iulirx

Bestia

230 posts in this topic

Nu ma vait de consumul rs-ului. Stiam ce iau. Insa , stiind ce si cit pot, nu-mi mai pot permite o alta gaura neagra.

Nu sint genul sa-mi iau masina cu care doar sa ma dau mare, sa pun gpl pe rs, daca iau o gaura neagra o folosesc la maxima capacitate.

Urasc tipul asta de oameni care-si iau masini puternice , mari consumatoare de bani, doar sa se dea mari cu ele. Cum sa pui gpl pe masina puternica ? De ce ti-o iei daca nu esti capabil s-o folosesti la valoarea banilor pe care i-ai platit si la ce a fost ea conceputa ?

Inteleg gpl pe logan, pe orice masina slaba. Inteleg orice, vanitatea nu. Ce sa faci cu gpl pe t5 ? Sa recunosti ca trebuie sa-l vinzi.

Si eu as vrea un gtr. Nu-mi pot permite sa-l folosesc la adevarata lui valoare, nu-l iau desi as putea.

Atit pot , atit iau. Visurile ramin visuri chiar daca e nedrept si frustrant. Trebuie sa recunoastem realitatea, nu s-o pacalim. (asta ar trebui sa faca parte din SPIRITUL VOLVO)

Stiu ca s-a pus gpl si pe R-uri aci' pe forum. Mi-e rusine.

E o realitate :

Majoritatea romanilor cred ca majoritatea ramanilor sint prosti, au dreptate deoarece sint majoritari.

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era o gluma :D... nici nu cred ca exista GPL sa mearga la 450 de cai frumosi :dontknow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai atins la coarda sensibila. Sper ca era o gluma !

Asta , gen gpl pe volvo, ma doare. imi place sa cred ca volvo e diferit de penny, bmw, si alte lucruri obisnuite.

Multi au volvo si nu-l merita. Cind vrei volvo esti altfel. daca esti. daca nu esti , nu esti, ai o masina si gata.ca oricare alta. E greu de acceptat, e usor de inteles.

E greu sa vii la polivalenta, e usor sa vii la penny.

Ca sa fiu on topic : trage de rupe numai pentru adevaratul proprietar. pentru altii doar merge cu ei unde vor ei.Exact ca nevasta fata mare care tine minte unde si cine.Dar femei sint multe.

si MULTE uita pentru ca asa e mai usor si mai placut.

Un proprietar de ford, traitor de VOLVO.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Un proprietar de ford, traitor de VOLVO"

Best :D ... eu o stiam altfel: Detin un Ford, dar conduc un Volvo! :P

Edited by agr350r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa nu, se poate pune GPL si pe turbo 450 cai. Eu nu vad indarjirea asta impotriva GPL-ului, nu este un combustibil inferior, si nu te face sa fi mai putin om daca ai asa ceva. E drept ca majoritatea instalatiilor sunt petarde, reglate si prost pe deasupra, dar cu ceva profi poti face inclusiv performanta. La urma urmei GPL are CO mai mare decat benzina.

E alegerea fiecaruia ce combustibil vrea sa foloseasca, eu de ex nu m-as atinge de diesel, mai degraba GPL sau bicicleta.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now