Victor

Ne-am intors !!!

196 posts in this topic

@laura  cind ai hotarit sa creezi un mega tort(vezi foto adunare volvo la milano) da-mi de stire,fii sigura ca no sa lipsesc ;) ;) ;);D ;D ;D ;D ;D dar sa fie cu ceva timp inainte caci tre sa fac o sumedenie de km. ;D ;D ;D

@nelu    sa fii multumit ca ai economisit banii care trebuiai sai dai la nunti,si nu stiu daca te simteai asa bine ca si in "sinul"(scuza cuvintul)sau in prezentza volvistilor din RO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nelu    sa fii multumit ca ai economisit banii care trebuiai sai dai la nunti,si nu stiu daca te simteai asa bine ca si in "sinul"(scuza cuvintul)sau in prezentza volvistilor din RO.

â€Banii economisitiâ€... s-au dus la nunti. Si cum la una, n-am mai reusit sa contactez mirii la timp pentru revenirea asupra confirmarii, a trebuit sa trimit reprezentanti.

Oricum, luna asta raman in concediu si cum mi-am gasit deja 2 â€job-uriâ€, sper sa mai recuperez din deficit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns in sf, acum 30 de minute.

Am facut 2 ore pe dezastrul de drum Oradea - Arad, am mers sub viteza legala datorita drumului, cretinilor cu xenoane china care ma orbeau, gropilor, tirurilor..................ce dracu tot vb aici........am ajuns, asta conteaza.

Ma duc sa mananc spaghetti, revin imd.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nelu  cum tu stii ca atunci cind esti in concediu nu e ca si cind esti la lucru,bafta la job.pt.deficit

@roberto  iti recomand spaghetti a carbonara (sint cele mai bune)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Si multumesc Roberto pentru elanii ce troneaza acum pe masina mea :)

Renii aia au strabatut multi kilometrii  ;D

Sa-i stapanesti sanatos.

Am sa postez maine sau cand sunt mai treaza in topicul cu renii despre o noua comanda pe care o voi face si vedem cine mai doreste.

Si multumesc Roberto pentru elanii ce troneaza acum pe masina mea :)

Hmm, suna bine, mersi am sa incerc  ;D

Intrunirea a fost de vis, nu am cuvinte sa descriu, e unul din acele lucruri pe care doar daca le experimentezi aflii cum e. ( ca si cand esti mic si vrei sa stii cum e sa te curentezi, dar nu poti afla pana nu bagi tu singur degetele in priza cand au plecat ai tai de acasa ;D:D )

Ma bucur foarte mult ca v-am cunoscut fata in fata in sfarsit, sunteti niste oameni absolut deosebiti si stiam asta inca dinainte de intrunire.

Abia astept urmatoarea, sa fim si mai multi, sa dureze si mai mult.

Volvo For Life

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa postez maine sau cand sunt mai treaza in topicul cu renii despre o noua comanda pe care o voi face si vedem cine mai doreste.

Bine fatah... ne reauzim maine dimineatza ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari tuturor :D

Pozele cu coloana de masini m-au emotionat la maxim. Vazandu-va atat de entuziasmati m-au facut sa imi doresc sa particip si eu pe viitor. :D

Astept inca un link pe youtube cu filmul intrecerii.

PS: Matrixxx cum a fost drumul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia acum am si eu posibilitatea sa deschid forumul, si am observat ca deja sunt peste 5 pagini la acest topic.

Am si eu cateva poze si le voi pune tot pe picasa web.

Ce pot spune mai mult decat ce au spus si ceilalti participanti? Doar ca sotia era putin reticenta legat de aceasta intalnire, iar acum dupa ce v-a cunoscut vrea sa isi deschide un cont al ei si numai al ei pe forum. Si e hotarata sa nu mai lipseasca de la nici o alta intrunire.

Si cum eu ieri am fost in deplasare de serviciu, sotia mea a povestit la toti colegii de servici ce incantata e de aceasta iesire.

Deci asteptam urmatoarea intrunire. Pana atunci voi incerca sa fac cateva filmulete cu ceea ce s-a petrecut la Poiana Negri si voi pune aici link-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost ok drumul, Sepukkule. Pe "calea moldovei" nu prea ai ce sa vezi, in schimb soseaua te invita la...peste 150 km/h mai mereu  :D  Era sa am si o peripetie (a iesit o dacie dintr-o vale pe care am evitat-o in ultimul moment - iuli in spatele meu a zis ca deja-si pusese mainile la ochii) dar astea dar sarea si piperul vietii  :D 

Ce va faceati voi fara mine acum ?  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare la TOTI!!!

am ajuns si eu cu bine si merci mult pt ca m-ati lasat sa particip si eu la aceasta minunata intalnire!!!!A  fost prima si cu siguranta nu si ultima!!!!!!

Ce sa zic a fost superb si voi ati fost superbi si de gasca asa cum ziceau si celati:chiar daca nu ne-am mai intalnit vati comportat ca o familie!!!

Drumu a fost f bun, eu am venit catre casa cu Huby el saracu dupa Medias a mai trebuit sa conduca inca un pic(56km) in rest totu a fost un weekend reusit!!!!!O sa incerc sa postez si eu niste poze inca nu reusesc pt ca am un card mai ciudat si imi trebe un card reader mai ciudat(dar o sa revin promit)!!!

Numa bune si sa ne vedem si data viitoare!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa zic a fost superb si voi ati fost superbi si de gasca asa cum ziceau si celati:chiar daca nu ne-am mai intalnit vati comportat ca o familie!!!

Ai avut vreodata o indoiala ca nu va fi asa ?! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huby el saracu dupa Medias a mai trebuit sa conduca inca un pic(56km) !

56 Km ........ca o ploaie de vara dupa tot drumul facut.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate acu merge...[attachthumb=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

din cate se pare eu sunt singurul ghinionist dintre voi, am avut parte de o mica tamponare pe ultimii 30 Km pana acasa.... 

am incercat si aseara sa pun ceva poze dar nu mi-au fost acceptate , incerc sa o pun pe cea mai importanta si daca-mi iese mai pun si altele .[attachurl=#]

post-1831-12877866315701_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow, cum asa -  tamponare ? Ce s-a intimplat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuu nasol, imi pare foarte rau. Sper ca nu e grav.

Cum s-a intamplat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e grav, ca doar e VOLVO,  nu? ;) am bara spate un pic ciupita, spoilerul si ochii de pisica, am fost deja toate hartiile cu asiguratorul lui.

evenimentul putea fi evitat daca cel din spate holba mai bine ochii, ca mie nu mi s-a parut ca franeaza dar poate ca a acvaplanat, afara ploua binisor... vina este a lui din toate motivele, dar daca nu facea unul stanga innaintea noastra pe un drum european si cu doua benzi pe sens si linie continua poate nu se mai intampla nimic. 

sunt multumit ca sotia si fetita nu au patit nimic, am ramas placut surprins cand am vazut doar zgarieturile pe bara spate. dacia aluia bine infundata, am impins-o pe marginea drumului ca nu mai putea pleca singura. 

sa revin la lucruri mai frumoase, noua ne-a placut intalnirea volvistilor foarte mult si promitem ca vom veni cu drag la viitoarele intalniri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

oare ce poze am pus?

e prima data cind folosesc programul asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoase si pozele alea ......dar totusi cele de la poiana negrii ar fi mai potrivite in momentul asta  ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now