robyvol33

inca un nou membru ,dar fara masina volvo

31 posts in this topic

Salut,cred ca nu o sa v-a plictisesc cu aceleasi cuvinte ca ala altor membri ai forumului ,ca nici eu nu am un Volvo,dar din fericire pentru mine am o dacaia supernova care in ochii mei seamana cu un 460 sau 440 mai bine :D defapt cam acestea sunt modelele mele favorite de la Volvo:440-460- dar si 850 (sedanul)si s40

Atunci cind mi-am cumparat masina(in 2008 luna a12 a)a-s fi vrut sa i-mi iau un Volvo dar la 3000E nu gasisem nimic sau nimic convingator

Citesc forumul vostru(acum si al meu ca am cerut si m-i sa aprobat un id de membru)cam de 6 luni si azi am hotarit sa devin  si eu membru Volvo-club (cu acte cum se zice ) si sa invat cit mai multe despre masinile noastere favorite dar sa si schimbam diverse opini asa in general

Mai jos o sa pun citeva poze cam ce ma leaga pe mine de numele Volvo dar si o poza cu actuala mea masina (poate nu intereseaza pe toata lumea)

In speranta ca ma acceptati asa cum sunt v-a multumesc la toti si va doresc  felicitari pentru masini si sa aveti numai bucuri alaturi de ele

post-3424-12877869634251_thumb.jpg

post-3424-12877869636378_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, om bun ! Sa ne vedem in trafic cu flash-uri si avarii  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru brelocul cu VOLVO te consideram un membru deplin :D si eu am unul identic....

asa ca: bine ai venit!

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit printre noi!!! ;D

si sa ai bafta sa-ti implinesti visul!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club.

Ps,nici eu n-am volvo,dar la fel ca tine sunt plin de accesorii.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau sa fac o modificare la anul cumparari masini  e 2007-12

si va multumesc la toti pentru aprecieri

bafta multa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi ! Poate vii intr-o joi si la intilnirea noastra (la Polivalenta), sa vezi pe "viu" Volvo-urile. Te asteptam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vii joia asta, iti promit ca te dau citeva ture cu bestia mea mica  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! O sa-ti placa si, sa nu te simti stingher. O sa ti se implineasca visul tau de a avea un Volvo atunci cand va fi vremea...Cam toti am inceput cu Dacia, Oltcit etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . Poate se v-a gasi si pentru tine un seria 400  ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Se vede, ca ai gusturi selecte, caci Volvo este o marca selecta! Volvo -for life!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Robyvol33, bine ai venit printre noi, multi din acest club au inceput ca si tine, din a dori o astfel de masina; si, sa sti ca visele se implinesc, trebuie doar sa VREI acest lucru.Eu unul, am sarit din oltcit... in volvo  ;D  Poate o sa gasesti pe forum o masina buna ...cine stie  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am ´´sarit´ dintr-o SuperNova Europa in Volvo si pot afirma, ca diferenta este uriasa!! @robyvol33 esti tanar, ai timp si pt Volvo, dar sa nu renunti la visul tau! Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

V-a multumesc la toti chiar nu ma asteptam la o asfel de primire sunteti niste super baieti(si fete)chiar ma simt magulit sau nici nu mai gasec cuvintul potrivit

Mi-ar placea sincer sa vin la intilnire dar mai depinde si de alte situati care se ivesc

Jos palaria la toti mebri forumului

Share this post


Link to post
Share on other sites

un volvo care sa merite  are cifra 8 sau 6 in denumire. restul sint mai bune ca bmw-urile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit iti spune tot un fan volvo, inca fara un volvo :) hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare si bine ai venit printre noi.intr-o buna zi,vei avea masina dorita.nu toti am avut VOLVO de la inceput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bun venit in Club!

Continua sa visezi la Volvo si intr-o buna zi il vei avea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fie intr-un ceas bun venirea ta in VOLVO CLUB ; sa dea Domnul sa-ti implinesti visul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc inca o data la toti sunteti niste colegi de forum adevarati

Bsfta multa la :77: toti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Sper sa iti indeplinesti visul cat mai repede si pe urma, cand vei conduce un Volvo, vei trai un vis continuu.

Multa bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club. si joi dupa 6 PM la parcarea de la polivalenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now