BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

pai atunci nu mai vin...am vazut ca e ca un botez asta cu red bullu la tine, si nu vreau sa raman pagan :))) Glumesc, cum am zis incerc sa trec sa vad cum reusesc sa scap...Am si eu o intrebare va strangeti si stati fix acolo in parcare la polivalenta, sau dati o fuga prin vreo bodega din tineretului? In caz ca intarzii poate nimeresc la alta intalnire, si o sa imi vandalizeze red bullu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu aduce laura seminte ..... se face foame la gurile lor ...si dau fuga la ...., bine ai zis BODEGA .... unde se mananca ....se mai bea una alta ,....se discuta ....si ai posibilitatea sa vezi intr-adevar ce inseamna un om plictisit ; da plictisit frate nu gluma ; chiar si cand iti aduce nota de plata nu numai cand ia comanda  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asta daca se merge in Daimon :)))... Daca se merge in HasHas o sa ai ocazia sa adulmeci o narghilea cu... absint ;D

Ia si tu nr. meu de telefon si suna-ma cand te indrepti intr-acolo sa-ti explic unde zacem !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se merge in hashas o sa ai ocazia sa observi cum se duce un sfert din rezervor , doar pana acolo ....si ce e cel mai fascinant , e ca nu conteaza cat ai de mers pana acolo ....daca esti din bucuresti ..sfertu' scrie pe tine  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

narghilea cu absinth....pai si cine piloteaza avionu la intoarcere? In cazul asta eu veneam asa o ora ca nu pot sta mult, daca aveti de gand sa mergeti in HasHas vin atunci saptamana viitoare...poate gasesc si pe cineva din Berceni sa ma ia si pe mine daca va bagati asa la lucruri grele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eheei... am zis POATE !!! Si narghileaua aia cu absynth e "safe"... am fumat una juma'-juma' cu Ramonelu si n-am avut nimic ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai de la aburi de alcool, sigur daca te opreste cineva o sa ai probleme...a aparut o mica intarziere la mine dar sper in continuare sa dau o tura sa va salut

Share this post


Link to post
Share on other sites

...poate gasesc si pe cineva din Berceni sa ma ia si pe mine daca va bagati asa la lucruri grele :)

Danette ...il luam ?? :smile:

Musai portie dubla de redbull  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost cu Red Bullu pregatit, aveam chiar 4 cu numele tau pe ele...da daca nu fusesi data viitoare. M-am hotarat sa tunez masina pentru curse, imi dau jos toate scaunele si imi pun unu de pescar :))))))))))

@Midnight: Crede-ma ca nu ai cum sa ratezi Sun Plaza ala...la intoarcere aseara liber complet pana la semaforul de de intrat in mall, de la semaforu ala pana la intersectia de la piata sudului (sunt vreo 200 maxim 300 m) i-am facut in 20 min  :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost si am stat la Polivalenta pina la 19.00 - apoi ne-am "retras" la un restaurantul apropiat Club Diamond...Ia si tu niste nr. de telefon de pe forum si suna, cind mai vii. E pacat sa stai acolo si noi sa fim in alta parte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glumeam, credeam  ca daca nu a scris nimeni nimic nu v-ati mai intalnit, oricum e tare complicat sa ies cu masina pe zapada din spatele blocului...ca sa pot sa ies eu tre sa mai imping 3 vecini care raman mereu blocati :) Deci care va sa zica va vedeti si fara sa scrie nimeni nimic aici pe forum a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

mai este valabila intalnirea si pt saptamana urmatoare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

mai este valabila intalnirea si pt saptamana urmatoare?

Categoric ...... in fiecare joi ...sa nu uiti de redbull  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai nea" Danyx, o sa faci naibii diabet de la atata redbull :bounce:

Schimba si tu prefixul.....spre exemplu, cu Burn ;D... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx nu a mai venit de 2 saptamani la intalnire asa ca Redbulu` l-am baut noi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx nu a mai venit de 2 saptamani la intalnire asa ca Redbulu` l-am baut noi ;D

asta e ca sa imi amintesti ca 1 redbull nu ai dat , cuprins de fericirea de a fi tata . :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand o sa vezi de la mine vreun Redbull inseamna ca fie s-a maritat fimea fie m-am tampit ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai poti sa-i aduci  ;D

PS fica-ta nu-sa maritat. ;D

Topicul ar trebui sa se numeasca: "Cine-i mai plateste bir zeului Danyx o redbula"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danix

fiica mea e studenta la farmacie

a analizat citeva sucuri-printe care si red bull-si a juns la concluzia:cel mai bun suc de pe piata esteTEDI DE MORCOVI

are acelasi efect

acum, daca o sa treci pe TEDI poate o sa mai faci un bebe

spor la" treaba "

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danix

fiica mea e studenta la farmacie

a analizat citeva sucuri-printe care si red bull-si a juns la concluzia:cel mai bun suc de pe piata esteTEDI DE MORCOVI

are acelasi efect

acum, daca o sa treci pe TEDI poate o sa mai faci un bebe

spor la" treaba "

nenea feraru da' crezi ca omu mai vrea un bebe, la cate putze are incasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate mai vrea o fata?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://hothatches.eu/index.php?showtopic=765&pid=28070&st=0&#entry28070

io m-am inscris si la ei. si uite ce-am vazut:

"Va anuntam cu mare mandrie si placere ca pe data de 25 Martie 2010, ora 8pm se dechide Racing Cafe.

Localizata in Str. Dristorului, nr.73, zona Baba Novac pe strada ce face legatura intre Sos. Mihai Bravu si B-dul Decebal, cafeneaua este in intregime dedicata pasionatilor de masini si motoare.

Va asteptam la deschiderea oficiala, unde este mai indicat sa veniti cu taxiurile, fiindca sampania este din partea casei.

Aceasta cafenea este propusa ca locatie pentru intrunirile saptamanale Hot Hatches din Bucuresti, insa va asteptam oricand cu discount-uri speciale pentru membrii clubului."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre noi nu aveam hot hatch, poate sa vina Sepuku cu tine ca el are hatch dar nu e HOT ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now