FireLight

Volvo Service Primus Auto

64 posts in this topic

Mie mi-au vopsit o aripa, atunci cand am initiat si topicul, si mi-a iesit foarte bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, uite si un client multumit, deci se poate .

Cumva ai masina inchisa la culoare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine mi-au vopsit hayon-ul foarte bine si e bej masina, nu inchisa la culoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La alea deschise la culoare se vad defectele ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateodata le iese.....dar din pacate nu se ridica la standardele impuse de brandul pen care-l reprezinta.Au si bile albe dar din pacate...cele negre dor mai rau.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateodata le iese.....dar din pacate nu se ridica la standardele impuse de brandul pen care-l reprezinta.Au si bile albe dar din pacate...cele negre dor mai rau.....

Pai spune tu o reprezentanta care-si respecta brandul asa cum ar dori toti clienti ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai rau e ca a plecat Mihai Matei.Eu personal sper sa ma inteleg la fel de bine si cu persoana care vine in locul lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi in locul lui este Mircea Marinescu. El a fost responsabil de piese inaintea lui Mihai+Receptie Service iar acum se ocupa de piese si de gestiunea masinilor in atelier.

Are un istoric frumos la noi si am toata increderea ca le poate gestiona concomitent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Mircea Marinescu este un baiat de nota 10, isi face treaba cu brio.Asta e adevarul:Primus Auto, se bazeaza pe 2 oameni:Dl.Dir. Oniceag si Mircea Marinescu.Restul...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este :smile:

Mircea de la Volvo e mai creÈ› ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri mi-am scos masina de la reparat(inlocuit bara, indreptat aripa dreapta spate, inlocuit janta+alte repere) si tin sa va anunt ca masina a iesit OK....adica si aripa indreptata bine, vopseaua la fel de bine aplicata bine atat pe bara cat si aripa, fara scursuri si gazari 8). Nici nu ma asteptam sa iasa asa bine din cate am citit despre ei...dar tinand cont ca masina e Volvo am ales sa o duc la reparat la reprezentanta si nu-mi pare rau

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai avut noroc.....!!!!

Vrei s-o vezi pe a mea???:))Si are saraca doar 2 anisori....E CURCUBEU....dar nu pt mult timp..NOROC CU CASCO.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.