Midnight Caller

Idei de tuning pentru Volvo

66 posts in this topic

salut adi, si cum se aduc chestiile astea in tara, cunosti pe cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, parca spunea acolo ca pentru un pachet "normal" costa 30 EU expediere in EU inclusiv Romania. Eu nu am comandat dar poti sa ii intrebi. Am intrebat de faruri tunate de 440 si mi-au raspuns f repede; sunt prompti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe mine m-ar interesa eleron pt S40 2005, de fapt nu eleron cat acea banda pe care s-o aplic la portbagas, asemenea varianta <R>..dar nu am vazut acolo. Rezolv cu o intrebare la ei ?

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu resesc sa inteleg limba asta idioata :D!nu poti sa mi dai te rog o adresa de mail in care sa le scriu in engleza?????pls mc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-au raspuns de pe adresa asta: info@europeantuning.nl

Si de scris, cred ca de aici le-am scris: http://www.europeantuning.com/

Am scris in engleza si mi-au raspuns in engleza.

Totusi, pe pagina .nl: http://www.europeantuning.nl/styling.htm sunt mult mai multe accesorii decat pe cea .com, pare mai la zi. In afara de accesoriile de styling, mai sunt si de tuning motor sau suspenzii... plus altele, pe pagina principala.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc!!!sa mi fac oleak de timp sa ma hotarasc.voi spune cat de curand ce am rezolvat!ink odata multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

350E,daca este abs,fibra 450E,ne vopsit,kit montaj inclus cu modul de montaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Cam cum banuiam, am bani de 1/2 fibra :D  Mai strang...

Share this post


Link to post
Share on other sites

incredibil... nu stiti de www.heicosportiv.de si de www.evolvecars.com ;)

Pt astea doua pregatiti banii serios.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragul nostru andy.ro, nu cred ca e cazul sa ne faci incompetenti chiar pe fata, uniis-ar putea sa cunoasca heico cu mult timp inaintea ta. daca ai studia un pic forumul mai atent ai vedea acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu stiam de heiko mai demult timp,dar au preturi mari,eu am marfa care costa mai putin

Share this post


Link to post
Share on other sites

si te rog pe viitor sa te abtii de la afirmatii jignitoare in favoarea membrilor clubului ca nu de alta dar nui sade frumos celui ce sta la volanul unui xc60 sa strige in gura mare ca suntem total pe linga in ale IE ca nu de alta dar nu s-a inventat de ieri de azi. si daca tot te intereseaza am sa-ti postez pe langa ceea ce ai postat tu pe putin inca vre-o 10 situri din domeniu si dedicate volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kpax suferi? ai sindromul de victimizare ? asa ...ca sa stiu cum pun problema.

Ce legatura are XC60ul meu cu asta?

Topicul spune una, voi ati sarit cu linkuri si cele doua spuse de mine nu existau. Le-am postat si am zis ca sunt foarte scumpi comparativ cu ce ati postat voi.

Chestia asta cu ...daca ai studia forumul ..ma da pe spate. Te simt cam frustrat. E ceva de genul... decat topicul asta mai bine dai google.

Si ca sa nu fiu offtopic ca alt frustrat care s-a bagat in seama aiurea aici nepostand ceva constructiv, bag inca un link.

http://carbon-fiber-works.spaces.live.com/ -> Am vazut oglinzile alea din carbon pe un S40. Erau interesante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu in fibra de carbon,nu leam pus pt.ca costa mult si rominasul nu prea are bani

Share this post


Link to post
Share on other sites

incredibil... nu stiti de www.heicosportiv.de si de www.evolvecars.com ;)

daca te0ai uita la cei ce scriu pe aici ai vedea cel putin ca nici unu din ei nu si-a iceput mesajul cum lai inceput tu. Reflecta asupra problemei si ne mai auzim noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kpax suferi? ai sindromul de victimizare ? asa ...ca sa stiu cum pun problema.

Ce legatura are XC60ul meu cu asta?

Topicul spune una, voi ati sarit cu linkuri si cele doua spuse de mine nu existau. Le-am postat si am zis ca sunt foarte scumpi comparativ cu ce ati postat voi.

Chestia asta cu ...daca ai studia forumul ..ma da pe spate. Te simt cam frustrat. E ceva de genul... decat topicul asta mai bine dai google.

Si ca sa nu fiu offtopic ca alt frustrat care s-a bagat in seama aiurea aici nepostand ceva constructiv, bag inca un link.

http://carbon-fiber-works.spaces.live.com/ -> Am vazut oglinzile alea din carbon pe un S40. Erau interesante.

da am utat sa mentionez faptul ca abia astept sa-mi dai tu al mai nefrustrat dintre nefrustrati lectii. iar in ceea ce priveste linkuri o sa caut maine special ceva pe net ca sa le postez astfel incat sa-ti fac pe plac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuia sa se bage in seama si ..... andy, ca musca. Puneti voi un apelativ acolo unde eu am pus puncte, ca nu mai am timp pentru apelative din Dex.

Inainte posta doar la rubrica "Intrebari adresate reprezentantelor Volvo din Romania. Aici puteti pune intrebari directe celor care lucreaza la Volvo Romania". 

  Acum da sfaturi peste tot.

Bleah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now