Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cdaniel

Vand volvo 850 t5 (cu probleme) + V70R serie limitata

65 posts in this topic

poate un schimb cu 850-ul meu t5/r  plus mica diferenta in functie de masina ta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa schimbi 850-le cu Augustin ca-i dau eu piese pentru motor ! Suntem din Iesi si am un motor intreg pentru 2.0 T5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa schimbi 850-le cu Augustin ca-i dau eu piese pentru motor ! Suntem din Iesi si am un motor intreg pentru 2.0 T5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2300e - T5

Se vinde si v70 separat... Astept oferte concrete

Share this post


Link to post
Share on other sites

850 t5 - Vandut astazi  , sa il stapaneasca sanatos si fara incidente.

V70- daca cineva este interesat sa achizitioneze aceasta masina , pm me rapid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care este ultimul pret la V70?Cat costa inmatricularea in tara?Ce probleme tehnice are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum si t5-ul a primit un pret special pentru volvo club (si a ramas pe forum) facem un pret bun si pentru cei ce isi doresc un v70r.

0764.182.281  dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa fiu rau dar la banii pe care ii ceri pe V70 prefer sa ma duc pana in Suedia si sa vin de acolo cu o masina de 500 CP.

Oricum este marfa ta si ceri cat crezi tu ca valoreaza.

Vorba zicalei"Nu e prost cine cere,e prost cine da."

Bafta la vanzare!

P.S.2000 de euro pe o masina cu motorul si cutia varza,semnal spart,vopsea cojita,bara fata lovita,interior cam jalnic(si as mai putea sa mai adaug) nu imi pare deloc un pret SPECIAL pentru forumisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 euro este v70 , si da este marfa mea cine este interesat suna cine nu nu.

Cat despre t5 atat mi sa oferit dupa ce a vzt masina eu am acceptat nu vad unde e problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca in continuare se discuta despre...marfa ta, dany. Intervin foooooarte rar in sectiunea de vanzari si asta e una din aceste dati.

Eu ti-am sugerat mai demult (si mai voalat) ca nu e frumos, mai ales pe acest forum - sa iei V-ul cu ~1500 si sa vrei sa-l vinzi cu ...3000. Marfa ta e pentru cei care nu cunosc, nu pentru cei de aici. Nu vreau sa ne certam - dar din pacate stiu si povestea celui care a cumparat 850-ul de la tine si...nu ai acceptat tu, ci el - pentru ca era disperat sa-si ia un t5, chiar si...defect. La toate micile tentative de negociere ale lui tu ai zis PAS. Mai mult, am vazut acum 2 zile t5-ul vandut de tine si crede-ma - nu merita deloc 2000. Te superi degeaba pe cei care iti spun ca nu exista la tine nici un "pret special".

Imi pare rau ca a trebuit sa scriu cele mai de sus...Macar aveai bunul simt sa pui niste poze cu defectele exteriorului in care mai trebuie bagati multi bani si timp pina o sa iasa ceva ok, sau sa spui cam de cind nu mai merge rotita la kilometraj, sau cu bordul dezlipit si "mahonul" smuls/ciobit in mai multe locuri, sau...Bine macar ca scrie pe toata luneta SKN, sa se stie.

Life is a bitch. More than often.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun .... eu ma ocup de readucerea 850-ului la viata .

Cutia e praf , motorul the same , vopseaua pilaf . Sa nu mai zic de faptul ca actualul propietar a luat masina de la tine si pana la gara de nord a ramas fara benzina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm cele spuse de Brava... Pielea e moale dar f. crapata, lemnul ciupit, bandoul de pe usa dreapta dezlipit, aripa stanga-fata lovita, plafonul dezlipit, la fel si coaja de bord...

Iertam partial pt. faptul ca am gasit 10 bani in masina si un cutter pliabil ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.