frn

DONATII!!hai sa facem un subiect pentru donatii!!

797 posts in this topic

Donez sticla oglinda dreapta pentru S60. Am comandat-o pentru S40 si bineinteles nu s-a potrivit. Retur nu i-am facut, pentru ca e comandata de pe Internet si ar fi fost complicat si timpul nu mi-a permis. Oglina este noua, in cutie, si este produsa de Johns.

Producator: JOHNS

Cod producator: 90 22 38-83

Coduri OE VOLVO: 30634720

Detalii produs

Incepand cu an fabricatie: 06/2004

Pâna în an fabricatie: 05/2006

Partea de montare: dreapta

Oglinda exterioara / interioara: convex, cu incalzire

Specificatiile de mai sus sunt preluate de pe un site, nu pot garanta decat faptul ca oglinda are codul producator 90 22 38-83 iar modelul este S60. Momentan ma aflu in Franta, dar ma ocup eu de transport prin ceva curier/posta.

As prefera sa i-o ofer cuiva care are nevoie de ea (lipsa sau sparta). Toate cele bune.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aş dori-o eu, dacă se poate. Mulţumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca are nevoie cineva de:

- ochelari fata culoare negru - S60 model 2011

- pedale (suportii din cauciuc) pedalier manual S60 model 2011

sa imi dea un semnal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inainte de a cere aceste piese, imi rezerv dreptul de a nu le dona user-ului Zack (am mai vrut sa-i donez ceva si dupa ce m-am dus eu la el acasa, nu mi-a mai raspuns la telefon) si nici celor care au alt tip de masina, sau care nu este compatibila cu piesele respective

Peredelute OEM Volvo S80 (cele care se monteaza in fetele de usi), una nu are carligul care se agata pe geam post-259-0-83972200-1436386358_thumb.jpg post-259-0-97600300-1436386372_thumb.jpg

Trimuri usi mahon Volvo S80 post-259-0-16661000-1436386386_thumb.jpg

Buton geam electric, usa spate Volvo S80, S60, V70, XC70, XC90 pana in 2004 post-259-0-68267400-1436386398_thumb.jpg

Modul PDM (passenger door module) Volvo S80, S60, V70, XC70, XC90 pana in 2004 post-259-0-19427000-1436386407_thumb.jpg

Lampi curtoazie Volvo S80 (cele care se monteaza in usile spate) post-259-0-58261300-1436386416_thumb.jpg

Inele fete de usi Volvo S80, S60, V70, XC70, XC90 (cele din jurul pinului de blocare usa) post-259-0-96056700-1436386424_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inelele te rog rezerva-le pt claudiupuiu. Stiu ca lui ii lipsea unul sau doua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki il sun maine, ca i-am pastrat si o bucata de tapiterie crem, pentru schimbat partile uzate, de la scaune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, vino si tu cu perdelutele vineri sa vedem daca se pupa la V-eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu se pupa, ca nu ai unde sa le pui. La s80 se monteaza in interiorul fetei de usa si trebuie decupata, sa iasa plasa afara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmmm, analizam. Ideea e ca bate ca naiba soarele in ea si nu prea vreau sa i pun folie. Daar cred ca asta e ultima scapare :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista dedicate si pentru V70, cum am si eu

post-259-0-77865000-1436390092_thumb.jpg

post-259-0-75088400-1436390098_thumb.jpg

post-259-0-96848300-1436390107_thumb.jpg

post-259-0-25377900-1436390118_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astea de s60 n-au nici o treaba cu cele de V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca iti mai ramane un capacel pentru fata de usa l-as vrea eu pentru xc.

Merci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca iti mai ramane un capacel pentru fata de usa l-as vrea eu pentru xc.

Merci!

Cred ca mai ramane unul. O sa la iau vineri la intalnire, sau da-mi un telefon daca ajungi seara pe la mine prin zona

Astea de s60 n-au nici o treaba cu cele de V.

Logic ca nu au treaba, eu am pus poze cu cele care sunt pe masina mea, dar se gasesc si pentru V70

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi fi in Bucuresti in weekend,in principiu ne vedem la Penny.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Imi pastrezi mie lampile de curtoazie si cand vin prin Bucuresti ne auzim la un tel?

