Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

criss

dezmenbrez 850 t5 1997

235 posts in this topic

am ajuns in finala mare.simbata pleaca cosciugul la fier vechi.

alta soarta mai buna nu a vrut

unii pling,altii rid asta este viata

post-1702-12877876503082_thumb.jpg

post-1702-12877876504007_thumb.jpg

post-1702-12877876504507_thumb.jpg

post-1702-12877876503082_thumb.jpg

post-1702-12877876504007_thumb.jpg

post-1702-12877876504507_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o mare rugaminte la tine. Fa te rog niste poze la piulitele ingropate din lonjeroane unde se prind suruburile subcadrului motor. Merci mult!!! Ma uitam eu... dar nu pot sa ajung decat duminica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pedala nu mai este nimic pe masina.toate suruburile si piulitele sint puse gramada.am pastrat 75% din ce a fost pe masina,restul la gunoi sau la fiare vechi.am si bara stabilizatoare,consola volan si ce mai vreai tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trapa a ajuns la 120 lei.i-mi ocupa spatiu si ma feresc sa nu o sparg.0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Criminal de Volvo esti. :female:Poate iti iei un Volvo mai bun si nu-l mai ucizi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cindva o sa-mi iau tot un volvo,nu am sa-l ucid cum am facut cu asta care a fost '' injunghiat'' inainte sa ajunga la mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ghinionul meu a fost lasat in lipsa banilor.crezi ca mie nu-mi pare rau dar nu am ce face .nu fac concurenta neloiala si nu sparg bursa preturilor dar nu am nici un venit si sunt haituit din toate partile.am nevoie de bani.pe 15 martie am luat 2000 lei cu camata si vineri am mai luat 100 euro.bani pe care trebuie sa-i dau pe 15 aprilie.de asta procedez astfel

Share this post


Link to post
Share on other sites

250 lei capota fata

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnule ionut_vintu am terminat ofertele,pardon pomenile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PIESE,MUUULTE PIESE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa mai castigi ceva vinde ce ti-a mai ramas la kg. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

la gunoi si la prieteni ajung piesele.am dat deja doua satisfactii cui nu merita

Share this post


Link to post
Share on other sites

i-ti dau capota cu 15 lei kg si boxele ti le las la 20 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ca sa mai castigi ceva vinde ce ti-a mai ramas la kg. :))"

ionut_vantu , nu cred ca ar trebui glumit pe aceasta tema...ce naiba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glumeste omul ce sa faca ,a luat un interior la 200 de lei.

el cere pe un releu 150 de lei.

astea afaceri nu ce fac eu.

avea dreptate fffff ca sunt criminal de masini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Criss ... D-zeu e sus si vede !!! odata si odata o sa rasara soarele si pe strada ta !! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum chiar nu-mi mai fac probleme.am iesit din iarna,ies si din datorii usor usor,dar nu vreau sa mai dau satisfactii.mai sunt si oameni simpatici pe acest forum.nu degeaba platesc sa mi se ridice gunoiul si s-au inventat centre de colectare fier .bafta tuturor si numai de bine sa auzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze daca te-am suparat, dar eu ma refeream la caroserie si restul fiarelor pe care mi le-ai aratat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu m-ai suparat deloc.stai linistit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut posesorii de volvo si in special pe cei de 850.

maine am prins platforma libera si duc cosciugul si multe anexe si accsesorii la fier vechi.

un domn mi-a sugerat o varianta de a vinde la kg,deci:

galerii adm+evac,pompe,intinzatoare,bloc motor(fara interior),esapament complet,suporturi,4 pistoane,bari intaritoare aluminiu fata+spate,etc.

daca sunteti pe faza si credeti ca va foloseste ceva din ce am enumerat mai sus dati-mi pina cel tirziu maine la 8:00 un semn.pretul este ca cel de colectare feroase si neferoase.

0767671303(apel,sms)nu mai stau la calc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna, de Paste eu vin prin Bucuresti, mai poti pastra lucruri care s-ar potrivi la mine, eu am un T5 din 1996. Tine deoparte toate treburile care ar merge la mine si am sa trec pe la tine undeva prin 5-11 aprilie, posibil chiar mai devreme. Blocul motor am inteles ca a avut probleme deci nu ar mai fi bun. Eu am motor de 2.0, deci pistoanele nu ar merge la mine din cate stiu. Galeriile parca merg, la fel si pompele sau ce mai ai pe acolo. Multumesc, Irinel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa salt toata evacuarea...

Share this post


Link to post
Share on other sites