BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Alex chiar s-a suparat, naspa  ??? n-as fi crezut, naspa.

PS

Ingerul meu, din fericire, zboara foarte tare  ;D

Niciodata n-am incercat sa-l las in urma.

Oricum, eu unul nu vad "pericolul" la care ne-am expus in plimbarica aia. Nici n-am trecut suspensiile pe advanced, am ramas pe confort toata autostrada, iar la intoarcere pe drumul ala, pustiu si destul de lat, putin pe sport si restul pe confort.

Si eu m-am suparat pe taranii astia cu T5 ca la 220 ramaneam in urma  ;D da ce sa le fac, "n-ai cu cine, niste tarani" am incheiat citatul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, nu crezi ca esti prea dur in caracterizarea PRIETENILOR (ca doar aia suntem, nu? ce naiba!)

Nu cred ca are rost sa se inceapa cu amenintari de genul "eu nu mai merg(Alex)" sau "eu nu mai vin la Polivalenta (Matrixxx)".

Pur si simplu, s-a intamplat!

Asa ca, sfatul meu, dati mana si pupati-va (pe obraz  ;D) si nu mai fiti necajiti!  Doar suntem aproape o familie, ce naiba! :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca tot nu v-am calmat eu, ascultati si voi asta:

SI ASTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu astept seara asta, ca am un prieten de pupat ;) Se stie el...

Cu toate ca-mi POT edita mesajele anterioare, nu o voi face. In schimb imi voi cere scuze celor care s-au simtit jigniti de ce am spus. Nu am vrut sa sune a nimic personal, doar ca probabil si altcineva din voi s-ar fi simtit la fel. Doar nu s-ar fi exprimat in stilul asta. Asa's berbecii ;)

Friends will still be friends, no matter what

Share this post


Link to post
Share on other sites

maurice a ta nu trece de 220 ?

Nu, are capastru  :D electronic  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ... pe undeva a fost o deficienta de comunicare...

2. Si daca nu ar fi fost, la un moment dat, probabil n-ar mai fi contat.

P.S.

Volvo, nu este cea mai buna masina dar, de la inceput a vrut sa aiba cei mai buni soferi. Pentru asta a facut reguli speciale, a inovat sisteme de siguranta care cu timpul, au fost introduse ca obligatorii in normativele rutiere din toata lumea civilizata. A facut reguli si le-a respectat. Acesta este spiritul volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu astept seara asta, ca am un prieten de pupat ;) Se stie el...

Cu toate ca-mi POT edita mesajele anterioare, nu o voi face. In schimb imi voi cere scuze celor care s-au simtit jigniti de ce am spus. Nu am vrut sa sune a nimic personal, doar ca probabil si altcineva din voi s-ar fi simtit la fel. Doar nu s-ar fi exprimat in stilul asta. Asa's berbecii ;)

Friends will still be friends, no matter what

Eh lasa .. m ai "pupat" p mine ceva mai devreme  ;D  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe  Matrixxx imi pare nespus de bine ca am apucat sa-l vad ! Imi pare rau ca nu a stat mai mult :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca v-ati vazut,pupat,si banuiesc ,ca totul sa rezolvat acum ;D:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca n-a fost niciodata un conflict  :P Dar da, eu sper sa fi fost o gluma lipsitul de la intruniri !

Cheers for friends !

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAPPY END! :hello2: :hello2: :hello2:

Asa trebuie sa fie aici, doar ne consideram (si suntem) cei mai civilizati dintre toti, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa e, mancea-cas!

Acum,nu va suparati pe mine,dar in fiecare zi,in traficul asta de kko mergem linistiti si incolonati spre destinatie...sunt putine momentele in care ne gasim toti pe o autostrada pustie si fara radare,era si pacat sa nu ne oferim cateva momente de adrenalina ca,daca ma gandesc bine,nici nu mai tin minte ultima oara cand am mers cu Matrixxu in paralel la 200-220 km/h..si e asa de bine sa auzi batrana bestie torcand linistit la 5000 rot/min....bineinteles, vor fi si carcotasi cu masini de ultima generatie (junghiuri d-astea de XC) care se vor lua de bruma de ceata pe care o lasam in urma...:))) in rest,suntem toti prieteni si ne respectam,parera mea e ca nu a fost nimeni in pericol,la o adica, ne aflam toti intr-un perimetru de cativa km patrati la nici 100 km de Bucuresti....va pup si va iubesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai odata nu sunt lamga voi si va violati.... la naiba... trebuia sa va las crema:))

salutari din bruxelles. am sa revin cu poze de-alde Volvo-n trafic si parcate .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti stea varza in gat sau Leffe-le ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai odata nu sunt lamga voi si va violati.... la naiba... trebuia sa va las crema:))

Pai de ce ti-ai luat crema cu tine Ursule ???

Parca fi plecat cu sotia sau te-ai dus singur si ai nevoie in caz de ... ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da chiar mah Ursule ce faci tu in Belgia ? Roxana stie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu muncile bogdane. stie Roxana.

@Maurice : crema a fost luata preventiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai noutati prea mari nu sint. Vom pleca pe la 17.30-18 max din Bucuresti si ne vedem cu bucurie toti in Busteni.

Laura va lua maine niste "produse" trebuincioase pentru gratar. De palinca, whisky si alte otravuri numai bune pentru o seara prelungita in jurul gratarului sper ca s-a ocupat cineva  :D

Va doresc drum bun tuturor si sa ne vedem cu bine !

:kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca Alex a plecat mai devreme ca m-am intalnit cu el pe drum ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e mai simplu sa vii si sa te convingi singur ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce se intampla (in general) la aceasta intalnire? Ok, ne vedem si apoi ? :)

deci : la acesta intilnire nu se intimpla nimic

nu iei sida

nu te-mbeti

nu gonesti ca nebunu'

e ca la alegeri : votezi vadim si iese becali !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now