Sent iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok:

-lampi curtoazie Vita_Fresh

-inel fata usa Claudiupuiu

-inel fata usa Vlp

-perdelute Brava, sa faca o tiganie pe masina :D

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmmm, analizam. Ideea e ca bate ca naiba soarele in ea si nu prea vreau sa i pun folie. Daar cred ca asta e ultima scapare :lol:

Daca faci ceva cu perdelutele alea sa pui poze. Parca mi-as tigani si eu niste perdelute la V

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare donez bancheta spate volvo v40 (panza,sau velur ) 0724887193 Bucuresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inainte de a cere aceste piese, imi rezerv dreptul de a nu le dona user-ului Zack (am mai vrut sa-i donez ceva si dupa ce m-am dus eu la el acasa, nu mi-a mai raspuns la telefon) post-259-0-96056700-1436386424_thumb.jpg

Imi pare rau Ionut ca ai prins atata ura pe mine datorita faptului ca la ora 9:45 -10:30 DORMEAM si aveam telefonul in bucatarie. Nici nu a fost vorba sa ne vedem la ora 9-10. In fine...oricum am rezolvat-o + ca mi-a ramas si a mea de rezerva.

ps: Hai sa ne amintim impreuna ca te-am sunat de 2-3 ori in ziua aia...intradevar dupa ora 13:00 (cand m-am trezit).

Edited by zack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa dormi mah la 10? :lol:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa dormi mah la 10? :lol:

Ajunsesem tarziu acasa...nu mai retin exact ce treaba am avut pana tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau Ionut ca ai prins atata ura pe mine datorita faptului ca la ora 9:45 -10:30 DORMEAM si aveam telefonul in bucatarie. Nici nu a fost vorba sa ne vedem la ora 9-10. In fine...oricum am rezolvat-o + ca mi-a ramas si a mea de rezerva.

ps: Hai sa ne amintim impreuna ca te-am sunat de 2-3 ori in ziua aia...intradevar dupa ora 13:00 (cand m-am trezit).

Mai bine taceai. Ai zis ca ajungi la intalnire sa-ti dau butoanele. Ai fost atat de interesat, ca nici macar nu ai salvat nr meu de telefon si l-ai sunat pe Ramon, ca sa vorbesti cu mine. Atunci am stabilit ca trec eu luni dimineata, pe la tine, sa ti le las, inainte de a pleca la munca, adica pe la 9:00- 9:30.

Eu nu am prins ura pe tine pentru ca dormeai, nu doresc sa te mai ajut in nici un fel, pentru ca esti nesimtit. Nu ma intereseaza ce scuza ai avut, tinand cont ca eu m-am oferit sa-ti dau butoanele gratis ( cand tu m-ai intrebat cat costa!!!) si in plus sa ti le si aduc acasa, scuzele tale nu au nici un efect. Daca iti amintesti ti-am mai donat un obiect, pe care tot eu ti l-am adus acasa personal.

Eu am plecat cu 1 ora mai devreme de acasa, sa am timp sa trec pe la tine, sa mai stam un pic de vorba si sa nu intarzii la munca. Insa am venit pana la tine in fata blocului si m-am dus cu 1 ora mai devreme la munca, ca nu aveam ce face.

DA m-ai sunat in ziua aceea de 3 ori, insa eu nu sunt la dispozitia ta si sincer nu ma interesa ce scuze ai avut. Daca ai venit tarziu trebuia sa-ti pui ceasul sa sune, sau sa nu mai dormi de loc, daca nu gaseai nici o modalitate de a ma anunta, sa nu mai plec de acasa ca prostu'

Ma bucur ca ai rezolvat problema cu 150 lei, plus combustibilul din Militari pana in Pantelimon si retur, decat gratis in fata blocului.

Dar sper ca asa intelegi si tu ca prostia si nesimtirea pot costa bani! Somn usor in continuare!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratili meu fara nervi ca viata-i scurta , nai fratili meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now