BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

La statia Tineretului si de acolo o iei pe jos cam 3km sau 2km daca o iei prin parc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, multumesc. Ne vedem diseara pe la 18, si ceva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

La statia Tineretului si de acolo o iei pe jos cam 3km sau 2km daca o iei prin parc .

De acolo iei troleul o statie si te lasa chiar jos in deal  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau ,dupa ce cobori din metrou,iei masina(autobuz)313,2 statii,si de acolo mai ai un deal de urcat pe jos,si ai ajuns la polivalenta :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut la toti,

sunt nou pe forum. am un volvo s60 si mi ar placea sa particip si eu la intalniri. imi poate spune cineva exact unde si cand va intalniti?  si ce "formalitati" trebuie sa fac pentru a putea participa la intalniri?

mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treaba este un pic complicata, in sensul ca trebuie un Red Bull pentru Danyxx (asta-i musai ca altfel....e de rau), trebuie sa ajungi intre 18- 19.00 la Polivalenta in parcarea din dreapta cum urci (o sa ne vezi acolo) si trebuie sa-ti vedem si noi masinuta. Apoi, om vedea ce o mai fi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Octav: Nu ai mai venit... sau erai cumva cu un S60 negru mat ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce noroc pe Danyx! Daca nu zic eu sau Ramonel nimic de Red-Bull, sare altul. Popicu, si tu, Brutus? Te-a pacalit si pe tine? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce noroc pe Danyx! Daca nu zic eu sau Ramonel nimic de Red-Bull, sare altul. Popicu, si tu, Brutus? Te-a pacalit si pe tine? :))

Danette asta nu-i noroc ...este munca ...munca asidua ..... te-am lasat si pe tine , si mai  mai ca ai stricat tot .

@ octav .....ia un redbull ....pune-l pe bord .....si ne gaseste el  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stric,bre,nimic! Doar ca nu sunt de acord cu tributul asta pentru tine :))

Asa ca...Octav, nu e nevoie sa-i aduci nimic lui Danyx. Noi tinem la sanatatea lui ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca tre sa imi iau si eu o cratita in masina ......kitra ..explica-i si lu' danette de ce  ;D

@ octav .... dupa cum vezi si sti doar vorba ie de ele ...ele femeile  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Octav: Nu ai mai venit... sau erai cumva cu un S60 negru mat ?!

nu am venit ca abia aseara tarziu m-am inscris pe forum. vreau sa ajung la urmatoarea intalnire. e joi, 29 aprilie, la ora 18, in fata la sala polivalenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep. Ora 18, dar nu in fata, ci pe dreapta cum s-a terminat urcarea, PANA in Sala polivalenta, parcarile dintre copaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramonel, faceai poze ca la nunta, dar nimic nu se vede pe forum....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a ajuns la developat cu filmul, mai dureaza ceva, poate la anul ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Ramonel .....eu ma chinui sa fac o galerie foto pe care sa o actualizez intr-una .....iar tu in loc s aimi trimiti pozele si sa lel pun in acea galerie ai gasit de cuviinta sa le pui aici , unde peste 1-2 saptamani dupa ce se mai astern cateva pagini peste aceste poze , nu se va mai uita nimeni la ele .....bravo domn'le ......ai un redbull ........ de dat :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai Ramonelu inloc sa-mi faci poze cand muncesc mai bine ma ajutai si pe mine ca de nu ma apuc de demontat masina ta la intalnirea viitoare ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da..acolo in spate era intalnirea vw? :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap acolo se intalnesc baietii de la vwforum(super baieti) iar in partea cealalta a Polivalentei se intalnesc cei de la Opel si in spate cei de la Chevrolet, asta joia ca alte cluburi se intalnesc tot aici dar in alte zile .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre sa fie fain.Daca nu stii ce masina sa iti cumperi,ai ocazia sa faci un test drive ;D cu fiecare marca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap acolo se intalnesc baietii de la vwforum(super baieti) iar in partea cealalta a Polivalentei se intalnesc cei de la Opel si in spate cei de la Chevrolet, asta joia ca alte cluburi se intalnesc tot aici dar in alte zile .

Se intalnesc si baietii cu golf 4 tunat si muzica tare tot in parcarea respectiva dar miercuri seara si sa stii ca nu mi s-au parut asa super  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joia se intalnesc baietii cu A5, A8, G5 GTI, Cupra si alte bijuterii VAG si nici nu dau muzica tare si nici nu fac cerculete cu toate ca multe din masinile de acolo au peste 200CP una chiar are motor de Gallardo sub capota ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now