Sign in to follow this  
Followers 0
Leerik

Salut pasionati de VOLVO

17 posts in this topic

Sunt din Timisoara si sunt un fericit posesor de Volvo S40 T4 1.9t cam de un an. Am decis sa intru pe forum sa cer, dau sfaturi ,opinii si ajutor in ce priveste modelul de Volvo pe care il am eu.

As fi tare recunoscator daca Administratorul ar face o rubrica pentru modelul T4 al seriei S40, ascesta avand o motorizare aparte cu o cu totul alta serie de probleme si particularitati.

Eu am fost si sunt inca in fan inrait SAAB si VOLVO si pe aceasta cale as dorii sa ma informez tot mai mult.

Bine v-am gasit si hai sa vorbim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.bine ai venit si repede o intrebare ;Dcum ai ales intre saab si volvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut si bine ai venit.

referitor la doleanta ta, din pacate nu este tocmai realizabila. exista un subforum dedicat S40-ului tau in care poti deschide orice topic doresti. nu am ales sa facem pentru fiecare model in parte o categorie speciala sau dedicata datorita numeroaselor modele/variante existente ceea ce ar fi dus la o ingreunare atat in urmarire cat si in cautarea anumitor informatii.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit, si eu am acelasi model/motorizare. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de caldurosul bun venit pe care mi l-au adresat o gramada de oameni.

Ca sa raspund rapid la o intrebare spun ca am alez Volvo din momentul in care am luat prima curba la 90 de grade cu t4-le ce urma sa-l cumpar,  PE ÅžINE, si motorul este impecabil, nu am nimic de comentat.

Elasticitate de benzinar si cuplu de diesel, tinuta de drum ireprosabila.

Si, da, am venit cu herghelia de care ma mandresc tare.

Hai noroc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit, fericitule !

P.s. Completeaza-ti si tu profilul, din respect pentru toti  -  nu-ti ia mult timp. O zi frumoasa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, bine ai venit!  sa stapanesti sanatos masina, sa te bucuri de ea, si poate bagi si tu niste poze.

Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit si sa stapinesti masina sanatos.poate ne vedem la o bere in Tg Jiu.am ceva lucrari acolo.imediat ce vine caldura,in 2010 ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut sa pun de la bun inceput niste poze dar nu am avut vreme se pare ca jobul si scola imi mananca tot timpul, a si mai si dorm  ;D.

Intre timp am avut si un incinednt estetis in care mi-am ciobit bara fata  >:( sper sa reusesc sa gasesc piesa asta second hand la un pret cat de cat convenabil.

Hai noroc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club!

In legatura cu bara ...cred ca o rezolvi mai ieftin pe la turci decat s-o cumperi....chiar si sh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0