Matrixxx

Cum sa-ti bati joc - in ultimul hal - de un Volvo 850...

24 posts in this topic

Ce idioti...saracu` motor...  Doar traiesc intr-o tara "civilizata", nu ca a noastra, nu ?

Sper sa se chinuie si ei cind vor fi spre ultimul ceas...

:violent1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vad partea buna din idiotenia lor.

Dovada incontestabila a calitatii si performantelor motorului VOLVO 850 T5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ai "di tatii" trebuie sa faci ceva sa nu mori de plictiseala, e un fel de downshifting ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cretini....

:machinegun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La aia, chiar daca esti un retardat cu iq 60, te tine societatea in brate. Si ce poti face "for kicks", decat sa distrugi ceva, asa ca bunicii din neanderthal? E ceva genetic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cititi comentariile dupa youtube la acest filmulet . Pe cele care sunt in alta limba decat engleza le-am tradus cu google translate are o optiune detecteaza limba . Cam asa

-här har ni ett par riktigta IDIOTER/ BONDLÄPPAR

-aici aveti un cuplu adevărat idioti / BUZELE BOND

Share this post


Link to post
Share on other sites

urat. sincer imi pare rau pt masina aia si totusi...de cate ai nevoie ca sa strici un VOLVO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha matrixxxe. Are si aceeasi culoare cu al tau.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu scuzele de rigoare dar....nu cred ca-i putem incadra in vreo categorie!!!Sunt ........!!!:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

am suferit alaturi de masina - parca faceau rau unui prieten ..... la genul astia de oameni sau ce or fi ar trebui cineva sa le faca la fel adica : sa le bage un nene rau tot felu de fiare incinse in foc direct in ...kur ! Nu vreau sa mai vad astfel de atrocitati si ma refer la nici o masina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai bine mi o dadeau mie inainte s o termine , aveam eu grija sa si recapate demnitatea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cand te gandesti ca altii omoara animale ca sa avem noi ce pune pe gratar ........ hai sa fim seriosi ce atata durere pt niste fiare duse la reciclat ? ??? gizas ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

in ce priveste animalele e vorba de "supravietuire" daca se poate spune asa, in ce priveste masina, nu vad cu ce ia ajutat ca au stricat-o. oricum, nu e durere, doar o mica parere de rau pt masina sora cu ale noastre:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cand ma gandesc ca la a mea au "gresit" uleiul si am simtit-o imediat ... dar sa-i fi aplicat si ceva "tratament naturist "  ca in filmulet :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuza-ma ca o spun...da alea sunt cele mai nasoale desene animate.

in plus in trecut(poate si in prezent) au influentat foarte mult copii din america in mod special si sau intamplat o gramada de lucruri rele din cauza lor.

nimic personal cu dumneavoastra...numai ca nu imi plac desenele alea

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce crezi că le-am pus aici?

Oricum, un adult poate extrage aspectele comice din astfel de producÅ£ii, pe când un copil (nu neapărat din America) poate face idioÅ£enii care nici nu Å£i-ar trece prin cap ÅŸi după ce se uită la Tom & Jerry...

Pe de altă parte, nici nu văd cum aÅŸ pute-o lua personal...

PS: nu mă mai lua cu "dumneavoastră"...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asa e, nu societatea in care traiesc ii prosteste pe copii, ci desenele animate  :violent1: Daca esti cretin, cretin ramai si daca te uiti la balanel si miaunel. Oricum americanii n-au nevoie de modele, sunt ignoranti si retarzi (majoritatea) de la natura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Educativ...La ce sosele au, isi doresc saracii si eu un pic de noroi...

Ii invit in romanica, unde 75% din tara e sub noroi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si totusi... Volvo for life. Daca nu ii scoteau imbecilii cureaua de distribuție motorul ala inca mergea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now