Victor

Ne-am intors !!!

196 posts in this topic

Foarte frumos !  :3some: Multumim, Victor  :thumright:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Bravo Bravo - regizorului

Bravo Bravo Bravo - actorilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Excelent materialul! Si muzika...SUPER! Sunt convins ca ai ales genul acesta, pentru a "racai" putin sufletele celor care au fost acolo... ;D

Si cand te gandesti cate "montaje" video se puteau realiza cu ocazia acestei intalniri... :(  Poate la anu'...

Felicitari VICTOR!  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exceptionala muzica, BRAVO  Victor !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici ca se putea mai bine. Exceptionala muzica aleasa. Imi vine sa intru in monitor nu alta.

:happy12::crybaby: :crybaby:

Felicitari ! Felicitari ! Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc mult pt. mesajele de incurajare. Acestea ma indeamna sa ma perfectionez pana la urmatoarea intalnire (intermediara sau nationala). Din 17GB a fost minimul selectat dar nu la rezolutia dorita.

Muzica a fost aleasa impreuna cu sotia mea  ;)  care regreta ca nu a reusit sa fie alaturi de voi si sa va cunoasca dar, va stimeaza asa cum va respect si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumiri pentru film. Se poate vedea si fullscreen?

Faci click unde scrie Vimeo in coltul din dreapta jos pe filmulet, asta ca sa ajungi pe website-ul Vimeo unde ai filmuletul in marime mai mare si apoi dupa ce dai Play ai tot in coltul din dreapta jos acolo langa Volum acel "patrat" format din 4 sagetute, faci click pe el si intra in FullScreen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Roberto, am incercat asa cum ai spus tu si, degeaba... Pana la urma m-am luminat: era blocata pagina. Am deblocat-o si am reusit sa vad fullscreen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata. Am reusit. Am pus si eu filmul facut de mine. Din pacate, rezolutia nu e foarte buna, din acelasi motiv, de a ma incadra in spatiul alocat. Durata e de aproximativ 30 de minute, oarecum in 3 parti: prezentarea masinilor, prezentarea participantilor si petrecerea.

Sper sa aveti placerea sa vizionati. Iata link-ul:

PS: Mai sunt unele scapari la montaj, pe care sper sa le ignorati. Pentru cine vrea, pot sa ii fac un DVD, care sa includa si varianta finala a colajului cu pozele (colaj la care inca mai am de cizelat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte faina ideea cu prezentarea membriilor.Sincer va spun,la partea respectiva m`am uitat de vreo 3 ori .  ;D

Bravo Rebelu` ,bravo volvo-club.ro .  :-*

Mi-a placut foarte tare.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo oamnei buni. Felicitari pentru eforturile depuse si actorilor si regizorului.

La mai multi si la mai mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

        Felicitari pentru film si de la mine, felicitari speciale lui avx care a facut o prezentare a participantilor la modul superlativ, felicitari tuturor membrilor clubului care au participat la intalnire si a celor de acasa care s-au uitat la inregistrari si au apreciat calitatea oamenilor acestei mici comunitati!

P.S. :idea: Zic si eu, poate face cineva un serial despre aceasta intalnire: episodul 1, intalnirea membrilor; episodul 2, prezentarea masinilor; episodul 3, prezentarea membrilor (care au participat); episodul 4, cheful... Asta in eventualitatea in care se poate obtine o rezolutie mai buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nelu, ceea ce am filmat eu are o calitate destul de buna, insa prin compresia necesara pentru a putea pune pe vimeo, s-a redus calitatea.

Legat de propunerea ta, eu nu am din pacate parti pentru primul episod. Iar din episodul 3 prezentarea de la petrecere nu e foarte bine filmata, si nu am prins inceputul. La episodul 4, am doar o parte din ceea ce s-a intamplat, caci nu am stat pana foarte tarziu, si nici nu am filmat prea mult.

Poate au Victor sau dalin parti mai multe si mai bine filmate. Am vazut in filmul lui Victor, ca are parti mai frumoase. Si a pus ca are multi GB inregistrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rebelu, daca doresti, da-mi adresa ta pe PM si iti trimit 1-2 DVD cu ce mai am eu inregistrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos !!!

Rebelule imi dai si mie pe mess toate filmele pls ??  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rebelu, daca doresti, da-mi adresa ta pe PM si iti trimit 1-2 DVD cu ce mai am eu inregistrat.

Trimis PM. Daca ai mai multe poze decat ce ai pus pe net, poate le pregatesti si pe alea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-ati lasat fara cuvinte din pacate eu sint de pe 28 august in germania ..............sper sa ne mai vedem candva anul asta pe la polivalenta si sigur la anul voi fii la nationala.Anul asta asa a fost sa fie :violent1::sad2::banghead:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now