frn

DONATII!!hai sa facem un subiect pentru donatii!!

797 posts in this topic

o iau dar imi trebe si pragul+partea din spate  ;D.Maine plec din tara, si cand ma intorc trec pe la tine sa o iau ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

donez si io niste piese de 244 gl , 2 buc faruri reconditionate si un stop spate nu stiu pe ce parte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solicit spre donatie parbriz,luneta sau orice geam securit, crapat, spart sau in orice stare si de la orice masina.Doar din Bucuresti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off topic: daca nu te superi kaly,ce poti face cu un geam spart,securit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaai simplu. Mai multe geamuri mici.... cred ca un milion

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa ceva:) Urmeaza sa fac un decor pentru acvarii folosind si bucatelele de geam.Oferte cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa Sf Dumitru sunt la Bucuresti si iti aduc niste geamuri laterale de la o camioneta. Ne auzim atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LE VREAU EU!!!te pot scapoa de ele maine???

@claudiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga Claudiu!

As fi interesat doar de imitatia aia de lemn(mahon) de pe fata interioara a portierei spate stanga daca se poate. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zippy daca iau de la claudiu tapiteria iti dau eu o bucata de aia de mahon(imitatie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce anume donezi din acel yopic? daca printre obiecte se afla si scaunele te "scap" eu de ele cu mare placere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Daann.

Share this post


Link to post
Share on other sites

donez si eu 2 anvelope BRIDGESTONE TURANZA 205/ 50/ 16. Sunt folosite cam 10.000 km in tara, restul afara. N-au galme, taieturi sau intepaturi. La mine au fost pe fata si am mers si cu 160 fara sa tremure volanul. Se plateste dejantatul si transportul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

donez si eu 2 anvelope BRIDGESTONE TURANZA 205/ 50/ 16. Sunt folosite cam 10.000 km in tara, restul afara. N-au galme, taieturi sau intepaturi. La mine au fost pe fata si am mers si cu 160 fara sa tremure volanul. Se plateste dejantatul si transportul.

Sunt de vara ? Exact dinacelea am avut eu pe masina si le-am rupt

Daca sunt de vara le-as vrea eu daca mi le poti da, sa imi zici cam cat m-ar costa cu totul, daca nu e un pret enorm pe transport le-as lua !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ roberto:Si prin curier daca le trimite tot merita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ roberto:Si prin curier daca le trimite tot merita!

Da am vazut, am vb la FanCurier si costa doar vreo 40 de lei pt 20 KG, eu ma asteptam sa costa pe la 100 de lei un asemenea colet.

@octav84 da-mi de stire te rog

Share this post


Link to post
Share on other sites

LE VREAU EU!!!te pot scapoa de ele maine???

@claudiu

Vor merge la daann

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu are nimeni semnalizator(fata) dreapta V40 din 97 si complectarea de plastic la bara fata(jos)...?

multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate ca nu tine de volvo dar donez bord CN de Dacia.

locatie Arad

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kalyyyy :ce fac cu geamurile? sunt in buc.da un tlf.il gasesti in profilul meu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am luat cauciucurile de la @octav ca nu mi se potrivesc, deci donatia lui ramane valabila.

Ms @octav oricum

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca mai ai scaunele cat ma costa incalzirea din ele

in max o saptamana schimb bara de fata cu model 2001, deci cea veche model 2000 completa (mai putin un lucas stanga care este  spart) va fi la schimb cu alte piese.

am doua semnale fata model 2001 clare cine are nevoie, la schimb cu alte maruntisuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai astept raspunsul la o combinatie(poate imi iese si pot si eu sa imi montez tapiteria de la Claudiu-Apropo mersi fain!)daca nu o sa fie din nou data la donatie!Scaunele din fata vin fara airgbaguri si incalzire(asa am luat-o)si fara ornamentele din mahon.In rest e completa!

@Costicce culoare si in ce stare e bara ta?Crezi ca se potriveste pe modelul meu?Daca da cum pot sa o iau si eu?Ce vrei la schimb sau cat face?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now