Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

volvo 850 t5 1997 benzina 166kwturbo

72 posts in this topic

vind volvo 850 t5 1997 benzina 166kwturbo,trapa,scaune piele,computer bord,jante aliaj,full electric,scaun sofer reglat electric,radio+cd originale volvo inscrisa romania,verde metalizat la un pret decent.Chiuloasa are 8 supape indoite.Persoana contact Cernaianu Cristian tel:0743334583,0766348607,0762639022.

Share this post


Link to post
Share on other sites

intreb daca un doritor de t5 poate sa-mi ofere la schimb+o mica diferenta un autoturism de clasa inferioara?poate fi aproape orice masina care circula pe drumurile patriei.aproape.0766348607-0762639022.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Salut!! Pot sa-ti dau la schimb o Corsa ( Opel) an 1995 recent adus cu euro 2.motor 1400,taxe cca 450 E. Doua usi,goala ca dotari.Are doar doua airbag-uri,servo.

post-738-12877863598693_thumb.jpg

post-738-12877863598693_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ce diferenta de bani ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare cool  sa dai un T5 cu absolut toate optiunile pe un corsa chel si 1.4  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul compensatoriu face diferenta!!!

Mi se pare cool  sa dai un T5 cu absolut toate optiunile pe un corsa chel si 1.4  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vadim: De T5-ul ala doar un cunoscator te scapa.Corsa...isi ia orice muppets.Punem pariu ca daca iesim in targ doua-trei saptamani corsa se vinde prima? Ce zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vis a vis de oferta mea a venit cineva cu o corsa chioara si neinmatriculata.eu am mai cerut 1300 euro si vad ca nu s-a concretizat nimic.as opta ptr un vw t3:multivan,caravelle.fabricatie:1993-1995,poate sa fie si neinscrisa in circulatie in romania dar sa aibe toate actele.telefoanele suna la fel pe numerele:0766348607,0762639022.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce zici de un volvo 760 TD 2.4 ,inmatriculata.

oglinzi electrice,geamuri elctrice. masina a fost vopsita si nu prea bine.

acte la zi,revizie 2010 noiembrie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jhon multumesc de mesaj dar eu vreau o masina ieftina si ceva bani in schimbul t5 ului sau sa scap definitiv de ea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totusi,n-am observat cat ceri pe ea? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

claudiu a ajuns de unde a plecat pretul:a fost 2500,2200,2800,2000,2600 nu neaparat in ordinea aceasta si in final 2700 sau un schimb cum am postat zilele astea pe forum.de cind am pus-o prima oara de vinzare si pina acum eu tot am mai bagat cite ceva pe la ea.nu se vinde asta este o pastrez ca nu ma incurca si nici de stricata nu o dau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2500.pret nou ptr luna iulie.in functie de necesitati urca sau scade

Share this post


Link to post
Share on other sites

acte volvo 850 t5 fabr 1997,166kw,2319 cmc,culoare albastru metalizat,inscris pe giurgiu.masina se vinde ptr piese dar nu descompletata.se pot combina 2 posesori de t5 si o pot lua.1000 actele+1500 masina.0766348607-0762639022

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eventual daca ai s-o dezmembrezi ma intereseaza motorul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jhon81, masina lui criss este reparata, merge ok - doar citeva retusuri estetice ii mai trebuie si bineinteles, stage 0. Omul a mai zis asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in topicul asta nu am vazut ca spune decit ca are ceva supape indoite,nu ca ar fi in stare de functionare.

de aia am spus asta

in fine

imi cer scuze

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc matrixxx de ajutor.se pare ca baietii nu urmaresc de la inceput serialul ''criss vinde 850-ul''.da,masina este facuta de aproape 4 luni,este inscrisa si circul cu ea zilnic.masina nu o dezmenbrez eu.se pot combina 2-3 posesori de t5 si o pot lua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

matrixx,ai dreptate

imi cer scuze

nu am urmarit asa bine topicul

Share this post


Link to post
Share on other sites

multi i-si dau pareri dar nimeni nu face un pas.o sa mai fac eu unu.am vindut-n-am vindut,poare criza sau lipsa de experienta sau poate disperarea de bani ma schimba de la o zi la alta de nu se mai intelege nimic.am avut in 5 luni un ''singur mare fan t5 care a oferit colosala suma de 13000 euro''.''am pus un zero in plus''.1300 a dat fan-ul.2000.punct.euro.scuze de lunga plictiseala care am adus-o colegilor de forum care nu se lovesc de astfel de probleme cum fac eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000-negociabil.cred ca acum se va interesa cineva de aceasta masina,cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, ma intereseaza pe mine!!! cumva insa trebuie sa imi vand wagon-ul abia luat ca sa tio iau... da-mi un mesaj, cu oleaca de noroc poate rezolv si o sa am T5 (te rog sa incluzi in PM starea masinii --ce probleme are, ce trebuie schimbat la ea, si daca are probleme estetice grave, intreb pt ca pozele nu sunt clare).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.