frn

DONATII!!hai sa facem un subiect pentru donatii!!

797 posts in this topic

are cineva motorul/mechanism pentru stergator de geam spate pentru un 480 din 1995, modelul cu stop3, dau in schimb motor/mechanism pentru model fara stop3. Merci anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine v-am gasit! Am un Volvo 460, fabricatie 1991(cel cu capota dreapta, cu grila independenta) si am nevoie de farul din partea stanga si de semnalizatorul atasat langa el. Daca poate sa ma ajute cineva, as dori sa le cumpar. Va multumesc anticipat! Astept si nr. de tel. de la parcuri de dezmembrari sau persoane fizice despre care stiti ca au modelul acesta, caci eu am gasit numai pentru modelul din 1994 in sus.

Contact: ghio_mr@yahoo.com sau la tel. 0753.013.636

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez antifonare capota pt S/V40 1996-2004 (chestia aia din material negru ce imbraca pe interior tabla de la capota motorului)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are cineva in plus 2 stropitori/ pulverizator de parbriz cu 2 canale de pulverizare?

Am eu - nu sunt in stare f buna dar cred ca merg reconditionate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

donez si eu cui are nevoie, bucsile fata pentru volvo v40.. voi revenii cu poze un pic mai tarziu.

contact: 0720294494 sau mess: make2908

toate cele bune

Alex Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

donez si eu cui are nevoie, bucsile fata pentru volvo v40.. voi revenii cu poze un pic mai tarziu.

contact: 0720294494 sau mess: make2908

toate cele bune

Alex Adam

in ce stare sun bucsile ? se potrivesc si pt s40?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez antifonare capota pt S/V40 1996-2004 (chestia aia din material negru ce imbraca pe interior tabla de la capota motorului)

salut, am eu nevoie de antifonare, daca o mai ai

Edited by dobre2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

sunt din Bucuresti si am un 740 TD din 86, m-ar interesa orice piesa de masina asta avand in vedere ca m-am casatorit cu ea, in special interioare La toate piesele de mai sus se va da berea aferenta :kg piesei in litrii de bere .Mltumesc 0724558495

Share this post


Link to post
Share on other sites

aveam etriere si fuzete complete +caseta servo directie +etrier spate dar o ajuns la fier vechi de vreo 2 luni

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donez antifonare capota pt S/V40 1996-2004 (chestia aia din material negru ce imbraca pe interior tabla de la capota motorului)

Daca mai aveti antifonare capota as fi interesat de achizitionarea ei.Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai aveti antifonare capota as fi interesat de achizitionarea ei.Multumesc!

Mi-a cerut-o dobre2009 primul am sa i-o dau lui. A spus ca vine vineri dupa ea. Daca nu mai vine atunci ti-o dau tie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a cerut-o dobre2009 primul am sa i-o dau lui. A spus ca vine vineri dupa ea. Daca nu mai vine atunci ti-o dau tie.

Am vazut abia dupa ce am trimis mesajul ca mai este o solicitare-multumesc oricum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antifonarea a ajuns la dobre2009. Azi a fost pe la mine si am montat-o.

A mai ramas niste cheder pentru capota daca e cineva interesat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are cineva o cutie pentru filtrul de aer [s40, 1.9D, 2003]?

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, am eu nevoie de antifonare, daca o mai ai

Multumesc pentru, antifonare, parca se aude altfel motoru :), raman dator..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred. Eu nu am simtit mare diferenta dupa ce am pus pasla pe capota... plus ca am si capac la motor, care si ala izoleaza ceva. Tot tare se aude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara,

Donez una bucata DVD player auto Eonon 1009 - daca e cineva interesat ii gasiti caracteristicile pe internet. Il am de la colegul nostru opus, l-am folosit aproximativ un an, e in stare tehnica si estetica buna, are toate cablurile cu care l-am primit si telecomanda. Il donez pentru ca nu se potrivea foarte bine in locasul lui si oricat m-am straduit ramanea un gol inestetic intre el si consola centrala; mi-am comandat deja unul dedicat care se pare ca s-ar potrivi mai bine. O problema pe care eu am observat-o la el, cand ruleaza filme de pe dvd oboseste la un moment dat si intrerupe. Chestia asta nu apare daca filmul/fisierul video e pe memory-stick sau card SD.

Eventualul doritor e rugat sa-si achite cheltuielile de transport.

Evident, primul venit - primul servit.

Buna seara,

Donez una bucata DVD player auto Eonon 1009 - daca e cineva interesat ii gasiti caracteristicile pe internet. Il am de la colegul nostru opus, l-am folosit aproximativ un an, e in stare tehnica si estetica buna, are toate cablurile cu care l-am primit si telecomanda. Il donez pentru ca nu se potrivea foarte bine in locasul lui si oricat m-am straduit ramanea un gol inestetic intre el si consola centrala; mi-am comandat deja unul dedicat care se pare ca s-ar potrivi mai bine. O problema pe care eu am observat-o la el, cand ruleaza filme de pe dvd oboseste la un moment dat si intrerupe. Chestia asta nu apare daca filmul/fisierul video e pe memory-stick sau card SD.

Eventualul doritor e rugat sa-si achite cheltuielile de transport.

Evident, primul venit - primul servit.

S-a dat. Colegului gaby.volvo care mi-a raspuns pe pm.

Multumesc.

Edited by Behu

Share this post


Link to post
Share on other sites

DONEZ SET COMPLET BANCHETA SPATE PTR 850.

ESTE DIN PIELE NEAGRA,ARATA BINE SI DOAR ASTAZI SI MAINE SUNT LA PROMOTIE,MIERCURI AM ZI DE GUNOI SI VOR AJUNGE ACOLO.

NU AM POSIBILITATEA DE A AJUNGE LA UN CURIER PTR A LE EXPEDIA.

SE AFLA IN GIURGIU,CONTACT:CRISTI-0767671303

VLP-UL SAU VADIM NU CITESC ACESTE RINDURI? :santa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BANCHETA A LUAT-O BRAVA.

ASTAZI INTRU IAR IN INVENTAR SA VAD CE MAI ARUNC SAU LE BAG AICI LA DONATII

Share this post


Link to post
Share on other sites

am inteles.

supunere fara comentarii.

nu intreb de ce ca ma depaseste it-ul cu mult inaltimea mea :cyclops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now