frn

DONATII!!hai sa facem un subiect pentru donatii!!

797 posts in this topic

Restul pieselor (dupa ce ia Vadim ce a scris mai sus), poate mi le dai mie, frn - ce zici ?  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixx poate mergem impreuna pe la el  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

matrixx toate piesele in afara de caseta ,planetare sunt ale voastre!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

saru`mina, boierule - o sa vina Vadim pe la tine azi, am inteles.

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim !!!  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Salutare !

Am avut acum noua ani un Volvo  760 model american, full. Mi-a ramas o pompa de injedtie motorina, care am primit-o de la fostul proprietar ca piesa de schimb, Nu stiu cat de buna este sau daca mai este buna de ceva. Motorul era W/Audi de 2400 turbo, 6 pistoane. Daca o vrea cineva sa strige !

O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Am si doua calculatoare pentru Renault (poate pe langa Volvo aveti si Renault) Unul de bord pentru R 25 (cu vorbaretul in germana) si unul de motor pentru R 21 .Am si o planetara pentru Alfa romeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o fata de usa dreapta fata pentru un volvo s40 model pana in 2000(doar cu consola de geam pe maner nu si cu inchidere) + maner +fata difuzor+ inchidere cu tot cu bobina si parghia interioara si nu am ce face cu ele. Daca e cineva interesat si le doreste cu cea mai mare placere.

Culoarea este bleumarin inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am butonul de geam rupt , se poate sa imi dai doar butonul ? ca usa poate are cineva nevoie cu adevarat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am butonul de geam rupt , se poate sa imi dai doar butonul ? ca usa poate are cineva nevoie cu adevarat !

Daca ti se potriveste la culoare iti dau si tapiteria de usa ca decaqt sa stea la mine degeaba poate te folosesti tu de ea...Vrei sa-l pun pe curier sau ai drum prin BV?

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa vin in Brasov .. 21-22 august , raliul Tara Barsei ... pana atunci e varamiu pe acolo , dar nu stiu cat de ocupat e ...eu am alta culoare la tapiserie ...nush daca se potriveste , butonul ce culoare are ? am atasat poza cu tapiseria mea .... butonul e gri !

post-535-12877865025878_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are cineva o pompa de vacuum la frana de pe un motor de 740-760-diesel 2400cmc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa vin in Brasov .. 21-22 august , raliul Tara Barsei ... pana atunci e varamiu pe acolo , dar nu stiu cat de ocupat e ...eu am alta culoare la tapiserie ...nush daca se potriveste , butonul ce culoare are ? am atasat poza cu tapiseria mea .... butonul e gri !

E pe negru sau gri inchis...cred ca se potriveste

Cand ajungi pe aici 0724386272 Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine poate sa ma ajute!!!!! ??? Zilele trecute am pierdut un capac de la janta si se vede ca dracu.

Am atasat si niste poze sa se vada modelul de janta.

Multumesc!

post-2385-12877865112867_thumb.jpg

post-2385-12877865116633_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca are cineva doresc si eu 4    ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit cateva pe Ebay, un individ are 3 capace sh si le da cu 10 lire + 6 transportul deci 16 lire ( 78 - 80 de lei ) total.

Am mai gasit la unu noi, cu licitatie, i-am tirmis un email sa vad daca trimite in Romania, daca e ceva vi le pot lua eu ca sunt Ebay Power Buyer  ;D, adica cumpar des de pe ebay si stiu cum sta treaba.

P.S : Am mai gasit un individ care are 2 bucati tot SH in stare ff buna, si le vinde la licitatie, si fiind ceva rar ce nu se cumpara vi le pot castiga la pret de nimic, licitatia incepe de la 3.5 lire si cum nimeni nu a licitat sunt sanse ff mari sa le castig la acest pret aproape moca. Transportul e 5 lire.

P.S : Am mai gasit inca unul cu pret fix de 8 lire si transportul 7 lire, tot SH in stare excelenta.

Daca va intereseaza dati-mi de veste si vedem cum facem, vi le cumpar in schimb-ul unei Cola la intrunire :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca consideri ca nu te deranjeaza, si poti scoate un pret ok...eu unul te rog.

Eventual trimite-mi un pm cu pretul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai uite cum facem, eu va pun link-urile aici sa le vedeti, va alegeti care vreti, aveti si pretul fix la cele cu Buy Now si pret de incepere la cele cu licitatii, adunati pretul + transportul si atat va trebui sa imi virati pe cardul meu ca sa vil pot lua, vi l-as fi luat eu din banii mei apoi sa mi-l platiti dar din pacate sunt in criza, nici avansul la intrunire nu l-am platit inca, sper sa fac maine rost de restul. Nu va faceti griji ca nu va iau banii sau ceva, credca mi-am dobandit o reputatie de atatia ani aici nu ? Oricum ma puteti bate la intrunire  ;D ;D ;D

Deci

Asta e cu pret fix de 8 lire + transport 7 lire, si este si posibilitatea  sa fac o oferta vanzatorului, poate il scot unpicut mai ieftin.

http://cgi.ebay.co.uk/Volvo-car-Alloy-Wheel-Centre-Cap_W0QQitemZ170369342743QQcmdZViewItemQQptZUK_Cars_parts_Vehicles_Wheels_tyres_trims_Valve_Caps_ET?hash=item27aacddd17&_trksid=p3286.c0.m14

Asta e cu licitatie incepand de la 3.50 lire si are 2 individul, transportul fiind 5 lire, par acceptabile zic eu

http://cgi.ebay.co.uk/Volvo-Alloy-Wheel-Centre-Cap_W0QQitemZ110422674152QQcmdZViewItemQQptZUK_Cars_parts_Vehicles_Wheels_tyres_trims_Valve_Caps_ET?hash=item19b5b44ae8&_trksid=p3286.c0.m14

Astea sunt la 10 lire cu transportul 6 lire, pret fix, individul are 3 bucati

http://cgi.ebay.co.uk/Volvo-S40-V40-Plastic-Wheel-Trims-Hub-Caps_W0QQitemZ270432755827QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ef70c6073&_trksid=p3286.c0.m14

Incerc sa caut si altele, din pacate modelul asta de capace doar SH am gasit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok @severciprian am primit banii in cont, am cumparat capacul si l-am platit, total 6.95lire adica 34.96 RON la cursul PayPal.

Cand ajunge ti-l trimit prin ce metoda doresti acasa.

Bafta

post-527-12877865263311_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ii donez lui Matrixxx un MBC identic cu al lui Midnight Caller.

Astept sa ma contacteze :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Eu ii donez lui Matrixxx un MBC identic cu al lui Midnight Caller.

Astept sa ma contacteze :)."

Accept cu toata placerea !

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A venit capacul lui @severciprian

Arata impecabil, mult mai bine ca in pozele de pe ebay

Total 6.99 lire

@Ciprian, maine ti-l pun cu posta, lasa-mi adresa pe PM, sper sa prind posta ca eu duminica plec la Felix 6 zile.

Sa imi dai un cont in care sa iti virez restul de ce a ramas, ca ai virat 50 de lei si capacul 34

post-527-12877865517845_thumb.jpg

post-527-12877865524006_thumb.jpg

post-527-12877865533164_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caut brate de stergatoare de faruri pentru 440/460.

Daca are cineva asa ceva, ii ofer alte piese la schimb. Ne intelegem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now