Roberto

Ce am primit azi - Volvo Moose

50 posts in this topic

A venit azi pliculetul cu Renul Volvo - The Volvo Moose

Stickere magnetice cu Renul Volvo, le-am comandat din SUA de la nenea Dave

http://www.hyperdynelabs.com/s60/IMG_3123b.jpg

http://kjelstrup.homelinux.com/kris/Spring07_GTG/Moose%20Power.jpg

Abia astept sa spal masina si sa le prind, is curios cum o or sa tina ca nu par foarte "magnetizate" dar daca Dave vinde renii volvo de o gramada de ani ma gandesc ca stie ce zice.

post-527-12877865362163_thumb.jpg

post-527-12877865365955_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu (de la matrixx) si matrixx, tin, dar sa le pui pe o suprafata foarte curata si degresata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu si matrixx, tin, dar sa le pui pe o suprafata foarte curata si degresata.

Cu ce sa o spal\degresez ? Vreau sa le pun ca si in pozele cele 2 de mai sus, adica in jurul aripii acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

local,cu lichid de spalat parbrizul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ai platit? Eu am incercat sa fac comanda acum un an si nu mi-a iesit. Preturile sunt foarte bune si comandasem de aprox. 30$ toate tampeniile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PayPal  :D, a fost cam 6 sau 7 dolari cu tot cu transport.

2$ parca e unul, depinde de marime, tip, forma, etc, sunt zeci de feluri. Eu am luat de 3 inchi parca cu spate magnetic.

http://www.davebarton.com

Mai incearca si daca nu merge eu vi le pot lua prin PayPal-ul meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca este mai sigur si mai simplu  :D  (cel putin pt. mine) sa fac print screen-uri la ce ma intereseaza, sa virez banii in contul tau si sa le aduci la nationala, in cazul in care ajung pana atunci. Chiar, in cat timp ajung? Imi poti da contul pe PM?

MULTUMESC!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca este mai sigur si mai simplu  :D  (cel putin pt. mine) sa fac print screen-uri la ce ma intereseaza, sa virez banii in contul tau si sa le aduci la nationala, in cazul in care ajung pana atunci. Chiar, in cat timp ajung? Imi poti da contul pe PM?

MULTUMESC!!!

Ok, pe data de 4 mi le-a pus la posta si au venit ieri, astazi a venit duba cu coletele la mine in comuna, ca vine doar odata pe zi de dimineata si daca ajunge coletul dupa ora 8 la oficiul postal Arad doar a 2-a zi ajunge la mine.

4 - 14 = 10 zile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poti pune ca adresa de destinatie adresa mea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba da, sigur

Daca mai doreste careva reni poate le combinam cumva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pot face si aici, eu am de la Matrixxx o poza la rezolutie foarte mare si se pot face la un centru care printeaza banere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba da, sigur

Daca mai doreste careva reni poate le combinam cumva

Si eu  vreau.Spune-ne , te rog , cum sa procedam cu banutii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pot face si aici, eu am de la Matrixxx o poza la rezolutie foarte mare si se pot face la un centru care printeaza banere.

Pai daca se pot face asa, si aici, hai sa vedem, poate le modificam putin si deasupra scrisului volvo, punem un scris cu volvo-club.ro, sa vedem ce iese?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiindca sepci se pot face aici si am un prieten care poate face autocolante dupa modelul dorit, am renuntat la cateva questii.

Cele selectate sunt in atasament.

Adresa mea o trimit acum pe PM. Cand faci comanda?

Te rog sa imi trimiti totalul de plata. Berea o dau la nationala  ;D

Multumesc mult.

Doc1.doc

Doc2.doc

Doc3.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

18.80$ total

Poate mai vreti careva ca nu mai platit transport-ul, cum vreti.

@Victor cand depui suma in cont da-mi un PM si ti le cumpar.

Verifica daca le-am ales bine ?

post-527-12877865379802_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este OK.

Luni fac viramentul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok atunci exista 2 posibilitati.

Le comand si le bag in pachet-ul lui Victor si ti le trimite el dupa ce sosesc daca vrea :D

Sau le pot comanda pt tine separat si platesti 2$ in plus transport-ul si vine la tine acasa.

Cum vreti

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci ....daca imi da cineva poza o pot redesena si face vectorial ...dupa care cu modelul vectorial cine doreste se poate duce la orice magazin Trodat(nu este reclama) si sa faca gravura . Se poate face si magnetic si pe autocolant si ,...parerea mea e ca IE mai de efect gravura decat autocolantul ala .  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal......nu vreau sa fiu pra indraznet.....dar vrea si niste reni !!!!!!!Spune-mi daca se poate si cum!!!!!!!

Multumesc oricum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci ....daca imi da cineva poza o pot redesena si face vectorial ...dupa care cu modelul vectorial cine doreste se poate duce la orice magazin Trodat(nu este reclama) si sa faca gravura . Se poate face si magnetic si pe autocolant si ,...parerea mea e ca IE mai de efect gravura decat autocolantul ala .  ;)

Pozele de la el de pe site nu sunt bune ?

Si cat costa gravura ? mai mult de 6 lei cu totul ? Ca daca e mai scump suntem tot acolo.

@v70-4m  Pai eu va pot comanda la toti cum vreti, trebuie doar sa va hotarati daca comandam un pachet impreuna ca platim transportul 2$ indiferent de cantitate, iar apoi cel la care ajunge pachet-ul trimite la ceilalti stickerele sau puteti fiecare cu pachet-ul vostrul separat si atunci platiti transportul 2$.

Eu va stau la dispozitie cu cont-ul de PayPal.

P.S : Am vazut ca ofera si discount la peste 10 bucati 10%, la peste 15de bucati 15% s.a.m.d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, arata foarte bine pe masina.  Eu am comandat prima data (acum 1 an jumatate) magnetice. Dupa 2 zile mi le-au furat...si am fost foarte suparat. De aceea nu le-am comandat pe cele magnetice - ci pe cele care se lipesc (si se dezlipesc cu feonul sau cu pistolul cu aer cald). Sper ca tu sa te bucuri cit mai mult de ele !

Dave (tipul de care luam sticker-ele) accepta nu doar PayPal, ci si Visa, Master, etc. Eu am luat cu Visa (in valuta) si de fiecare data a mers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vreau 10(zece)bucati!!!!Daca nu mai vrea si altcineva.....platesc eu curierul!!!!E bine asa??;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai hai sa facem o lista ceva

Victor : - 5 bucati parca cu un total de 18.80$ inclusiv trasnport la tine acasa

Danutzz : - Specifica cate si de care vrei, le vrei la tine acasa ? ( 2$ ) sau le combini cu ale lui Victor si apoi ti le trimite el ? Aici sa raspunda Victor.

V70-4m : - Specifica de care vrei, si la fel e valabil ce am zis mai sus, le vrei la tine acasa ? ( 2$ ) sau le combini cu ale lui Victor si te intelegi cu el sa ti le trimita cand ajung

P.S : Tin foarte bine magenticele, le-am lipit in ziua cand le-am primit, am sters doar cu un servetel umed, am facut ceva kilometrii de atunci si nu s-au clintit desi stau pe un strat faimos de praf :D.

Daca am gresit cu ceva corectati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now