Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

dezmenbrez 850 t5 1997

235 posts in this topic

am facut o curatenie inainte de paste si mai fac una dupa paste.multe fiare vor pleca la fier vechi si multe alte lucruri vor umple tomberonul.preturi bune.0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemele de la a mea s-au rezolvat usor... ce mai am de facut, se rezolva fara multa bataie de cap.

Nu are rost sa investesc in alta masina... si cu cat ma gandesc mai mult, benzina nu e pentru mine.

Pentru cine vrea sa isi faca o placere, actele de la tine pot fi o buna investitie.

Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da adi2727 poate fi o investitie,eu i-as spune afacere.dar nu vreau sa ajunga actele la donatii pe acest forum ca abia atunci se gasesc baietii la care chiar era musai un set de acte in debara.prefer sa ies in pierdere cu actele la fel cum am iesit si cu dezmenbratul.asta a fost soarta masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai am bascula dr,bieleta antiruliu,flanse spate amortizoare(sus),cele 2 radio cd-uri(akai,kenwood).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, eu am venit de la capatul tarii, de la Iasi tocmai, aveam ceva treaba prin capitala. M-am tocmit cu Criss ca la targ si am fost amandoi multumiti. Pacat de masina insa asta-i fuse soarta...amin. Am luat cutia de viteze si planetarele pentru ca aratau ok si cel putin planetarele stiu ca la turbo sunt mai solide, eu avand tot un T5. Stiam ceva si de cutia de viteze ca incepand cu 1997 aveau una mai solida, oricum pe T5 manuala e lege, automata nu face casa buna...ca si pe T6... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

irinellus daca prin ce ai vazut pe acolo ti-ar mai trebui la''dubluri'' suna-ma si vb.fan curierul traieste deocamdata.vreau sa scap repede de ce ai vazut asa ca preturi ca ptr tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca sunt cel mai prost afacerist din citi pot fi pe lume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce, ce ai patit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu uita ca sint vremuri grele si nimic nu prea mai merge ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi de invitatie...ei, las ca io am lasat ceva monetar la tine...astea sunt vremurile...e greu sa vinzi ceva...de la case la masini...mi-ar mai face cu ochiul una alta pe la tine insa si banii mai trebuie si pentru altele...asa ca nu ma ispiti...inca mai sunt prin capitala... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi s-a terminat bateria cind vb si apoi am uitat sa te sun.eu zic 1000(4usi goale+capote f+s)zi si tu...........suna-ma maine dupa 9.30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate acuma sunt la Iasi...mai vin prin zona dar mai la vara, undeva prin iunie-iulie. Ca principiu nu arunca nimic, nu cer de mancare, pastreaza ce ramane prin curte, spatiu ai. Poate mai aranjam sa trimiti ceva mai mic spre Iasi, ma mai gandesc si eu, mai vorbim, eventual pe mail, irinellus@yahoo.com. Poate stabilim un pretz pentru modulul de ABS, calculator, relee si surubele ce mai ai pe acolo...am uitat sa iau lampile de la aripi si cutia de la filtrul de polen pe care mi-ai dat-o bonus.... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigur irinel.bonusurile la bonusuri si ptr ce ai zis mai sus in momentul cind esti hotarit sa le iei atunci voi face si pretul ptr ele.dai un sms si totul se rezolva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

luni ma duc sa radiez masina definitiv.daca printre cititorii acestui mesaj se gaseste cineva interesat de acte astept o oferta pina luni dimineata,daca nu......asta este.0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa nu te grabesti... impozitul oricum l-ai achitat pt primul trimestru, asa ca pina la sf lui Iunie mai poti astepta. Mai pune si tu un anunt pe alte siteuri, ziare, etc. Poate reusesti sa le vinzi nu sa le faci cadou politiei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca aici nu am putut vinde nu cred ca voi putea vinde altundeva.daca ar fi intrat la rubrica(donatii)sa vezi ce de clienti se gaseau.impozitul a fost achitat pina la sf dec 2009.trece timpul si se adauga banuti la impozit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa o radiezi, trebuie sa ai impozitul achitat la zi. Transele sint semestriale. Aveai termen fara penalitati pina la 31 Martie aferent primul semestru. Poti totusi incerca sa pui pe Autovit sau alte siteuri. Nu toata lumea stie de Volvo Club  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

catalin,dar de la politie le-am luat si acolo trebuie sa se intoarca.m-a tinut masina asta 2300 euro un golf3 GT+1000 euro diferenta+1485 euro bagati in motor si ce am mai facut la ea=4785 euro.am vindut sub sfert din pretul pietei de sh si oamenii tot vor mai jos ca deh este criza.nu mai merge.eu am scos abia 1050 euro pina acum.si nu prea mai sunt multe de vindut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

actele ?

640 lei.

atit trebuie sa platesc s-o scot de la cca financiara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am platit la cca financiara.

timp de 30 zile cit este valida hirtia de la fisc pretul ramine 640 ron

Share this post


Link to post
Share on other sites

promotie prelungita

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAD CA SE POARTA UP-ul.DAU SI EU UNU' POATE O FI DE BUN AUGUR!!!!!

POMANA CONTINUA FRATILOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

au plecat de la giurgiu spre tg mures sa ajute la reparatia masinii lui opus:

-capota

-grila faruri

-motoras stergator far

-2 conducte a/c

-lampa semnal

-ceva maruntisuri

-mai am muuuuulte piese

Share this post


Link to post
Share on other sites

viata de haiduc ma face sa ma adaptez usor la orice ''temperatura''.

scimb piese de volvo contra:

-unei biciclete de adulti

-unor scule de pescuit(mulinete si lansete)

-daca aveti prin pod,magazie,garaj asa ceva si nu va mai face trebuinta,dar in schimb aveti nevoie de piese de volvo nu ezitati sa ma sunati:

-0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites