte important pentru noi...

Va urez La Multi Ani si multa sanatate pentru toti! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu absent ca ma fenteaza cutia de viteze ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi,sper sa ajung si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu absent ca ma fenteaza cutia de viteze ;D

Vorbeste cu Vadim sa te aduca el cu masina lui  ;D

Sper sa apar si eu, dar dupa 19:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent si eu daca nu apare ceva de forta majora  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc si eu sa vin, chiar incerc sa vin cu V40 sa se uite Claudiu la stergatorul de pe spate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai da si tu mai multe detalii .... cu fusta ...fara ...... si atunci sa vezi prezenta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai bagat in ceata...de obicei vin fara fusta si nu mai tin eu minte??? :o

Ce o contine ceaiul ala de ma face sa am pierderi de memorie? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu ce contine ...dar ..... daca ai sta destul incat sa bei si a 2-3-4a ceasca ..... om vedea ceva piele ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc si eu sa vin, chiar incerc sa vin cu V40 sa se uite Claudiu la stergatorul de pe spate.

Nu stiu sigur daca ajung, ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now