Victor

Ne-am intors !!!

196 posts in this topic

A fost superb. Din ce am numarat eu, 28 de masini. Mai multe povestri... ii las pe ceilalti pe masura ce apar. Eu ma apuc de editat filmuletele. Pana sunt gata, incerc sa pun un brut cu finalul discutiei BENZINA vs. MOTORINA.

DRUM BUN celor ce sunt inca pe drum si sa ne auzim cu bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 poze momentan. Nu postez mai multe fiindca sunt facute cu camera de filmat si rezolutia lasa de dorit. Au fost aparate foto performante asa ca de poze nu cred ca vom duce lipsa.

post-1234-12877866009027_thumb.jpg

post-1234-12877866011255_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine v-ati intors,sanatosi !  :-*

asteptam poze,filmulete ,pareri si nu in ultimul rand rezultatele ``benzina vs diesel `` si  ``Cp vs Nm `` .  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca filmuletul cu rezultatul mai dureaza putin fiindca am un jeg de program care m-a umplut de nervi. Incerc sa descarc altul. Sa vad ce gasesc.

Sper sa nu aflati rezultatul pana nu vedeti cursa "live"  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai a trecut Iuli si sotia cu cei 25 CAI  prin Targu Mures ! Noroc ca eram cu Alex la panda..... asa eu am reusit sa i-mi iau ramas de la ei , iar Alex a avut ocazia sa se intalneasca cu aceasta familie superba ! Sa ajungeti cu bine acasa !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hop si eu acasa  ;) bine v-am regasit .....drumul atat la dus cat si la intors foarte OK ...la intoarcere cred ca am "deranjat" un radar . Vine el acasa daca e ceva  ;D

Ma duc sa fumez 2-3 tigari si sa beau un .........................................RED BULL  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu o bagi si pe cea cu feraru3333, nu ai facut nimic  ;D

Danyx, multumesc (multumim) mult pentru TOT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumita colegului nostru "04WYS" avem la dispozitie un spatiu de 2 GB unde ams a-i rog pe toti sa "scape" pozele acolo , ca fiecare sa le poata adauga colectiei personale .

Accesul se face AICI user : GenNoah      parola: xe243fd754

Astept si eu pozele .....problemele pe care le-am avut m-au impiedicat sa folosesc aparatul meu , asa ca ... astept TOATE pozele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx, multumim inca o data pentru "TOT". Ma tem ca o sa fie nevoie de vreo 200 G!!!  ;D Daca punem fiecare pozele...si filmuletele  ;) .O sa incercam sa punem doar ce e mai deosebit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am cerut acceptul lui "iulirx" si "BiriV" pentru postarea pe You Tube fiindca filmuletul, taiat si comprimat, depaseste de 3 ori limita de postare peste acest site. Calitatea lasa totusi de dorit.

Astept raspunsurile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la 4 de cand ai deschis topicul asta astept filmuletul  :'(  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De la 4 de cand ai deschis topicul asta astept filmuletul  :'(  :D :D :D

numai tu ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

we want  za movie  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super....Multumim Danyx, Avx, Matrixxx si nu numai pentru organizare si efortul depus.

post-72-12877866012897_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut prieteni

am ajuns acasa cu bine sper ca si restul, intalnirea a fost ok sper sa pot veni si la anul, radare cred ca le-am evitat pe toate eu si george multumita participantilor la trafic ce veneau din sens opus.

o sa descarcam si noi ceva foto insa maine nu cred ca va fi timp pt ca rechi are programare la service - joi a primit acceptul de plata de la casco pt spoilerul fata cel pe care l-am lovit acum ceva timp datorita unei pisici. de maine va fi ca nou.

la petrecere ati fost super tineti-o tot asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la film se pare ca-ti trebuie ceva codecuri, am reusit sa deschid cu media player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pt. poze si film, v-ati cam distrat pe cinste  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traiasca benzina  :thumbsup2:............ sau asta nu e tot filmul ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze de la petrecere n-am pus, sa nu incarc spatiul oferit.Sunt o multime de poze ce trebuie vazute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now