capi_1977

Salutare!

22 posts in this topic

                Intai sa ma prezint,numele meu este Sorin voi aparea pe forum sub numele CAPI am un Vlv 850 si tin foarte mult la el.

          Sunt sofer&mecanic ,am 32 ani si locuiesc undeva langa Slobozia.Am intrat in club deoarece doresc sa ajut si sa fiu ajutat (unde's multi puterea creste)in orice privinta deci BUN GASIT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Te asteptam pe sectiunea Volvo 850  - si nu numai  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

                              Salut!Din nou va multumesc tuturor pt. primirea calda si complimentele pe care deja le-am primit.Va rog sa aveti putina rabdare cu mine deoarece computerul  este inca ceva relativ nou pt. mine si mai dureaza ceva pana pricep cum functioneaza forumul.Pe curand!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !! Poate vi cu masinutza la vre-o intalnire s-o vedem si noi  ;D

Numai bine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit  cu bijuteria Volvo  ;) incet , incet microbul Volvo se imprastie  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

                              Sal! Am inteles ca locul de intalnire este pe langa Polivalenta si faceti asta in fiecare Joi? Promit ca indata ce imi va permite timpul si de ce nu banutzii vin sa ne vedem "ochishorii"Iar ca sa-i dau "replica" Lui Johnny B as zice ca la mine chestia cu Volvo e boala cronica deja o am (boala) de vreo 12 ani dar abia acum 4-5 lui mi-am permis sa fac achizitia si totodata ii multumesc pt. mesajul de bun venit.Pe curand! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam ! Daca nu resusesti sa vii la 18.30, iei telefonul meu (din avatar) si ma suni, noi stam in parcare maxim o ora si apoi ne "retragem" la o cafea, etc. inca ceva timp.

Asa ca ne putem vedea si mai tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

                              Salutare tuturor !Din nou imi anunt intentia de a veni la Polivalenta "intr-o Joi"dar momentan sunt putin "stramtorat" si de obicei cand vin la capitala imi rezolv treburile si fug repede acasa ca nu-i loc sa parchezi "tancul" prin Bucuresti,cand stau mai mult vin cu Matizu'  ;D dar...ma repet "vin eu intr-o joi"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Capi si bine ai venit. Vezi ca ti-am trimis un mesaj privat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari pentru masina. Kilometri multi, fara probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

                  Multumesc,si voua la fel! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit,si pune si tu ceva poze ;),arata-ne masinutza

Share this post


Link to post
Share on other sites

                    Salut Volvisti!Intentionam sa pun niste poze mai artistice  :Pdar pana imi dau seama cum pot crea un album pe forum...pun si eu ce am. :D.Pe curand si drumuri bune!

post-2469-12877857986256_thumb.jpg

post-2469-12877857993952_thumb.jpg

post-2469-12877858000362_thumb.jpg

post-2469-12877858007157_thumb.jpg

post-2469-12877858015306_thumb.jpg

post-2469-12877858023156_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru masinutza, arata foarte bine ! Sa te bucuri de ea cit mai multi kilometrii !!!

P.s. Poate ne vedem si noi odata, sa punem break-urile bot in bot sa se sarute si sa le facem niste poze impreuna  :D 

Al meu fiind masculul si a ta (ca e culoarea rosie) femela  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

este frumoasa foc,s-o stapanesti sanatos

Share this post


Link to post
Share on other sites

                  Merci pt. complimente! Dar sincer nu ma asteptam sa primeasca "cereri in casatorie" :D asa devreme aveti putina rabdare are doar 14 anisori mititica ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Frumoasa alegere. Sa te bucuri de ea cat mai mult timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now