florin82

domnilor sunt tatic!!!

28 posts in this topic

de ieri sunt tatic.frumoasa mea sotie a adus pe lume un inger de fetita de 3300 g si nota 9 la nastere fiind nota maxima la nasterile prin cezariana.ce altceva pot sa zic decat ca sunt un pic in alta lume acum fiind si primul copil e o senzatie incredibila si de ne explicat.si nevasta-mea si fimea ;D sunt foarte bine si cica pe joi plecam acasa

post-1415-12877870608155_thumb.jpg

post-1415-12877870616883_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti traiasca si sa te poti bucura de ea si de familia ta si nu in ultmul rand de masinutza pe care o conduci:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari !!!

:occasion18::occasion15:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh....la mine a mai trecut 1 pic din euforie , acum cand somnul a devenit un lux ;D

Sa iti traiasca sa aibe parte numai de bucurii iar voua ,va  doresc sa va faca mandrii ca ai sunteti parinti .

Sfat:

Indiferent cat de draga va este nu o tineti langa voi in pat , nu o tineti in brate mai mult decat este necesar(doar la alaptare) , .....stiti cat de repede se adapteaza ? Fetita mea la doar 1 saptamana este perfect constienta cand e lasata jos ....si cum nu stie sa vorbeasca pt a-si exprima nemultumirea ...ce crezi ca face ? ;D  ....si crede-ma ca e o voce mult mai patrunzatoare decat a baietilor  ;)

Atentie:

La mine , dupa 3 baieti , acum cand am fetita , la prima baie pe care i-am facut-o cand am ajuns la "pasarica" si eu si sotia aveam nevoie de manual de utilizare  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari multe!!!!! sa va traiasca, sa va bucurati de ea si ea de voi!!!!!

nu-l crede pe @danyx...... e mult mai rau... ha, ha(glumesc).

oricum uiti pana implineste 11 ani!

siiii ce model volvo????? .....primim la 18 ani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si cu noroc in viata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteapta sa o strangi la piept si sa i-ti adoarma in brate !.... atunci vei stii ca asa ceva nu ai mai simtit niciodata ! Sa va traiasca printesa si bucurati-va unul de celalalt in fiecare clipa a zilei!1 :occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si sa va insenineze viata!  :-*:-* :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa va traiasca si sa fiti fericiti impreuna!

felicitari!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari,multa sanatate fetelor,si multe bucurii sa aveti impreuna :sunny:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru ceea ce ati realizat! Sa va bucurati de micuta, sa va fie sanatoasa si sa aveti numai satisfactii de pe urma ei!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari domnule tatic  ;D Sa va traiasca sanatoasa si sa va aduca numai bucurii. Oricum  ;D e greu sa fi tatic de fata  :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E minunat ce faceti voi aici, ma topesc cand citesc vestile astea de la voi.

Sa va traiasca, sa fie fericita, sa aiba parte de o viata cat mai frumoasa si sa va bucure fiecare clipa a vietii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e greu sa fi tatic de fata  :whip:

Cu siguranta! ;D

Cand s-a nascut fata eram la fel de "fericit". O si vedeam facand "cozonaci" din nisip, casa plina de papusi si maimutoi, etc...

Insa prietenii mi-au fost aproape ( ca de obicei ) si m-au incurajat cu vorbe de genul: la "batranetze" decat sa te bata al tau, mai bine te bate unul strain... ;D

Cand a implinit 14 ani i-am cumparat fetei catel ( de paza  :D )...apoi cand a implinit 18 mi-am cumparat eu pusca...Noroc ca odata cu inaintarea in varsta vine si intelepciunea... (ce dreptate aveau prietenii mei  ;D )

La modul serios acum, cum ii cresti, asa ii ai! Inca o data, sa va traiasca si sa fiti fericiti!  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, sa fie sanatoase amandoua fetele si piticuta sa va aduca numai bucurie in suflete! :occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari si multe bucurii impreuna cu ingerasul vostru!

Sa aveti parte numai de momente minunate!

:angel9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-ti traiasca fetele si nu uita ca esti in minoritate acum ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari si nopti linistite iti doreste unul care a crescut doua fete si are si doi nepotei; sa-ti traiasca si sa se faca mare si frumoasa iar tu sa fii mandru de copilul tau,  :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, sa fie sanatoasa si norocoasa, iar voua va doresc ... multa rabdare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now