Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

850 t5 1997

31 posts in this topic

catalin,900 euro cu tot cu acte.vii sa o vezi si daca vrei intr-o ora facem actele si pleci.trebuie platforma ca motorul este dat jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am adresat lui catalin deoarece el s-a interesat de ea.anuntul este valabil ptr toata lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-a sunat ieri cineva ptr masina si credea ca este o epava de o dau la banii astia.masina nu este epava,are problemele care le-am scris si le-am tot scris.la banii astia cu un motor schimbat si turbo schimbat se ajunge mai jos decit am cerut initial pe ea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul este OK .... cu maxim 1300 de euro cine o ia o face aproape ca noua  ;D Motorul si turbina se rezolva cu 500 de euro , parbrizul costa 600 de lei nou nout , debitmetrul vre-o 100 200 E SH  :P , amortizoarele se rezolva cu 100 de Euro noi , se pot gasi si SH si daca e sa ai si noroc le iei si cu 100 de lei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se gaseste nici un pasionat sa salveze acest T5 ? Incet, cu putina investitie si rabdare poate iesi la suprafata aceasta bestie, e mare pacat sa se dezmembreze. Si Criss, nu-i mai spune "epava" acestei masini, are doar citeva probleme rezolvabile, ce naiba.

Sper sa o vad din nou frumoasa si mandra. Multa bafta pentru cine o va lua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor de 2.0 t5 in jur de 200.000km in functiune=1200 lei in bucuresti

turbosuflanta pina in 200 euro in slatina

eu am cautat si am gasit dar banii necesari nu sunt

ptr restul intreaba baietii de pe forum

Share this post


Link to post
Share on other sites