radutudor

Nou posesor de Volvo xc90

19 posts in this topic

Pentru inceput vreau sa salut toata lumea prezenta pe acest forum.Numele me este Radu, sunt din Cluj si incepand de saptamana trecuta sunt fericitul posesor al unui xc90 nou-nout.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru achizitie ...... multi km fara probleme si o activitate cat mai "stufoasa" pe forum ..... de ce nu te-ai inscris si matale la intrunirea din septembrie ...am fi avut si noi o vedeta printre masini .....si in + de asta aveai sansa sa'i faci cinste lui danyx cu 2 redbull...... ;D

Inca o data felicitari si sa aveti grija unul de altul  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi si sa te bucuri cit mai mult de bijuteria ta !

Referitor la intrunirea Nationala, stai linistit: anul trecut am avut pe cineva care. atunci cind l-am sunat sa-l intrebam de ce nu a mai venit - ne-a raspuns: ah, am uitat...  :violent1:

NOI vom fi acolo, adica cei care au pus NATIONALA VOLVO mai presus de servici,probleme personale,afaceri, etc. Daca vrei sa vii si-ti face placere, te asteptam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa aproape o saptamana de condus masinuta, consider ca am facut cea mai buna alegera posibila. Am oscilat intre Audi si Volvo.

Acum sunt convins ca am ales corect. Masina asta ma impresioneaza pe zi ce trece...... ( mentionez ca nu am mai avut/condus volvo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o stapinesti sanatos  si multi km fara probleme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.Bine ai venit si multi km fara probleme cu bijuteria!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club si sa te bucuri de ea kilometru cu kilometru.

Frumoasa alegere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urraaaaaa!!!  :D :D :D

Orice apreciere la adresa acestei marci imi merge direct la inima. Bine ai venit si te asteptam la intruniri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit.Ceva poze,esti norocos ai sarit direct la xc90,eu am inceput cu 440,asta e fiecare cu norocul lui.                     

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa pun cat de curand  si niste poze.  Da, sunt norocos ca am ales Volvo. Practic, de cand am vazut masina in showroom am zis......trebuie sa o am.....si ......am facut eforturi mari de tot ca sa o am. Eforturi pe o perioda lunga de acum inainte.... :blob9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, felicitari !  :yahoo:

Ai facut o alegere cel putin inspirata si o sa  "simti" asta, cu fiecare km parcurs.

Sa fii sanatos si sa o conduci cu atentie pentru ca probleme nu o sa ai, este super masina.

Multa bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now