adrian.mares

Cum sa ne recunoastem pe soselele patriei

227 posts in this topic

@mao Exista o optiune intitulata "cauta".  :D  Pina data viitoare, take it: http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,457.0.html

Stickerele "vehiculate" in acest topic nu sunt exagerat de mari, asa ca "flash-ul" ramane cea mai viabila forma de salut.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cand ma gandesc cate autocolante isi puteau procura la intalnirea de la cheile butii .... :rolleyes2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

si mai erau si moca...asa,la 100 euro bucata cati isi vor mai lua?.... :tard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol... Daca se ofera cineva sa le trimita prin posta la cine mai vrea prin tara, i le pun personal in brate. Nu am timp din pacate sa ajung si la posta in timp util sa le trimit... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry,man,eu am trimis deja vreo 3 si inca mai am 2-3 clienti care asteapta..din pacate,nu am timp sa ajung la posta nici amenzile sa mi le platesc..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai facut deja destule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tommitza merci fain raman dator cu berea ;)

Vis-a -vis de subiect, eu in cele 4 luni de cand il am pe "Volvache" nu am intalnit nici un posesor de Volvo care sa imi faca semne. Asteptam macar unul sa vad ca functioneaza! Am dat destule dar cred ca ceilalti se intrebau tampiti daca este radar.

Raman la propunerea de a ne scoate cheile din contact si sa le fluturam pe geam  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ avx:)

Avand in vedere consecintele si precautiile faptului despre care am mai scris shi anuma ca sunt cam nou pe aici, nam facut nimic mai mult decat sa intrebd e vreo 2 ori :P. AVX scuze dc te-am deranjat :P, dar na ce sa zic? Asta este primul forum pe care sunt activ shi printre singurele pe care le-am citit. Ma bucur ca este de acord cu forma de salut. Oricum ar trebui sa fim toti de acord cu asta.(restul?)

Oricum lasand gluma la o parte, mersi mult pt link si la COREL si PHOTOSHOP ma cam pricep. O sa il imprim pe nishte autocolant si il lipesc :D. Nu dau decat catziva lei (tommytza :P).

Share this post


Link to post
Share on other sites

parerea ta e gresita ....eu am colant pus in interior partea dreapa spate -sus, daca matale esti cu masina in spatele meu nu ai nici o sansa sa il vezi .....poate doar daca stai in camion  ;)

macar in trafic bara la bara, tot se vede...

si in parcare, si in mai multe ocazii...

io zic sa punem toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol... Daca se ofera cineva sa le trimita prin posta la cine mai vrea prin tara, i le pun personal in brate. Nu am timp din pacate sa ajung si la posta in timp util sa le trimit... :(

Vreau sa stiu daca maine se tine intalnirea din Bucuresti, la ce ora si unde. Pot lua autocolantele de la tine si sa le impart volvistilor din Mures, Cluj, Bistrita, Brasov si Oradea. Rog pe acestia sa ma contacteze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,sigur ca se tine...incepand cu ora 18:00 pana la ultimul client...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu un set si tricoul sa fie mai mare pt cele 95kg ale mele.cum se face cu achizitionatul si cu plata

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mao  not at all! ;)  Sunt tare greu de "deranjat"...trust me! ;) 

Din pacate, eu nu mai am nici un sticker, insa ca fost PR mi-am propus sa demarez o campanie agresiva de popularizare a acestui forum in zona de "bastina".  :D

So, printre altele, o sa comand si niste stickere. Promit sa-ti trimit! Best, avx. :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru cei din brasov si mures, saptamana viitoare tranzit x 2 in Brasov, si 3 zile in mures. am in dotare 9 seturi de autocolante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... si plecand de la pretul propus de tommytza.... mi se pare corect ca peste sa platiti si taxele de curier.... avand in vedere zona.... 1 l de szilva palinka mi se pare rezonabil!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de salut, de ceva vreme adopt salutul cu mana ridicata de pe volan, mai precis degetele. Gestul este destul de vizizbil, daca s-ar si uita cineva la mine... Normal ca nu salut decat conducatori de Volvo, dar inca nu am feed-back. Daca tot nu imi iese treaba, o sa merg cu geamul deschis si cand ma intersectez cu unul, zbier SALUUUT    :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tommytza  ... subscriu... eu aduc slana si ceapa.... cashu' cine se ofera :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni eu cu cashu, dar nu mai beau palinca sau tuica. ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred mi-am imbolnavit baiatul de aproape 4 anisori. Vede un Volvo inainte de a-l vedea eu. Am patit-o in ultimele zile de mai multe ori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni eu cu cashu, dar nu mai beau palinca sau tuica. ::)

tricky : de apa nu-i bai ca gasim solutii :))

PS Vezi daca se poate sa fie afumat :)) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am deschis acest topic. cred ca s-au spus destule.

As vrea sa-l inchid dar nu stiu cum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pana la urma nu am ajuns la nici o concluzie :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun :

2 FLASH-URI SCURTE DACA VINE DIN FATA SI 2 AVRII DACA VINE DIN SPATE!!!

de ACORD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca este solutia optima chiar daca cel blitzat este un mos de 80 de ani proaspat milionar. Pe bune. Este Ok. Desi nu raspunde nimeni.

Subscriu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.