iulirx

Bestia

230 posts in this topic

la pret de m3 imi iau masina adevarata : gt-r

nu dispretuiesc bmw, numai ca ,intotdeauna ,la banii aia exista masini mai bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GT-R-ul are costuri de intretinere comparabile cu Veyron, hai sa nu exageram totusi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar nu se prea asculta manele in gt-r ca in m3-uri, nu ?

:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa atatea mii de oiro de ce nu i pui si o camera video sa filmezi cursele:luam si noi un popcorn si o bericioaica.sau o camera pusa pe plafon sa poti vedea in toate directiile sa scanezi din timp posibilele victime,la fel cum scaneaza noul parc assist locul de parcare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamaia :laughing4:

Iuli, ce-i cu filmul nr.2? Nu vad nimic spectaculos ! Vrem ceva mai interesant :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

io n-am camera sa filmez ceva spectaculos. camera este a unuia de pe clubul ford.

la 220 strigau toti la mine sa "frina, frina, frinaaaaaa". frica mare la sensurile giratorii luate cu doar 180. cum dracu' sa le iau cu 220 daca lor le e frica cu aceasta viteza si pe drum drept ?

daca vrei ceva spectaculos, fara sa uzi bancheta, fa rost de o camera si te rezolv. (da' , din cite imi aduc aminte, ti-ai cam infipt miinile in scaun la doar 130 cind urcam la polivalenta.... :headbang: )

lasa ca vii tu cu motorul pe cheia prin iunie la anu' sa vezi cum e sa nu ma mai vezi.... :hello:

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tac, sa nu tac, asta este intrebarea !!!

Nu tac :)

Iuli, nu cred ca aveam mai mult de 70-80 la urcarea pantei de la Polivalenta :) si ma tineam de scaune sa filmez ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa ziceau si astia de la ford cind aveam 220. ca am 150 sau ceva mai mult. si ei tot asta faceau, filmau. noroc cu o poza facuta de unul dintre ei in care se vede cam unde era vitezometrul....

mai bine taci, sa zica lumea ca esti "visator" , decit sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu....

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am cumparat echipament de protectie pentru copilot ;)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce mama dracu-i cu ăla, bre Iuli?! A primit un examen de prostată de la un lepros, care a plecat cu nouă degete? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

io n-am camera sa filmez ceva spectaculos. camera este a unuia de pe clubul ford.

la 220 strigau toti la mine sa "frina, frina, frinaaaaaa". frica mare la sensurile giratorii luate cu doar 180. cum dracu' sa le iau cu 220 daca lor le e frica cu aceasta viteza si pe drum drept ?

daca vrei ceva spectaculos, fara sa uzi bancheta, fa rost de o camera si te rezolv. (da' , din cite imi aduc aminte, ti-ai cam infipt miinile in scaun la doar 130 cind urcam la polivalenta.... :headbang: )

lasa ca vii tu cu motorul pe cheia prin iunie la anu' sa vezi cum e sa nu ma mai vezi.... :hello:

ma bag eu la filmat... am mai fost cu tine la drajna(cand eram si cu Danyx), deci cunosc stilul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce mama dracu-i cu ăla, bre Iuli?! A primit un examen de prostată de la un lepros, care a plecat cu nouă degete? ;D

Ultimul trend in materie de moda! Face parte din colectia toamna-iarna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre nea' Iuli, dar RX-ul asta mai vede si el apa? Pe afara ma refer, ca am vazut-o saptamana trecuta prin Bucurestii Noi, parcata pe o strada si era atat de jegoasa, ca nu stiam daca e frumoasa sau hidoasa. Dar am recunoscut "caii de la numar" si mi-am dat seama ca e frumoasa :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ea vede , insa se face la fel in 2-3 ore de mers...

O sa-i transmit soferului :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ea vede , insa se face la fel in 2-3 ore de mers...

O sa-i transmit soferului :smile:

:),:),:) Deja Iuli are 2 probleme cu masinuta cea frumoasa: 1 - trebuie cate o benzinarie la 50 km si 2- o spalatorie la fiecare 2-3 ore de mers...... fain!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaaa, apare mk3-ul cu 2.0 ecoboost la 395 cp. Stiam io....

D-aia l-am dus, preventiv, la 450.... :smile:

Sper sa nu ma obilge sa mai bag vreo 16000 eurasi sa-l duc la 600+ :smile:, ca mai am 50 cp si-l fac de raliu...

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

D-aia l-am dus, preventiv, la 450.... :smile:

E na! Nu te cred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, da ! Crezi ca l-am dus acolo sa ma creada cineva ? da ! te-am mintit sa ma dau mare ! are doar 266 cp.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Iulica. Debia astept sa o conduc si pe asta ;D ;D ;D!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si totusi... de ce nu C30 T-5 ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma omoara consumul la t5. Acu' nu ca asta ar consuma putin, dar nici cit t5-ul nu maninca. Cind pun talpa pe t5 , stii doar ca nu ma pot abtine... :smile:

Cu t5-ul de pe rs am mai platit la omv inca o masina noua.... (pina acum, cu rs-ul am cumparat benzina de 17.600 euro in 2 ani si ceva)

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-l la schimb cu un 1,8 aspirat cinstit si promit ca ti-l dau si cu rezervorul plin-ochi ... :rolleyes2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma omoara consumul la t5. Acu' nu ca asta ar consuma putin, dar nici cit t5-ul nu maninca. Cind pun talpa pe t5 , stii doar ca nu ma pot abtine... :smile:

Cu t5-ul de pe rs am mai platit la omv inca o masina noua.... (pina acum, cu rs-ul am cumparat benzina de 17.600 euro in 2 ani si ceva)

Pune-i GPL :laughing4: :laughing4: :laughing4::iroc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now