Midnight Caller

Idei de tuning pentru Volvo

66 posts in this topic

Sper sa nu credeti ca e vreun concurs... care vine cu modelele cele mai reusite.

Scopul principal al acestui subiect ar trebui sa fie popularizarea tuningului. Ce e bine de facut si ce nu.

Eu unul nu am experienta la asa ceva.

@Adi 2727 e s60R-ul asa ca ... no coment

S60-ul care l-am postat, asa vine din fabrica cu spoilerul ala? Chiar nu stiu.

Sau la ce te-ai referit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu credeti ca e vreun concurs... care vine cu modelele cele mai reusite.

Scopul principal al acestui subiect ar trebui sa fie popularizarea tuningului. Ce e bine de facut si ce nu.

Eu unul nu am experienta la asa ceva.

S60-ul care l-am postat, asa vine din fabrica cu spoilerul ala? Chiar nu stiu.

Sau la ce te-ai referit?

NU am zis ca e un concurs am mers si eu pe principiul ce se poate face si ce nu (bun gust vs prost gust)

Adi nu stiu nici eu sa-ti spun daca este sau nu din fabrica dar cert este ca am mai vazut bara respectiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa isi spuna toata lumea parerille. Ca si oameni pasionati de Volvo, parerile noastre pot cantari in luarea unei decizii...

Personal... imi plac cum vin ele de la mama lor  :P

post-924-12877858031265_thumb.jpg

post-924-12877858031629_thumb.jpg

post-924-12877858032398_thumb.jpg

post-924-12877858032724_thumb.jpg

post-924-1287785803308_thumb.jpg

post-924-12877858033431_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU am sa-ti spun decat ca s40 din poze are bara de la MS-Design iar prelungirea de sub bara daca nu ma insel este de la S40 - I, c30 sunt facute parca de heico daca nu ma inseala memoria si sunt deja de un an de zile

C30 arata destul de bine in special cel albastru care are si usile ce se deschid in sus. Eu l-am avut un timp ca avatar  ;D

S40 este sub orice critica. Daca lasa numai bara de la MS-design atunic poate mai era ceva de capul lui. O bara din aia ma duce si pe mine gandul sa-mi achizitionez, problema e cei pun la spate caci de la MS-design bara spate nu prea-mi place

celelalte arata cam ......... adic lasa de dorit

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand imi place culoarea.

post-972-12877862347648_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti place pt ca este un R .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciao in italia costa 150EURO de la un magazin de tuning dar e de vopsit,dar original de la volvo 300EURO dar iti vine deja vopsit culoarea masini tale, e doar de montat

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt idei incercati www.vparts.se folositi google translate pt traducere din suedeza. Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now