Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cezarIS

de vanzare VOLVO 850 break 2.5 TDI

57 posts in this topic

si pe criza asta cine crezi ca detine atatia bani? eu nu in nici un caz poate ne combinam la alceva ce zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:glasses9::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara suparare dar 2500 pe masinutza asta mi se pare mult  ;D Masina face cam 1200  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratilor ia merge pe rotile ei, electric merge cam tot are cam 191mii km , are itp pana an 2010 nu merge reversul la cutie in rest cam tot functionabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

ofer 1.000 eur cu conditia sa pot pleca cu ea pe roti. daca te intereseaza da-mi un PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la bani astea iti iei o dacie frate sau una neinmatriculata la bani astea nu o dau mai degraba :D o dezmembrez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e ...... la 1800 E gasesti T-5 ( cine stie cunoaste  :P ) aa si in stare buna de functionare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

la bani astea iti iei o dacie frate sau una neinmatriculata la bani astea nu o dau mai degraba :D o dezmembrez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e ...... la 1800 E gasesti T-5 ( cine stie cunoaste  :P ) aa si in stare buna de functionare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iete ce "cadou" sta sa-mi vina la usa :)

@cezarIS: oferta maimutzicai ramane valabila. ma poti contacta inclusiv pe mine

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratilor va dau eu 1000 de euro sa o faceti da va zic eu ca costa mai putin cu 1000 imi aduc alta din afara

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer nu prea am inteles mare lucru din mesajul tau.

ne dai 1.000 eur sa o facem dar ne zici ca (,) costa mai putin cu 1000 sa-ti aduci alta ?!?

oricum, citind mai bine prin forum am descoperit postul tau initial cu micile probleme ale masinii : /forum/index.php/topic,4779.msg43501.html#msg43501">http://www.volvo-club.ro/forum/index.php/topic,4779.msg43501.html#msg43501

ca un posibil cumparator (deci nu scriu doar ca sa ma aflu in treaba!) masinuta e cam pe butuci bine. este foarte mult de lucru la ea si nu cred ca doar 1.000 eur ajung pentru reparatii (servo, cutie, interior, frane, AC, etc).

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caseta de directie + pompa + capete de bara = 700 lei

A/C minim 700 lei

Interior de textil cu bord - Cam 600 lei

Frane : Etrier ca este blocat , si placute - 500 de lei

Epurator : 400 lei

Consuma de rupe -> cine stie ...?:))

Deci .. ca sa o faci Stage 0 face peste 1000 E

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam asa mi-am facut si eu calculele. totusi, cumpar aceasta masina doar pentru ca e diesel si consumul este mult mai ok decat la a mea...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

etrierul nu e blocat doar conducta opturata , capetele de bara sunt noi mai trebuia facut unghiurile la ea dar daca ai facut lista asta de preturi pt care iti multumesc le ai pe stoc ??

daca da le vreau asta daca se poate ce zici ? se poate?

totusi nu prea as renunta la ea doar daca imi face cineva o oferta mai serioasa bani nu prea ma intereseaza ci un shimb  poate ..... cine stie

Share this post


Link to post
Share on other sites

conducta obturata poate insemna multe. un lucru e sigur: nu e de bine.

nu cred ca are piesele pe stoc. probabil a trecut niste preturi din experienta. gasesti topicuri cu 850-uri de dezmembrrat si cel mai sigur intrebi acolo.

oferta serioasa este si oferta mea....

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am piesele pe stoc pentru ca nu ma ocup cu masini  ;D

Dar conducta obturata ... hmm sa inteleg ca este scoasa din etrier si pusa o piulita  sau cum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vadim a vrut sa spuna daca conducta e "obturata" cu posibile mizerii/rugina sau este scoasa din locul ei/etrier si pus un "dop"/piulita cu surub ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da scuze nu pricepusem  ;D  eu  da conducta e scurtata si e pus un surub la etrier

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi cer scuze ca intervin , insa vreau doar sa iti faci o idee cam cum arata o masina ingrijita si in bani destui de putini ( zic eu ) http://www2.autovit.ro/vsdetalii8.php?IDM=1391858&parinte=%2Fmasini%2Fvolvo%2F850%2Findex.php%3F

gandeste-te ca numai tapiseria din piele te costa vreo mie de euro ca sa o schimbi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAr este impecabila la prima vedere  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.