Guest petrutz

Va invit intr-o noua locatie. HasHas=Volvo :)

53 posts in this topic

Salutare celor mai inspirati proprietari de masini.volvo, bineinteles :)

Sunt un fan Volvo la fel ca si voi, cu un Volvo s60 t5 ce detine in jurul a 300 de hp, si caruia i-am cautat un staul pentru herghelie.Asa a luat nastere HasHas Coffee&Lounge , o cafenea-restaurant in doua exemplare deja, unde va invit cu mare drag sa va desfasurati intalnirile saptamanale si nu numai.

HasHas este un concept neconventional, proaspat si familiar unde vei putea bea o cafea, servi o pasta sau relaxa la o narghilea, care pentru clubul Volvo va fi din partea casei.Din [attach=#][attachimg=#][attachimg=#]pacate site-ul este in constructie, insa cateva poze veti gasi aici http://sharku.ro/cafe/

In ideea  in care va simtiti bine la HasHas, si totul e in regula, vom putea extinde aceste intalaniri si sa organizam diferite concursuri cu tema Volvo, pe care ramane doar sa le acoperim si sa le sustinem, pentru ca in rest brandul merita...

Va astept joi, la HasHas , cu mare drag si cu multe surprize!

Multumesc.

post-0-12877874986628_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu joi sunt acolo !!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru invitatie - chiar a fost o surpriza placuta sa citesc anuntul tau, petrutz.

Joi vom merge la tine (poate gasim si unde sa parcam...rablele) si daca ne simtim bine, ne vei avea clienti in fiecare joi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna (si arata) ispititor de bine! :D

Buna idee!

Narghilea cu HasHas?..  ;DO0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o intrebare de Bula, vad ca toti mergeti dar are careva idee unde mergem ? O adresa ceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beeton asa local...pacat ca nu este si in Arad asa ceva :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa mergem la locatia de pe Popa Tatu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

... O adresa ceva ?

Ba chiar doua!..

Partial ai dreptate - intrebarea mai concreta era: la care adresa am fost invitati, V.Lascar24/PopaTatu3 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nene oi fii eu blond da nici chiar asa, stiu si eu sa deschid un site, vroiam doar sa stiu unde mergem.

Pe Popa Tatu e ok, mai putin cu locurile de parcare care nu exista .

Share this post


Link to post
Share on other sites

IOI .... viu si io ....numai ca , mai petrutze ....tre sa bagi musai 1 redbull la rece  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nene oi fii eu blond da nici chiar asa...........

Hai mai Bogdane, nu te supara, banuiam ca stii sa cauti pe goagal ;D dar s-ar putea ca unii sa raspunda fix la ce intrebi.. ti-am dat si informatia ceruta, am si punctat ca sa obtinem un raspuns folositor. Ca si eu eram nelamurit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare a fi la Piata Rosetti

As veni si eu ca e aproape de mine sper sa plec mai repede de la Volvo,, vii sa ne cinstesti de ziua ta detonator ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocmai am scris mai sus ca ne intalnim in locatia de la POPA TATU !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca il cunosc de mult ?! ;D Am vorbit azi cu el pe mess si m-a rugat sa va invit.. dar i-am spus ca e mai bine sa lanseze el invitatia, ca stie mai multe detalii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io zic sa votam :P si Danyx sa stranga banii.. ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io zic sa votam :P si Danyx sa stranga banii.. ;D ;D ;D

are dreptate andreos .....desi ...parca din redbull-ul lui n-am gustat  :rolleyes2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx : neaparat si o blonda sa te ajute la RedBull-uri, sa nu-ti dea voie sa consumi prea multe si prea reci  :D;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tovarasi,

multumesc de efervescenta, red bullul e la rece, bine-mersi

v-am invitat pe popa tatu 3, langa cismigiu, asta nu inseamna ca nu va pot invita data viitoare si in cealalta locatie.Cu parcarea e problematic pana in ora 16.00, dupa aia e ok, seara e liber total.

gagici nu am dar facem rost, sa stea la intrare cu steaguri de alea de finish line....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@petrutz

unde, precis ?

poate pui si tu o sageata pe cladire...

multumesc !

[attachimg=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre` sa ajungi fix la tinta ::)

[attachimg=#]

post-993-12877875029559_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vedem direct acolo sau ne vedem la polivalenta si de acolo se merge in carciuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gata acu stiu care e cladirea !

[attachimg=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

In seara merg spre Buc pentru o instruire de 3 zile. Deci voi veni si eu. Voi incerca sa ajung de unul singur, dar daca nu ma descurc, voi suna pe careva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now