adrian.mares

Cum sa ne recunoastem pe soselele patriei

227 posts in this topic

Eh, poti face o exceptie  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm :blink: danet & matrix ......daca mai continuati cateva pagini asa ...... o sa va desenam pe masini cu (virgula) cuiul , matrix + danette EGAL iubire ...si o inima sagetata, si 3 picaturi ce cad intr-un pahar  :slap::smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...Danyx, nu vrei tu mai bine sa-ti desenam noi pe masinuta ta un Red-Bull mai maricel? In felul asta poate n-o sa mai ai pofta sa bei sau sa ne dai (sa-mi dai) amenzi cu Red-Bull? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre .....la mine nu trebuie desenat ....ca Nelu a avut grija si mi-a adus o reclama super cu red bull ..... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am vazut-o bre, dar reclama se poate coji sau cine stie ce? Asa, daca desenam noi, ar fi ca un tatuaj permanent  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo ...tanti ..... ia vezi matale ai aranjat toate toalele ?......nu ti-a mai ramas nimic? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D ;D ;D Cum le stii tu pe toate!!!

Acum sunt la partea a doua...aia cu aruncatul  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D ;D ;D Cum le stii tu pe toate!!!

Acum sunt la partea a doua...aia cu aruncatul  ;)

ehh ....oi gasi matale o masina prin parcare sa scapi de gunoaie  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo,,,,,revenim si noi la subiect?Hai sa lasam red-bullu ;D,si sa gasim si noi un salut,totusi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmm cel mai bun salut pana acum , chiar daca nu a fost pe sosele , mi-sa parut cel de prezentare facut de maestrul avx la Poiana.

...... muzica maestre... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti da de V ( ca la revolutie) si vrea sa spuna si V olvo ? noi deja il testam cu bune rezultate  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti da de V ( ca la revolutie) ce  vrea sa spuna si V olvo ? noi deja il testam cu bune rezultate  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ar merge oare reproducerea literei V din codul Morse (trei puncte, o linie)? Trei flash-uri scurte, unul mai lung (daca vii din fata sau din spate) sau trei claxoane scurte si unul un pic mai lung (daca esti pe alta banda, la semafor), in functie de situatie. Sau e prea complicat? ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu zic mai bine punem mana de la mana si trimitem cui trebuie sa facem niste stickere simple si elegante cu volvo-forum si eu zic ca pe urma o sa stim cine intra si cine nu... si ar fi si o comunitate mai strans legata si mai cunoscuta:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai acele stickere exista deja(pe albastru -alb)

Share this post


Link to post
Share on other sites

exista , dar am vazut intrun topic ca nu mai erau disponibile etc. eu zic sa se faca un voting si un pret pentru un tricou o sapca si un sticker . si sa fie obligatoriu de la JR. Member in sus;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate nu toata lumea vrea sapca ,tricou si sticker.Unii vor ceva altii altceva,depinde de fiecare.Eu ma gandeam la un elan si scris in dreapta lui volvo-club.ro/ceva saritor in "ochi" ,dar asta ramane de vazut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci pana la urma care e salutu? ca ajung sa imi iau carnetul si tot nu o sa fie nici un salut oficial:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci pana la urma care e salutu? ca ajung sa imi iau carnetul si tot nu o sa fie nici un salut oficial:))

oficial e sa saluti. cum vrei tu, numai sa saluti !

Share this post


Link to post
Share on other sites
:))...ok inteles. da totusi pana am carnet poate se stabileste ceva oficial ( speranta moare ultima:)) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa ne rezumam la flash-uri scurte... Ce naiba, doar nu o oprim pe volvista de pe contrasens sa-i pupam mana ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sa i pupam mana..sa i oferim o floare ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urmaresc topicul de un an si ceva... greu sa ne hotaram  :D ; io asi ridica si balansa de doua ori doua deste, asa nu mai face nimeni in trafic; cand ridici mana sau dai doua avarii, multumesti celui care te lasa in coloana, iar doua flash-uri e ceva care atentioneaza pt ceva; parerea mea, desigur  :D

CpNmTboooo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca e tot vorba sa ne dam cu parerea  zic si eu o idee si nu cred ca e prea rea:))

hai sa ne punem toti stikare in fata pe masini si dupaia ne-om saluta cum vrem ca daca avem stikare sigur ne recunoastem pe strada. 

doar o sugestie :D sper ca o sa va placa sau cel putin nu o sa va supere :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.