Guest narco

Buna tuturor

28 posts in this topic

eu sunt vlad ,sunt din iasi,si la fel ca si voi sunt mandru posesor de Volvo  8).vreau sa va transmit ca sunt f bucuros ca m`am alaturat voua ,si sper sa ma integrez cat mai repede ;D .masinuta mea in prezent e un volvo 480 din 89,dar planuiesc sa imi iau ceva mai nou(Volvo cu siguranta), pentru ca nah..e batranica si nu mi as face mari sperante sa ajung cu ea la Nationala spre exemplu,iar mai nou nu gasesc nici geam :(  (mi l a spart un copacel rupt de furtuna) cand am luat o era nefunctionala,dar cu putin efort din partea amandurora am fost de nedespartit  ;D .acestea fiind spuse, Bine v am gasit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club! Ceva poze cu "batranica"?

Speram sa te simti bine aici !

Cat despre piese, nu-ti face griji ca se gasesc, mai pe la colegii care dezmembreza, mai pe la colegul Midnight Caller.

Trebuie doar sa cauti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit,si multi km cu masinuta ta.

Cat despre piese, asa cum spunea colegul ...daca insisti putin...se rezolva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Sa ai parte de multe bucurii alaturi de bijuteria ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! O poti aduce la Nationala ca am cam dus lipsa de modele mai clasice  ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club!

Cat despre nick-name, ai grija ce â€narco†folosesti, nu de alta dar, sunt si politisti pe aici... :nono:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu ,wich pill would you choose ? :P fara narco!! ::) claudiupuiu nu am decat astea 2 poze in mail mai postez cand ajung acasa tot in topicul acesta sau in oldies but goldies ,nu se intelege mare lucru ,just VOLVO  ;) .sfc bine te am gasit,volvo 16 intr adevar URRAA  ;D ;D ,matrixxx bine te am gasit, victor ,daca gasesc geam pana atunci sigur vin ;D ,popicu bine te am gasit ,multi km fara incidente la toata lumea ,si asfalt uscat !!!!!

post-0-12877866735834_thumb.gif

post-0-12877866745524_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu ,wich pill would you choose ?

Inca nu am primit nicio oferta... Sper totusi sa nu apuc vremurile alea. :laughing6:

Share this post


Link to post
Share on other sites

narco,bine ai venit !  ;) multi km cu masinutza ,fara nici o problema !  ;D

ps,nelu e politist .  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce geam are nevoie masinuta ta? Striga ! Stii,  vorba aia: copilul care nu plange nu primeste "tzatza"...(  ;D ioi!  ::), amu ' o sa zici "tza , capritza, tza!) vezi ce inseamna  limba romana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Trebuie sa ajungi neaparat si la nationala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huby ,Alex bine v am gasit si sa va traiasca volvourile milioane de km !! Sfc ,laterala stanga imi trebuie ,problema e ca nici un site de specialitate nu mi a rezolvat problema.am inteles ca se pot face la comanda totusi?in jur de cat ar putea ajunge ,sau unde as putea gasi o firma care se ocupa cu asa ceva ?pe net nu am gasit nimic,si dintre cunostintele mele nu stie nimeni mai nimic despre . ??? ma intreb daca a mai avut cineva nevoie de geam pt 480 ,si daca da ,cum a scoso la capat  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D nelu inteleg ca ai intins o capcana cu avatarul ,ne pui la incercare  :P :P eu unul nu vreau nici blue nici red pill  ::)  :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huby ,Alex bine v am gasit si sa va traiasca volvourile milioane de km !! Sfc ,laterala stanga imi trebuie ,problema e ca nici un site de specialitate nu mi a rezolvat problema.am inteles ca se pot face la comanda totusi?in jur de cat ar putea ajunge ,sau unde as putea gasi o firma care se ocupa cu asa ceva ?pe net nu am gasit nimic,si dintre cunostintele mele nu stie nimeni mai nimic despre . ??? ma intreb daca a mai avut cineva nevoie de geam pt 480 ,si daca da ,cum a scoso la capat  ???

Da-mi te rog un tel. maine in jur de 12.00 si ma interesez eu! Nr. meu este sub avatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:salut: am inteles victor !!multumesc mult  ;D sunt recunoscator pt orice ajutor !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@narco, incearca un PM catre Midnight Caller de pe forum, caci el are un magazin cu piese de volvo. Daca te poate ajuta cineva, el este unul dintre cei mai de incredere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D nelu inteleg ca ai intins o capcana cu avatarul ,ne pui la incercare  :P :P

:director: Acuma, nu mai lucrez cu capcanari. Ca politist (de proximitate), ii invat pe oameni cum sa se fereasca de infractori si cum sa nu ajunga ei insisi infractori.

         Avatarul, este un mesaj subliminal care determina la cugetare, scopul fiind acela de a determina la gandire asupra consecintelor urmarii unei anumite cai care ar putea fi gresita, cale pe care nu s-ar fi ajuns daca cine ar fi ales-o ar fi cunoscut consecintele riscate.

       

... eu unul nu vreau nici blue nici red pill  ::)   :P :P

        Am vazut. Vrei un upgrade, un blacK/white!  :occasion18:  (glumesc)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome to the real world - spunea Morpheus  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome to the real world - spunea Morpheus  :D

... asta numai pentru cel ales...

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum iti inteleg perfect motivele pt care ai optat pt acest avatar nelu ,si iti si multumesc pe aceasta cale ,de ce nu in numele tuturor  ;);D ;D

stii vb a aia Matrixxx ,"come to the dark side..we have cookies"  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now